Tak predsa sa k sebe vrátili | Pikošky.sk
9 júl, 2019

Tak predsa sa k sebe vrátili

Stará láska nezhrdzavela.

Takže predsa je to tak, ako som predpovedala. Keďže môjmu a Ignácovmu pozornému oku neuniklo, že Kristen Stewart a Stella Maxwell boli už koncom mája na spoločnej prechádzke, vedela som, že je len otázka času, kedy sa ukáže, že sa k sebe vrátili.

Samozrejme, že v dnešnom modernom svete plnom PR vzťahov mi ako prvé napadlo, že Kristen sa so svojou sexy bývalkou vláči len preto, aby prilákala divákov do kina na jej najnovší prepadák film Charlieho Anjeli. To by si však mala radšej začať s niektorou zo svojich hereckých kolegýň z tohto zbytočného filmu. To by dávalo väčšiu logiku z marketingového hľadiska, nie? Je teda možné, že Kristen naozaj nevie žiť bez Stelly a keď v pondelok prileteli na letisko JFK v New Yorku, bola jeden veľký úsmev, čo je v jej prípade naozaj vzácnosť. Avšak Stella vyzerala dosť skleslo, čo mohlo byť buď kvôli dlhému letu, alebo len nezdieľa Kristenino nadšenie z ich obnoveného vzťahu. Čo myslíte, ako je to v skutočnosti medzi týmito dvoma?

 

 1. lele hovorí:

  alebo kristenine tricko vyjadruje jej pocity 🙂

 2. ňuf hovorí:

  Tie jej vlasy 🤦‍♀️ nech sa už radšej dá ostrihať na koleno, aspoň nebudú furt mastné

 3. Vočko hovorí:

  Na fotke aj s kamarátmi vyzerajú dosť unavené, takže asi len Kristen zakurila pred letom a stella nie… No a na insta je viac ich spoločných fotiek – ako spolu popíjaju (obidve sú tam strašne, čudujem sa, že to tu nie je), a tak dale… Ale stelle aj cez makeup vidieť zlu pleť, celkovo pôsobí strane. Až ma napadlo ci spolu nefetia

 4. NikiPp hovorí:

  Mne príde Kristen taka strašne špinavá, zanedbaná,,, jej frndu by som lízať teda nechcela

 5. Pixie23 hovorí:

  Boze, ona si niekedy aj umyva tie vlasy?!?

 6. malyslonik hovorí:

  A clanocek o chudákovi Asap Rockym, ktorý sedí vo Švédsku za mrežami počas svojho turné tu nebude? Celkom fajn pikoska by to bola.

 7. lila hovorí:

  poprosim pikosku angelina jolie v parizi jej outfity bez podrsenky, ktore asi spalila….dakujem

 8. Annabella hovorí:

  Tá Kristen by mohla byť naozaj pekná, keby chcela. O to horšie, že má peniaze na armádu stylistov. A aj tak vyzerá ako houmlesáčka. To je niečo, čo v živote nepochopím, ale hold jej vec 🤷‍♀️

 9. Anonym hovorí:

  vsetko by som tej Kristen odpustila, keby mala ciste vlasy

 10. En hovorí:

  Asi spolu fetuju, myslim, ze to je na obidvoch doat zjavne vidiet

Pridať komentár