Fešák z telenovely na piatok! | Pikošky.sk
28 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Fešák z telenovely na piatok!

Hľadala som na pikoškách či sme o ňom niekedy písali a nikde nič. Tak to poďme napraviť. Toto je Justin Baldoni.

Píšem fešák z telenovely. Nie je to však celkom pravda. 35-ročný herec Justin Baldoni je známy hlavne vďaka svojej role Rafaela Solana zo seriálu Jane the Virgin. Seriál z produkcie americkej televíznej stanice CW sa vysiela od roku 2014 a aktuálne vrcholí jeho finálna piata séria. Príbeh začína klasickým telenovelovským spôsobom, kedy je mladé chudobné latino dievča omylom oplodnené spermiami bohatého vlastníka hotela Rafaela. Rafael je samozrejme ženatý s blond mrchou Petrou, ktorá akože pochádza z Čiech, takže v seriáli párkrát začujeme aj češtinu.

Osobne seriál sledujem od jeho začiatkov a hoci si chvíľu musíte zvyknúť na štýl americkej verzie mexickej telenovely, jednoznačne stojí za to. Široký úsmev Justina Baldoniho vás bude prenasledovať ešte veľmi dlho a nechcem byť zlá, ale občas sa budete čudovať ako môže byť Gina Rodriguez v niektorých záberoch tak trochu škaredá. Chémia medzi nimi však funguje. Rozprávač príbehu je však veľmi trefný a určite si zamilujete hviezdu telenoviel s hviezdnym menom Rogelio De La Vega!

Poďme späť k Justinovi. Narodil sa v Los Angeles, kde dodnes žije so svojou manželkou a dvoma deťmi. Okrem hrania, stojí za úspešným dokumentárnym seriálom My Last Days, ktorý má na konte pár cien. Tento rok dokonca debutoval ako režisér filmu Five Feet Apart, ktorý tak trochu pripomína úspešný film Na vine sú hviezdy. Taktiež stojí za projektom Man Enough, kde v rozhovoroch preberá témy ako otcovstvo či mužskosť. A v neposlednom rade je spoluzakladateľ neziskovej organizácie The Wayfarer Foundation, ktorá napríklad pomáha bezdomovcom v Los Angeles.

Toľko k nudným faktom, poďme sa trošku teraz pokochať na tohto chutného herca.

 

Justin je vyznávačom bahaizmu. Nech už to znamená čokoľvek…

 

Trošku bez trička

 

Tu vidno talianske korene, nie latino!

 

Keď vonku je tááák teplo…

 

So seriálovou mrchou Petrou a Jane.

 

Ten široký úsmev…

 

Rogelio De La Vega!

 

Zdroj: imdb.com, en.wikipedia.org, yousense.info, youtube.com, elitedaily.com, pinterest.com.mx

 

Napísal/a dňa 28.6.2019. Pridané v Justin Baldoni, Seriály, sexice a sexoši.

 1. gracce hovorí:

  team rafael!

 2. Anonym hovorí:

  Team dakto iny, tento sa mi nepaci

 3. poppy hovorí:

  juanin zazrak bola povodne venezuelska telenovela,nie mexicka…v hlavnej muzskej ulohe s ricardom alamom…aj ked povodna verzia mi prisla vtipna,lebo juanina predstavitelka daniela alvarado pri nom vyzerala ako jeho dcera,takze to malo az pedofilny nadych…navyse sa tam objavila aj krasna norkys batista,tieto z marickej verzie sa na nu nechytaju…a som rada kvoli tomuto latino smeru,davam do pozornosti aj spanielskych chlapov-hercov,mohli by sme slintat cele leto…lebo tie americke tvare su uz take nudneeee…

 4. Lara hovorí:

  Tiez tim Rafael! A jeden rafael ku mne domov…

 5. Bubacik hovorí:

  Nic proti, ale mne sa raaaz nepacia tito latino/italiano/balkanski muzi…

 6. Duffy hovorí:

  Tss, ja som bola tim Michael 😃 ale vieme jak to dopadlo. Mohli to dlhsie natahovat,teraz je to nuda. Ale inak vtipny serial, ja som mala vzdy rada telenovely a Rogelio je z nich najvtipnejsia postava.
  A videla som aj jeho film,five feet apart a bolo ooooovela lepsie ako na vine su hviezdy. Odporucam.

 7. Team Bubacik..

 8. flegma hovorí:

  Team Jednoducho Maria a serie ma, ze neviem, ako to skoncilo, blba STV!

Pridať komentár