Koho okuliare? | Pikošky.sk
7 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Koho okuliare?

Uhádnete?

Kde bolo tam bolo, bolo raz jedno tuctové dievča s čiarkou namiesto pier. To dievča žilo v bohatej rodine, ktorá by však za peniaze aj dušu zapredala. Odmalička sa dívala na to, ako si jej staršie sestry dávajú pumpovať zadky, pery, cecky, zužovať nosy a meniť všetko, s čím sa narodili. A keď prišiel ten správny čas a už nebolo trestné, aby šla pod nôž, vzala ju jej matka, ktorá sa medzičasom stala pasáčkou vlastných dcér, k doktorovi a ten z nej začal postupne robiť nového človeka.

To by bol v skratke príbeh Kylie Jenner. Áno, tie okuliare patria jej. A nie, nie je to fotka spred pár rokov. Je to fotka z minulého týždňa, kedy šla Kylie k zubárovi nenalíčená a náš Ignác nepoužíva na fotenie celebrít telefón s filtrom, ale normálny foťák. A tak sa mu podarilo zachytiť Kylie ako totálnu ošklivku, bez akéhokoľvek photoshopu a líčenia, s ktorým dokáže upliesť z hovna bič. Pre porovnanie tu máme jej najnovšie instagramové fotky, na ktorých je za peknú a potom Ignácove fotky z návštevy zubára. Sto a jeden, nemyslíte?

 

Pred zásahmi chirurgov

Napísal/a dňa 7.7.2019. Pridané v Celebrity, Kylie Jenner, novinky, OMG!, sexice, štýl-neštýl.

 1. Ni hovorí:

  Treba myslit na to, ze vyrastala v narusenej rodine a nikdy nic normalne nepoznala. Chuda.

 2. Anonym hovorí:

  no najvacsi problem je v tom, ze my ,,obycajní,, im to vsetko zereme

 3. N. hovorí:

  Podľa mňa tam nebolo čo hádať a zrejmé to bolo asi každému. To, že vyzerá inak na fotoshootingu- vymaľovaná, nastajlovaná a inak v pohodlí civilu je asi tiež pochopiteľné a ktorá z nás vyzerá navlas rovnako nenamaľovaná a rovnako s make-upom, tak ho asi nevie používať a mala by sa na to vykašľať, keď nedosiahne žiaden rozdiel. Toto jej mikinkové ja je úplne v pohode, iné zrúdy chodia po uliciach, ktoré sa bez make-upu na seba vôbec nepodobajú. Na ceste k zubárovi mi inak pripomína tú telenovelovú Šeherezádu a pokiaľ ide o tú legendárnu fotku z detstva- podľa mňa je tam zlatá až na tie pery- ani sa nečudujem, že si ich dala spraviť.

 4. Teris hovorí:

  Ako mamu by ma aj bolelo, keby sa moja sladka holcicka nechala takto prerobit. Ved to bolo pekne decko.

 5. malyslonik hovorí:

  Vždy ma udivuje jej miniatúrne čelo. Ešte trochu a vlasy má s obočím zrastené.

 6. Aurora hovorí:

  Neberte mi to za zle, ale kebyže má moja dcéra také úzke pery, tak by som jej dala peniaze aby si ich dala vyplniť. Ale to by bolo všetko. Ináč aj Kylie nebolo nič viac treba. A malý sloník, aj Fergie má podobné nízke čelo, tiež sa na to občas neviem vynadívať.

 7. Anonym hovorí:

  nenamalovana sa este stale podoba na stare ja

 8. Micka hovorí:

  čo by som ja dala za malé čelo.. moje je ako letisko.. ani vlasy si nemôžem zopnúť dozadu, to mám dojem, že ide len čelo.

Pridať komentár