Willow Smith o svojej sexualite | Pikošky.sk
30 jún, 2019

Willow Smith o svojej sexualite

Trochu neštandardnej…

Nie je žiadnou novinkou, že deti Smithovcov – Willow a Jaden sú dosť zvláštne bytosti. Už nás v minulosti párkrát šokovali svojimi vyhláseniami, ktoré evokovali ich závislosť na omamných látkach, alebo svojimi módnymi výstrelkami. Hlavne Jaden vždy perlil, ako napríklad vtedy, keď tvrdil, že nie je človek, alebo že sa chystá jedného pekného dňa zmiznúť z povrchu zemského.

Tentokrát to je ale Willow, ktorá sa v najnovšej epizóde Red Table Talk vyjadrila k svojej sexualite. Prezradila, že miluje rovnako ženy aj mužov, takže to je jasná bisexualita. Nebola by to však Willow, keby to neozvláštnila nejakou čerešničkou na torte. Prišla na to vďaka Instagramu, kde sledovala účet jednej polyamornej trojice. Pre vysvetlenie – polyamoria stručne znamená praktizovanie viacerých vzťahov súčasne, pričom všetci zúčastnení o tom vedia a sú s tým stotožnení. Väčšinou spolu títo ľudia aj normálne spoločne žijú a to je niečo, čo si vie v budúcnosti predstaviť aj Willow. „Chcem jedného muža a jednu ženu a chcem s nimi byť vo vážnom vzťahu. Nie som typ človeka, ktorý neustále hľadá nové sexuálne zážitky. Veľmi sa zameriavam na emocionálne spojenie a mám pocit, že ak nájdem dvoch ľudí rozdielneho pohlavia, s ktorými si naozaj sadneme a budeme mať romantické a sexuálne spojenie, nebudem mať potrebu hľadať ďalej.“ Jej babička s tým nebola stotožnená, ale Jada jej povedala, že má robiť čokoľvek, čo ju urobí šťastnou. Tak som zvedavá, ako bude vyzerať jej najbližší vzťah a či sa jej podarí nájsť tú správnu dvojicu…

 

 1. Teris hovorí:

  Take to ked mas uspesnych, bohatych a celkom dobre vyzerajucich (Will) rodicov a sam nic nevies a vyzeras otrasne…

 2. Anonym hovorí:

  trapne, sak ked chce, nech to robi, naco to vyklada do medii..

 3. lele hovorí:

  nech jej da will po papuli 🙂

 4. Lívia hovorí:

  Tí dvaja sú výsledkom súčasnej volnej výchovy vo veľmi extrémnej podobe. Čudujem sa Willovi že to celé akceptuje, mám ho za celkom inteligentného aj človeka (keď si odmyslím tú scientologiu).

  Jada mi je vrcholne nesympatická. Tiež je to ten prípad, ktorý nie je nijako talentovaný, ale potrebuje na seba upozorňovať. U mňa úplne skončila vtedy keď hysterčila, že celá filmová akadémia sú rasisti, lebo jej drahému Willíkovi nechceli dať ani len nomináciu. To že v tom roku podalo niekoľko hercov lepšie výkony sú asi už moc netrápilo.

 5. malyslonik hovorí:

  Zase sa tu niekto robí zaujímavým. Ak by ona a jej brat nedristali tie dristy, sú dávno zapadnutí prachom ako múmie.

 6. Keri Bredšó hovorí:

  No dobre im ta scientologia uz drbe na hlavu 😀
  Btw bude pikoska o Taylor vs Justin? Nieco som zachytila na instaci, ale nie je mi uplne jasne o co sa jedna

 7. Anonym hovorí:

  taka pekna a taka sprosta…dlho nebol mor alebo vojna ked sa ludia zamyslaju nad takymito dristami

 8. Vulgar hovorí:

  vydavatelstvo, ktoré produkovalo v podstatne všetky Taylorine pesničky bolo predané typkovi, ktorý robí manažéra Justinovi. Ona tak stratila práva na všetky svoje skladby a Justin sa toho chlapa zastaval. Vskratke toto sa stalo, ale je to hrozné. Ja byt slavnou spevackou, radšej asi pôjdem vlastným nakladom.

 9. Ja mám zo všetkých tých vyhlásení pocit,že keď zistia,že sú málo populárni-priznajú sa k homosexualite,popr.to zmenia na bisexualitu,alebo objavia,že sú polygamní,trans,gender,obojpohlavní,najnovšie polyamorní a pod.-proste,aby mali z každého zastúpenia,hoc aj úchylného dostatočný počet sledovateľov,čo im v dnešnej dobe prináša zisky,majú vystarané a z nudy vymýšľajú ďalej..kde to skončí?

 10. red kite hovorí:

  slečna vyzerá OK, len nechápem kde chodí an tie myšlienky.. možno na nejakú inú planétu 🙂

 11. Antientam hovorí:

  Je mi na vracanie čo sa deje v anglosaskom svete. 6 ročné deti sa v škole učia ako princ žije s princom, pýtajú sa ich či sú si isté svojím pohlavím a sex.orientáciou-6 ročné deti. 12 ročné draq queen vystujú na pódiách, rodičia čo stým nesúhlasia môžu príjsť o prácu alebo byť tresne stíhaní. Twitter a Facebook rušia účty konzervatívcom, pričom Antifa čo mláti ľudí na ulici a vykrikuje Nazi, Nazi, im nevadí, dokonca sa podarilo získať rozsiahli zoznam mienkotvorných novinárov, ktorí s nou spolupracujú.Včera dobili v Portlande konzervatívneho novinára, dokonca ani nevadilo že je to Vietnamec a gay, má krvácanie do mozgu, polícia stálo okolo a dívala sa. V univerzitách sa netoleruje nijaký iný názor než slniečkársko ultraľavicový, všetky médiá sú jednostné, toto príde aj k nám?

 12. Anonym hovorí:

  Ona s bratom a mamou su taki zbytocni

 13. Majo hovorí:

  su finacne zabezpeceni na 2-3 normalne zivoty,tak nevedia co od radosti,to je cele….taka je doba

 14. poppy hovorí:

  vsak moze si zajazdit aj na svojej manke,nad tym slecna neuvazovala?treba byt otvoreny vsetkym moznostiam…

 15. Jjaa hovorí:

  Nestandardne by bolo keby prehlasila ze je hetero. Tamtym uz nikoho nemozes sokovat, mila Willow

 16. Iva hovorí:

  Tak jej ocko kupi nejaku peknu zenu aj muza nech ma princezna vsetko.

 17. Micka hovorí:

  Keby som robila len to,“čo marobí šťastnou“, tak nechodím vobec do roboty/ aj ked ja mám svoju prácu rada/, nechodím nikam, len vylihujem na pláži, doprajem si dobré jedlo, chodím po svete atd… hm,dievčínka, keby to bolo také jednoduché,robíme to všetci.

 18. sss hovorí:

  Prichádza doba, kedy byť obyčajným je nuda a časom možno bude vyhlásená monogamia ako zvrhlosť či úchylka.

  Neostáva nič iné, len viesť deti k skutočným hodnotám a k Bohu, len tak budú skutočné šťastné.

  Lebo poniektoré sú veľmi dezorientované

 19. Zuzana hovorí:

  Antientam….suhlas….kam tento svet speje….cele zle toto. A ze sloboda prejavu

 20. Anonym hovorí:

  sss: naopak… uz prichadza doba, kedy je byt obycajnym rarita a prijemne osviezenie

Pridať komentár