Medové týždne | Pikošky.sk
6 júl, 2019
Napísal/a | komentáre 3

Medové týždne

A spálený chrbát.

Pred necelým mesiacom si Chris Pratt vzal dcéru Arnolda Schwarzeneggera – Katherine Schwarzenegger. Svadba bola dosť rýchla, len po necelom roku randenia, ale tak žijeme tu a teraz a rozvodoví právnici predsa tiež musia z niečoho žiť. Netreba však zbytočne predbiehať a byť negatívny, Chris a Katherine sú stále čerstvo zaľúbení, šťastní a momentálne si užívajú medové týždne.

Trávia ich na Havaji, na krásnom ostrove Lanai a podľa zdrojov TMZ sú väčšinu času v bazéne, alebo hrajú karty a čítajú si. Taká tá medovo-týždňová pohodička. Čo však nerobia, alebo aspoň Chris nie, je ochrana pokožky pred škodlivými UV lúčmi. Chris totiž na svoj Instagram zavesil fotku svojho kompletne spáleného chrbáta a kúsku bielej zadnice, čo podľa mňa vôbec nebolo potrebné. Mohol tú fotku orezať aspoň nad ritnú čiaru. Ako výstraha to však poslúžilo a ja sa idem rozhodne natrieť aspoň tridsiatkou predtým, ako sa pôjdem vyvaliť na lehátko.

 

 

Chrisov spálený chrbát

Pán a pani Prattovci

 

Napísal/a dňa 6.7.2019. Pridané v Celebrity, Chris Pratt, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

  1. Petra hovorí:

    A nebolo niekde písané, že ona sa o ňom vyjadrovala nepekne,že je tučný a pod.. Už ako spolu chodili..

  2. ňuf hovorí:

    Áno mne sa tiež niečo marí, že si s kamarátmi z neho uťahovala, že je to trtko a bulo

  3. Teris hovorí:

    Ano. Pisali na BG, ze ho ohovara pred svojmi kamaratmi, nie ze je tucny, ale ze vraj je sprosty, proste ziaden atomovy fyzik a ze sa chova ako decko. Neviem aky je, ale on ma bavi, aj vizualne ako aj Strazci, no ona je stejne sympaticka ako jej mama. Takze ani trochu.

Pridať komentár