Na prechádzke s deťmi | Pikošky.sk
8 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 20

Na prechádzke s deťmi

Áno, na titulnej fotke ste správne spoznali Agelinu Jolie a jej 10 ročné dvojičky Vivienne a Knoxa (na deťoch najviac vidieť ako ten čas letí, wtf veď len nedávno ich porodila).

Angelina momentálne natáča v Novom Mexiku akčný thriller a medzitým si stíha odskočiť do LA za deťmi. Situácia s Bradom je nateraz zrejme ustálená a podľa dohody sú síce deti stále v jej starostlivosti, no Brad má právo stretávať sa s nimi pravidelne. Podľa blízkych zdrojov im dohoda zatiaľ funguje a žiadne škandály nateraz nehrozia. Vivienne (Marcheline) a Knox (Léon) sú najmladšie z ich šiestich detí a najstaršie budú zanedlho plnoleté, tak uvidíme aké zvraty ešte v tejto rodine nastanú.

 

Angelina vyzerá že konečne zje aj niečo viac ako dve mandle denne…alebo to maskujú tie široké nohavice?

 

 

 

Toto je tá americká móda…30 stupňov, trenčkot a šľapky.

 

A jedna šokantná fotka na záver…Jednak som v šoku z toho ako tie deti už dospeli, ale hlavne z toho, že Shiloh vyzerá úplne ako chlapec v puberte. Fotka je z marca tohto roku a zľava v chlapčenskom oblečení je Shiloh (aktuálne má 13 rokov), Vivienne, vedľa nej je najstarší Maddox Chivan (17 rokov), hore nasrato vyzerajúci Pax Thien (15) a Zahara Marley (14).

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

 1. Zanfina hovorí:

  Shiloh bola take krasne dieta..Ktovie aka vychova tam je,zrejme privela benevolencie. Madox a Pax posobia znacne arogantne. No uvidime,co z deti bude a myslim tym skor spravanie.

 2. Anonym hovorí:

  angelina a jej skolka, bacha lebo si adoptuje aj vas…

 3. Angy hovorí:

  Shiloh si necháva už dlhšie hovoriť John, a od troch rokov o sebe hovorí ako o chlapcovi. Je to jasné.
  Z Maddoxa napodiv vyrástol celkom fešák, zato Pax, nech mi tu každý prepáčí moju politickú nekorektnosť, vyzerá ako cigoš z Letanoviec.

 4. Vulgar hovorí:

  pletiete Maddoxa a Paxa, ten z Letanoviec je Maddox. 😀

 5. Anonym hovorí:

  Shiloh uz nepichaju nejake hormony? Moje dieta v troch rokoch chcelo byt havko ked vyrastie…. Mala som jej kupit pelech a obojok? Zapisat do poradovnika na vořechotomii?

 6. Moncika hovorí:

  Ze havko ja sa poondim.

 7. lala hovorí:

  jj, maddox je ten škaredý, ktorému by som prij3bala len tak, za ten ksicht 😀 , čiže chápem celkom Brada, že sa neudržal 😀 predstavte si, že ho stretnete niekde v noci. pax vyzerá reprezentatívnejšie

 8. Anonym hovorí:

  darmo ma drahu kabelku ked ju ma taku zababranu

 9. Angy hovorí:

  No fakt, je to Maddox! Puberta je sviňa, veď to bolo celkom zlaté decko, ak si dobre spomínam. Aj keď ruku do ohňa by som za to nedala, keď som si ich pomýlila…

 10. poppy hovorí:

  skor nez rodinu mi pripominaju poulicny gang…a angela je stale sama?nechce sa mi verit,ze zije bez sexu…

 11. Tiny hovorí:

  Madox ma strasne zly pohlad…brrr.A Pax teda tiez velmi prijemne neposobi. Tie decka ked dospeju bude este veselo.

 12. agatha hovorí:

  Pax a Madox su ako Gog a Magog😶

 13. Ketin hovorí:

  Prečo všetci urážate, závidite? Za svoj vzhľad nikto nemôže, za svoje správanie áno, tak sa zamyslite, či to je správne, takto odcudzovat ľudí, podľa výzoru…

 14. Janaki hovorí:

  Páči sa mi ako sa čitateľom pikošiek pomaly rozsvecuje…

 15. Majo hovorí:

  fuuha ona je stale slobodna asi…hmmm

 16. Sis hovorí:

  @poppy, kto by ju trtkal? Nielen, že je na hlavu, ešte aj vyzerá ako príšera. A po tom, čo robila Bradovi po rozchode peklo verím, že s ním všetci chlapi v Hollywoode súcitia…

  @Ketin a čo by sme jej asi tak závideli? Dlhoročná feťáčka, ktorá na partnera ukazuje prstom, že pije. Veď kto by pri nej nepil, keď má o koliečko menej. A za ten výzor si môže sama, kedysi aspoň vyzerala k svetu. Ona má očividne potrebu, aby ju všetci ľutovali a zároveň obdivovali a je pre to ochotná si adoptovať aj pol sveta. Moja otázka znie, kto jej tie deti dal? Je viac, než jasné, že je minimálne psychicky labilná, ak nemá nejakú diagnózu. A to, že je feťáčka a tvári sa, že už je roky čistá, je až smiešne… Prachy zmôžu všetko…

 17. Ja toho Brada chápem-bolo toho naňho priveľa..a Angelina sa prezieravo zabezpečila,aby nebola za rasistku a mala predstaviteľa z každej komunity-len som zvedavá kto bude čo..

 18. Santen hovorí:

  Akoze menozu za to ako vyzeraju? Minimalne za to desne oblecenie a za zakladnu hygienu mozu. Najlepsie vypada ten v saku, ostatok onicom.

 19. koala hovorí:

  och ten v tej ,, baranici,, vyzera jak atentatnik..:O…neviem si pomoct…:/

 20. red kite hovorí:

  no musím to napísať, adoptované vyzerajú lepšie ako z kvalitných genofondov Brangelina

Pridať komentár