Pikoška o kimone? | Pikošky.sk
4 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 16

Pikoška o kimone?

Kimono je tradičný kúsok oblečenia pochádzajúci z Japonska, má mnoho variácií, vzorov a rozšíril sa do celého sveta. Toľko k náučnému okienku.

Táto pikoška bohužiaľ nebude o móde ak ste sa na to tešili. Respektíve nie tak celkom…

To, že Kardashian famílii kvalitne hrabe vieme už dávno všetci.  Kim a Kanye trpia syndrómom „som všemocný Boh a môžem všetko“ (fakt si niekedy kuknite ich Instagram, Kanye slúži vlastné omše, Kim sa tvári ako svätica a svoje decko pomenovali ako Žalm).

Najnovšie, ale Kimike zamrzol úsmev, keď chcela vypustiť do sveta ďalší svoj produkt (rozumej další spôsob ako zarobiť na ohlúpnutých ľuďoch) a to konkrétne novú značku jej handier – Kimono. Určite si pod tým môžeme predstaviť všelijaké hnusné kamašle a pičorezky za nehorázne ceny. Spustila sa na ňu ale vlna kritiky nielen módnych expertov, ale aj obyčajných Japoncov, ktorí kimono právom považujú za svoj národný odev. Úprimne, ani sa im nečudujem. Poslednou bodkou pre ňu bolo, keď primátor mesta Kjóto ju v otvorenom liste vyzval k tomu „aby meno svojej značky prehodnotila“. Kim ako odozvu uverejnila na svojom instagrame ako inak, svoju polonahú fotku s popisom „aká sa cíti byť požehnaná, byť podnikateľkou a mať vlastný biznis“ a nakoniec „po citlivom uvážení uvedie svoju značku pod novým menom“. Tak ti treba Kim J.

 

Otvorený list z Japonska

 

Kimina reakcia. Lebo je úplne normálne na list od primátora reagovať polonahou fotkou a písať o požehnanom živote…

 

A malá ukážka na aké vkusné oblečenie sa môžeme tešiť…

 

A bonusové foto…spoznal tam niekto Kourtney a Khloe? Lebo ja nie,tie dve sa už na seba ani nepodobajú.

 

Zdroj: Instagram

Napísal/a dňa 4.7.2019. Pridané v Celebrity, Kanye West, Kim Kardashian, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Jolana hovorí:

  na tej prvej fotke vyzerá akoby ani nebola reálna.. keď sú všetky pokope ide z nich strach.. na spoločnej foto niečo na štýl hororu – pomsta gumených sexbábik. majú ony vôbec ešte na sebe ľudské tkanivo ?

 2. Vulgar hovorí:

  Japonci nech sú radšej ticho, lebo väčšina ich kultúry, vrátane kimona, sú ukradnuté a vzápätí prerobené prvky z Číny. Taký pekný list im môžu poslať aj Číňania.

 3. soave hovorí:

  @Vulgar – predpokladam, ze si profesionalna a kvalifikovana etnologicka

 4. Prečo to jednoducho nenazve Kimbernávlek,či Kardašpona napr.?

 5. malyslonik hovorí:

  KimShit.

 6. Vulgar hovorí:

  Bohužiaľ, etnologička nie, ale
  mám štátnice z japanologie. Aspoň vzdialene to súvisí s témou. 😀

 7. Zafira hovorí:

  Vulgar – nice burn 😀

 8. Pixie23 hovorí:

  @vulgar – nice! 🙂

 9. Sis hovorí:

  Dovolím si oponovať, pokiaľ ide o Courtney… Akurát nedávno som videla diel z asi pred siedmych rokov a vyzerá rovnako ako vtedy, má minimum zásahov na rozdiel od sestier… Ale medzi nami, nech si dá pre mňa za mňa hocikto z nich aj kozy na prdel… Ich vec… Len nech na mňa neotŕčajú tie obrovské rite…

 10. Duffy hovorí:

  Mila autorka, ono to nie je obyčajne oblečenie, je to sťahovacia bielizen, tak to tak aj vyzera.
  A Khloe nech uz prestane s úpravou nosu, lebo jej odpadne. Vyzera hrozne. Lepsie ako pred, plastikami, ale hrozne

 11. poppy hovorí:

  nejde o kim-ide o zmyslanie ludi jej krajiny…vsetko si privlastnia..viete o tom,ze : https://sport24.pluska.sk/futbal/spanielsko/americania-chcu-zrusit-logo-valencie-spanieli-reaguju-drsnym-odkazom …alebo pizzu povazuju za ich jedlo?je toho strasne vela-na prvy pohlad talafatky,ale v skutocnosti su preto tak drzi-lebo si fakt myslia,ze su panmi tvorstva,hoci su neskutocne hlupi… kim podla mna ani netusila,ze nejake kimono existuje…len jej to vyskocilo ked zadavala do googla svoje meno…
  @vulgar-super odbor…ale aspon vies,ze ucta k tradiciam by mala byt…jasne,ze v davnych dobach sa to miesalo…ale nenazvala by som svoju krcmu u alaha,alebo liniu erotickych pomocok kabala,chapes?…to,ze si oni svoju vlajku vytlacia aj na toaletak neznamena,ze to mozu robit zo zvyskom sveta…

 12. Titi hovorí:

  tieto kreatúry raz dopadnú ako Meryl Streep a Goldie Hawn vo filme Smrť jej pristane 😀

 13. Maggie hovorí:

  *kvalite _ kvalitne? (* díky, opravené)

 14. poppy-moja reč..ale čo čakať od prapotomkov ľudí,ktorí si túto zem privlastnili krvavo?sú to preafektované,arogantné kobylky..stále hovorím,že by si zaslúžili poriadny výprask,aby sa spamätali o čom je život..

 15. akademik ján hovorí:

  Kimono je skvelá slovná hračka.

 16. Sis hovorí:

  @poppy dobre vedieť, že nie som jediná, kto si myslí, že je len zázrak, že henten národ ešte nevyhnul na blbosť…

Pridať komentár