Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive | Pikošky.sk
25 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 24

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive

Áno, áno. Viem, že to je názov filmu Toma Cruisea a Cameron Diaz. Ale toto bolo to prvé čo mi napadlo pri dvojici – Ashton Kutcher a Mila Kunis.

Tento pár mám rada už naozaj dlho. Od čias, keď len 14-ročná Mila natočila svoju prvú klapku s priateľom, vtedy 19-ročným Ashtonom v seriáli Tie roky sedemdesiate. Časy Jackie a Kelsa sú žiaľ dávno preč, no keď si spomeniem na úvodnú znelku, neviem ju dať preč. A…už je to tu zas!

K veci. Mila Kunis a Ashton Kutcher sú spolu od roku 2012. Od 2015 sú manželia a majú spolu dve deti s krásnymi menami Wyatt Isabelle a Dimitri Portwood. Kam na tie mená chodia, nevedno. Tak sa zdá, že trvanie ich vzťahu je nad rámec chápania bežného Američana, takže sa aj oni častokrát stávajú terčom špekulatívnych klebiet o ich rozchode. Mila a Ashton sa k týmto špekuláciám zvyčajne nevyjadrujú. Avšak keď prišiel bulvárny plátok In Touch Weekly so šokujúcou informáciou na titulnej strane s nadpisom “Je koniec”, rozhodli sa predsa len porušiť svoje pravidlo.

Na Instagrame uverejnili vtipné video, kde sedia v aute a Mila ukazuje Ashtonovi titulnú stranu spomínaného časopisu prostredníctvom svojho mobilu.

Ashton: “Baby, čo sa stalo? Čo sa deje?”

Mila: “Medzi nami je koniec.”

Ashton: “Medzi nami je koniec? Oh, Bože, čo budeme robiť?”

Mila: “Dusíš ma.”

Ashton: “Ja ťa dusím? Bol som taký panovačný?”

Mila: “A taktiež, zobrala som si deti.”

Ashton: “Zobrala si si deti? Nedostanem už viac deti?”

Video má cez 3,7 milióna pozretí a bol pridaný s popisom: “Hádam je koniec @intouchweekly, zabav sa pri predaji časopisu tento týždeň. Možno budúci týždeň bude mať moja žena dvojičky. Po tretíkrát. Veď kto to počíta.”

Je fajn, že to berú s humorom, i keď takými neprajnými informáciámi musia byť zahltení. Pasujú mi k sebe a dúfam, že im to vydrží ešte veľmi dlho. Ale ten fúzky si prosím Ashton ohoľ. Ble! Alebo sa pripravuješ na rolu pornoherca zo 70tych rokov?

 

 


 

No nie je to chutný párik?

 

V máji sa takto ruka v ruke prechádzali po LA.

 

S inou bulvárnou titulkou o „podvádzaní, klamstvách, tajomstvách“

 

Mila s detičkami

 

Jackie a Kelso

Zdroj: harpersbazaar.com, thesun.co.uk, instagram.com, people.com, starmagazine.com, closerweekly.com, youtube.com

Napísal/a dňa 25.6.2019. Pridané v Ashton Kutcher, Celebrity, Kto s kým, Mila Kunis.

 1. bubaacik hovorí:

  mne oni dvaja čisto pripomínajú ten „klišé“ prípad – stará láska nehrdzavie, resp tým čo im je to súdené sa cesty znova pretnú.. proste neskutočne mi pasujú k sebe, Ashton sa viac hodí k nej ako k Demi. držím im palce!

 2. Nejaká je vysušená Milka ,len oči a nos sú na nej

 3. merry hovorí:

  Ten serial bol super!

 4. malyslonik hovorí:

  Aj mne k sebe pasujú.

 5. Kleopatra hovorí:

  mila je velmi krásna žena, ked sa upravi, namaluje, nema v krase konkurenciu, ale kes je neupravene tak iba prasiatkovsky nos vidim a vypulene oči

 6. Lorelai-Lori hovorí:

  ona je proste dokonale krasna zena, upravená a vo filmoch je nádherná, a nenamalovana je tiez krásnaz krasne oci plus pekne crty tváre.

 7. Kleopatra hovorí:

  Mila je najkrajšia Holywoodska herečka, a jedna z najkrajších žien sveta. a nie je to len môj názor ale aj názor okolia…

 8. Dana hovorí:

  no, Klepatra, ja ju napríklad za najkrajšiu ženu v Holywoode či dokonca na svete nepovažujem, akurát včera na ktorejsi stanici som natrafila na nejaký film s ňou, tak som chvíľočku pozerala – je to pekná žena, ale najkrajšia určite nie

 9. ozruta hovorí:

  On sa mne veľmi páči, fešák. Všetky filmy som s ním pozrela, aj tie sračky. 😀

 10. red kite hovorí:

  dvaja pekní ľudia majú dve pekné deti, moja starká by bola rada

 11. Anonym hovorí:

  cakala som ze to video bude vtipne.. a iba take suche konstatovanie…herci, sa mohli ukazat… ale tesim sa na vojnu v komentaroch, o tom ci je mila najkrajsia na svete, to nikdy nesklame 🤦🏼‍♀️😂

 12. Anonym hovorí:

  moja starka by bol rada 😂😂😂

 13. ruzovy zajacik hovorí:

  @Ozruta..ja presne tak isto 😀 😀 😀

 14. Linda hovorí:

  chutné video, zlatí sú, že si z toho robia prdel…

 15. Anonym hovorí:

  moja starka by bolarada pomooooc:D

 16. luna hovorí:

  pre anonym – zahrat to nemohli, ved Mila herecký talent nemá 😀 to predsa dÁvno každý vie, že sa dostala.tam kde je ovôli svojej kráse..ale.nevadí to kopec jerečiek v Holywoode.

 17. Endžela hovorí:

  na tej poslednej fotke zo seriálu je ozaj krásna, ako taká bábika..a nemá náhodou ona nejaké plastiky ? nos ma mensi akysi

 18. Zanfina hovorí:

  No tak ja ju za krasnu urcite nepovazujem.Take kacatko,no skratka nieee…Ale super,ze im to tak klape bech im to len vydrzi az navzdy.

 19. verci hovorí:

  zanfina – mne ona pripomína myš alebo buldočka, ale oči má ozaj strasne vypúlené a k tvári nadrozmerné

 20. red kite hovorí:

  anonym 😀 no bola by, bola 😀

 21. blueberry hovorí:

  jezis, co je na tom mopsovi pekne……..

 22. verci hovorí:

  blueberry – mopslik ju definuje este lepsie ako buldocek 😀

 23. Raptor hovorí:

  dajte si do google : Mila Kunis Black Swan premiere..a este raz mi povedzte ze je mopslik alebo buldog..asi ste slepi ved je to nadherná žena..

 24. Kleopatra hovorí:

  https://www.google.com/search?q=Mila Kunis old photo&client=ms-android-motorola-rev2&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi9nYbN54rjAhVSYVAKHfYhDGgQ_AUoAXoECAkQAQ#imgrc=bqoiIdcE3lJE3M

  najkrajsia zena na svete

Pridať komentár