Mariah Carey opäť perlí | Pikošky.sk
11 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 14

Mariah Carey opäť perlí

Tvrdí totiž, že doposiaľ bola iba s 5 mužmi. Áno, veríme ti.

Aby som bola úplne presná, Mariša sa vyjadrila pre Cosmopolitan v tomto znení: “Bola som iba s piatimi ľuďmi v mojom živote, takže som trochu puritánka, úprimne, v porovnaní s inými na tomto poli.” Ľuďmi, nie mužmi. Hmm… no pri nej nikdy neviete či len breptla alebo to myslela doslovne. Veď si len spomeňte na jej ohromný výrok (pre mňa jeden z najobľúbenejších celebritných výrokov vôbec): “Kedykoľvek, keď vidím v televízii tých chudáčikov, vychudnuté deti zo zemí tretieho sveta, nemôžem sa ubrániť plaču. Strašne veľmi by som si priala byť tak chudá, ale samozrejme bez všetkých tých múch, chorôb a smrti okolo.” Veľmi múdra táto pani.

Tak poďme si prebrať tých piatich, o ktorých Mariška hovorila. Bola vydatá za Tommyho Mottolu v rokoch 1993 až 1998. Vážny vzťah mala so spevákom Luisom Miguelom v  1999 až 2001. Potom bola vydatá za Nicka Cannona od 2008 až 2016, s ktorým má dvojičky. V roku 2016 sa zasnúbila s austrálskym milionárom Jamesom Packerom a momentálne chodí s tanečníkom Bryanom Tanakom. Mariša tiež však chodila s Christianom Monzonom (2005-2006), Markom Sudackom (2003-2005), Ericom Benétom (2000-2003), Marcusom Schenkenbergom (19998-1999) a Derekom Jeterom (1997-1998). To že sa niektoré mená prekrývajú s jej inými vzťahmi, či dokonca manželstvami, si samozrejme nevšímame. A to nespomínam nepotvrdené klebety o chodení s hercom Eddie Griffinom či Eminemom. Žeby sa tu niekto prerátal?

 

Veď už idem, len si dopijem kávu…

 

Obskakujte ma, ja som tu diva!

 

Z tých opätkov, ale bolia nohy.

 

Och, ale som krásna.

 

Zdroj: dailymail.co.uk, msn.com, whosdatedwho.com

 

 1. ruzovy zajacik hovorí:

  To vazne zapotila??? To s tymi detmi v Afrike? Paneeenka Mariah 🤣🤣🤣 inak tiez som mala v zivote „iba“ piatich (oproti niektorym mojim kamaratkam je to zlomok)

 2. Hepigrl hovorí:

  marisa si dala asi marisu a zacala pocitat, a potom si dala k tomu decko (bieleho🍾) a zrazu bolo ze co si nepamatam to sa nestalo. Tiez som takto naratala tych svojich,’piatich’😜🦄 alebo to rovno delila lebo je zvyknuta videt dvojmo 🙄

 3. loreen hovorí:

  Ona má taký infantilný výraz =DD

 4. poppy hovorí:

  tak zas,ked vie iba do 5 pocitat,tak co mala povedat?1-2-3-4-5 a odznova 1-2—

 5. L L L hovorí:

  ja mam 29 a mala som 3 😀
  ale jej nejako neverím 😀 😀 😀

 6. Ewelina hovorí:

  Ja tomu uplne verim. Ona je taka lemra lemrava ze ma sluhu na to aby jej strkal slamku do huby. Tazke jej sa uuuurcite ani trtkat nechce takze kludne to moze byt pravda

 7. Viki hovorí:

  Kde s nimi bola?

 8. Angy hovorí:

  Asi s nimi bola na nákupe. ahahhahaha

  Inak Marcus Schenkenberg! Na ten zjav som aj uplne zabudla. Že model a neviem ci sa o nom nepovravalo, ze najkrajsi muz na svete. Teraz ked spätne pozeram jeho fotky, taky moderntalkingoidny chlap slizky, ble fuj.

 9. Silvinka hovorí:

  Úplne si ju viem predstaviť ako sedí na tej stoličke s menom MIMI, gúľa očami, mrká mihalnicami a tvári sa ako päťročná. Potom ultra soft hláskom šeptá, že mala som len päť a vzápätí srkne slamkou dúhu zo zlatého pohára a dopovie chlapov. A tak zostane otvorená otázka, či chcela povedať 5, 15 či 50 😀

 10. SL hovorí:

  More, a tá čo fajčí? To s tými deťmi v Afrike, to ma dostala. Nečakala som, že je až taká hlúpa.

 11. akademik ján hovorí:

  Mariah je super 🤗 ona je ako Lana Del Rey, po hudobnej stránke dobré. Ale ako ľudské bytosti mi obe prídu také afektované iritujúce kreatúry.

 12. Sis hovorí:

  @akademik ján až na to, že Lana sa dostala ku kariére cez posteľ, čím sa aj sama rada chváli, pretože normálne by sa asi nepresadila s tou jej produkciou, z ktorej sa chce človeku podrezať si žily… Mariah vie spievať a ako! Jediný, kto sa s ňou mohol spevácky kedy porovnávať bola Whitney. To, že jej v hlave lieta len to guľaté seno z westernu, to už je druhá vec.

 13. akademik ján hovorí:

  Sis, veď hej… už pri písaní môjho komentu mi napadlo, že po speváckej stránke asi nebude dobré dávať Lanu a Mariah do jedného vreca. Ale prejavom, neverbálnou komunikáciou sú u mňa skoro na jednej úrovni.

 14. Micka hovorí:

  taká krava..ona má taký preplieskací ksicht-že len dobre vyfackať…

Pridať komentár