Najobľúbenejší rodičia | Pikošky.sk
2 júl, 2019
Napísal/a | komentáre 4

Najobľúbenejší rodičia

Jednej austrálskej učiteľky.

Predstavte si, že ste učiteľka v materskej škole v austrálskom Byron Bay. Máte okolo štyridsať, svoju prácu aj deti máte radi a do škôlky chodíte s radosťou. Samozrejme, že po celom dni s malými ukričanými ľuďmi si aj celkom vydýchnete, keď po nich prídu ich rodičia. So všetkými sa pekne zvítate, poviete im, čo ich ratolesti celý deň robili a keď odídu poslední, s úľavou si vydýchnete a postavíte na kávu. A teraz si predstavte, že jednými z tých rodičov sú hollywoodske hviezdy (alebo minimálne jedna z nich) Chris Hemsworth a Elsa Pataky.

Táto pani učiteľka nedokázala skryť radosť pri pohľade na slávnych rodičov, ktorí si v piatok prišli po svoje dvojičky Tristana a Sashu. Evidentne tiež patrí do Chrisovho fanklubu a má napozeraných všetkých Avengers aj Thora. Som si dokonca istá, že už bola aj na nových Mužoch v čiernom, isto v 3D. A som si tiež istá, že len čo zašli za roh, obtelefonovala všetky svoje kamošky a nadšene sa im pochválila, akú úžasnú prácu má, vďaka ktorej sa mohla porozprávať s Chrisom Hemsworthom. Že si povedali len dobrý deň a dovidenia, to už vynechala.

 

Nadšena paničelka

 1. Verculka hovorí:

  Tiez si vravim, že musí mat dreamjob. Rovnako ako ich pediatricka 😉

 2. Pixie23 hovorí:

  Na tychto fotkach vyzera Elza nejak strhane. Ale hlavne tie handry su otrasne…

 3. Priser hovorí:

  Elza ma co za vkus??! Je to tym, ze je Spanielka alebo uz je dlho v Australii?

 4. Stanka hovorí:

  Podla mna ona sa v tej australii opustila, na kope fotiek vyzera ako vandracka…nehovorim, ze ma chodit vkuse vystajlovana, to nie, ale castokrat vyzera skor ako bezdomovec s mastnymi vlasmi 😀 ale inak ju mam rada, je to velmi pekna zena

Pridať komentár