Pozor, vyletí vtáčik | Pikošky.sk
5 júl, 2019

Pozor, vyletí vtáčik

V tom lepšom prípade…

V tom horšom prípade to ten tenký kúsok flitrovanej látky nevydrží, praskne a niekoľkotisícový dav v Dánsku oslepí výhľad na podvozok Cardi B, ktorá tam v stredu vystupovala na festivale v meste Roskilde.

Neviem, či si slovíčko festival pomýlila s cirkusom, alebo len ráno pred koncertom samu seba presvedčila, že je akrobatka. Na pódiu totiž nacvičovala veľmi zvláštne akrobatické kúsky, ktoré by samé o sebe neboli až tak desivé, nebyť zeleného bodyčka, ktoré mala na sebe. To bolo desivé aj samo o sebe, to je jasné, ale v kombinácii s výkopmi, ktoré Cardi nacvičovala, by som na mieste miestnych Roskildčanov zažívala úzkostné stavy. Človek už ozaj aby sa bál, na aké vystúpenie si kupuje vstupenku.

 

 

Napísal/a dňa 5.7.2019. Pridané v Cardi B, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, sexice, štýl-neštýl.

 1. jantaliro hovorí:

  kentaur

 2. Vulgar hovorí:

  Boha, ja som myslela, že to je Eva Máziková.

 3. Anonym hovorí:

  Ja uz si fakt zacnem pustat Bacha a Mozarta, toto uz preraza dno

 4. akademik ján hovorí:

  Na jej koncerty aj tak nikto normálny dobrovoľne nechodí, takže v poho. Ale je fajn, že stačí na túto robotu v šoubiznise tak málo.

 5. Desdem hovorí:

  Prosím, prosím, tie sieťkové pančuchy si obliekajú „speváčky“ kvôli celulitíde? Či? Lebo som ich videla u Beyonce a teraz tutok 😂 a ešte niekde… či majú aj inú funkciu?

 6. Keby sa na kilá odrátali sebavedomie a odvaha aj by na tento kostým mala postavu…ale zas zo zdravým sebavedomím by sa takto neprezentovala..takže čo?v podstate škoda slov..

 7. Verculka hovorí:

  Ty jo. Čistá Mazikova

 8. Sis hovorí:

  …asi sa začnem pomočovať…

 9. Micka hovorí:

  ani neviem kto to je a asi som o nič neprišla

 10. Paulina hovorí:

  tak je stripterka takze nacvicene uz ma

Pridať komentár