Koho pneumatika? | Pikošky.sk
4 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Koho pneumatika?

Odpoveď vám zlomí srdce…

Patrí totiž fešákovi a úžasnému hercovi, ktorému sa podarilo uchmatnúť Leonardovi DiCapriovi Oscara. Áno, je to Matthew McConaughey, ktorého telo sa momentálne nachádza v dovolenkovom móde.

49-ročný herec oddychuje so svojou manželkou Camilou Alves a tromi deťmi  na gréckom ostrove Antiparos. Antiparos McConaugheovcom prirástol k srdcu, boli tu už aj minulý rok.

Tá titulná fotografia je skutočne desivá, ale nie je to len telom, ale aj zlým postojom. Ďalšie obrázky vo mne vzbudzujú nádej, že tento stav je len dočasný. Som presvedčená, že Matthew čoskoro vybehá tie kebaby, vyrysuje svalstvo a bude opäť súložiteľný. Ostatne, je to majster premien. V roku 2012 v Magic Mikovi vyzeral lepšie ako antická socha. Už o rok neskôr hral v dráme Dallas Buyers Club, kde stvárnil Rona Woodroofa. Woodroof bojoval s AIDS-om a Matthew kvôli tejto úlohe schudol 22 kíl. Asi sa to celkom oplatilo, získal Oscara a všetkým svojim kritikom definitívne ukázal, že nie je len mužom s vyvinutým hrudným košom, ale aj talentovaným hercom. Netrvalo dlho a bol zase vo forme, dúfam, že to bude aj tento prípad a Matthew bude ešte niekoľko rokov statočne bojovať s pribúdajúcimi rokmi. Obnaženú hruď naposledy ukázal vo filme Beach Bum, tam to bolo ešte celkom v poriadku. V roku 2020 ho uvidíme v gangsterke Gentlemen, ktorú režíruje odborník na londýnske podsvetie Guy Ritchie. Okrem McConaugheyho sa v ňom objaví Charlie Hunnam, Colin Farrell a Hugh Grant.

 

 

 

 

 

 

V Magic Mikovi

 

V Dallas Buyers Club

 

Pre porovnanie- takto vyzeral Matthew na dovolenke minulý rok.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

 1. Linda hovorí:

  Mne to teda srdce nelame,na co sa trapit,ked nemusi….a aj ked bol namakany,bol pre mna odpudivy.

 2. literally hovorí:

  ale dalsiu fotku z Gold, kde hral plesateho Kennyho Wellsa s podobnym bruchom sem nedas… sam hovoril ze sa kvoli tomu musel trochu vyzrat.. asi sa takto citi dobre, no Boooze

 3. V pohode je úplne,základ tam ostal-to vidno pri pohybe;ak bude chcieť pif-paf sa vyrysuje..ja som mu dlho krivdila,ale presvedčil ma tou húževnatosťou-fandím mu,aj rodinku má sympatickú-nech im to vydrží..

 4. Moncika hovorí:

  Ma jojo z tej vychudnutej role.

 5. Bejby hovorí:

  Co ti…, ja som to normalne dala 😄 Matthewa tiez mozem. Beach bum ma trochu sokol, myslela som, ze idem na ‚Surfer Dude‘ zaner, ale pointa bola brilantna. A jak sa, doslaka vyslovuje to priezvisko?

 6. Cicamica hovorí:

  a šak čo, pekný je, aj s pupkom, aj bez. Kto z nás má six špek, nech hodí kameňom

 7. Sis hovorí:

  Pohoda… On má tiež právo na hambáč a nie furt nosiť na sebe radiátor… Je úspešný, má krásnu rodinu a prachov kopec. Keď bude chcieť byť znova vo forme, zaplatí si na tri mesiace trénera a nemá problém…

 8. Bejby hovorí:

  Six špek 😂 Inak, co to drzi na tej 4. fotke? Vyzera to jak male korytnacky.

 9. Ellie hovorí:

  Tak tento tu mi nikdy srdce nezlomí, u mňa je on prototyp sliziaka 😀

Pridať komentár