Zomrel Max Wright zo seriálu ALF | Pikošky.sk
27 jún, 2019
Napísal/a | komentáre 3

Zomrel Max Wright zo seriálu ALF

Po dvoch desaťročiach boja s rakovinou.

Dvojicu z úvodného obrázka snáď nemusím predstavovať. Večery pri ALFovi boli roky stálicou aj v našich domácnostiach – ak sa niekomu podarilo vyhnúť sa tisícstosedemesiatejšiestej repríze tohto seriálu, má buď veľmi uvedomelých rodičov alebo nemal televízor.

Vo svojom kalifornskom domove zomrel včera hlavný predstaviť tohto diela, seriálový otec Willie Tanner vo veku 75 rokov po dvadsiatich štyroch rokoch boja s lymfómom. Herec Max Wright bol známy predovšetkým pre túto postavu, ale objavil sa v mnohých iných filmoch a seriáloch, medzi nimi All That Jazz, Reds, The Sting II, Soul Man and The Shadow a dokonca aj v dvoch dieloch Priateľov ako manažér Central Perku.

Nie len Willie Tanner, ale ani ALF si mačací džús už nikdy nedajú. Max Wright nasledoval svojho filmového kolegu, herca Mischu Meszarosa, hrajúceho ALFa, ktorý zomrel už v roku 2016 na komplikácie po porážke. Nebuďme z toho ale zbytočne smutní, nech nás radšej ich spomienka transportuje do minulosti a detstva – časov, keď sme naposledy mali čas tráviť večery s rodinou okolo televízora.

 

Video z ALFa. Úvodná zvučka sa naozaj nedá zabudnúť.

 

 

Max Wright

 

(Mihaly) Mischu Meszaros v kostýme ALFa

 

S filmovou rodinou

 

 

 

Max v posledných rokoch

 

Zdroje: dailymail.co.uk, mirror.co.uk, news.com.au

Napísal/a dňa 27.6.2019. Pridané v Celebrity, Max Wright, novinky.

  1. poppy hovorí:

    nahodou,alf bol vtipny serial…ale o maxovi isli spravy,ze sa tiez sexualne nevhodne spraval,aj nejake oplzle fotky pod vplyvom drog unikli…ani zdaleka nebol ako willie…

  2. flegma hovorí:

    smutna sprava… Alf bol skvely serial a nemalu mieru mal na tom slovensky dabing, predovsetkym Danciak

  3. Anonym hovorí:

    alfa som milovala, tam boli take hlody niekedy ha ha ha

Pridať komentár