Plánuje sa ďalšie dieťa | Pikošky.sk
14 júl, 2019

Plánuje sa ďalšie dieťa

Lebo detí nie je nikdy dosť.

Tak to zrejme berú Nicole Kidman a jej manžel Keith Urban. Nicole má momentálne 4 deti- dve adoptované z manželstva s Tomom Cruisom a dve vlastné s Keithom. Ich prvú dcéru priviedla na svet Nicole, druhú im vynosila náhradná matka.

Napriek tomu, že Nicole má 52 a Keith 51 rokov, nevzdali sa túžby po ďalšom dieťati a každým rokom táto ich túžba silnie. Už pred dvoma rokmi Nicole rozprávala o tom, ako veľmi túži znovu otehotnieť. Neprešlo ich to ani po roku a spolu s Keithom hovorili, že netúžia po ničom inom, len po treťom dieťati. No a ani teraz to nie je inak a zdá sa, že už do toho konečne idú naplno. Uvedomili si, že najrozumnejšia cesta bude adopcia, no nastáva tu jedna drobná nezrovnalosť a to pohlavie dieťaťa. Nicole by vraj chcela ďalšiu dcéru, no Keith by mal veľmi rád konečne syna. Podľa mňa by si mali adoptovať rovno dve deti – chlapčeka a dievčatko a vybavené. Peniaze na to majú, vek už veľmi nie, no som si istá, že pre tie dietky by to bolo aj tak to najlepšie, čo sa im môže stať.

 

Napísal/a dňa 14.7.2019. Pridané v Celebrity, Deti, Keith Urban, Kto s kým, Nicole Kidman, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. ava11 hovorí:

  Nema 4 dcery. Z manzelstva s Cruisom ma dceru a syna. Zabralo to asi 2,5 sekundy googlenia.

 2. Vulgar hovorí:

  ona má adoptovaného chlapca a dievča, či?

 3. babs hovorí:

  V tomto páru je to on, kdo vypadá víc jako žena 😉

 4. WonderWoman hovorí:

  @ava11: áno, bol to omyl, z pôvodných 4 detí vznikli prepisovaním ďalších viet 4 dcéry 🙂 ďakujeme za upozornenie, opravené.

 5. angela hovorí:

  Akurát dnes som v TV zazrela Magickú posadnutosť a tak mi napadlo, prečo sa Nikolka farbí na blond. Ako ryšavka bola extra, mala iskru a drive… takto je tuctová. Škoda.

 6. Dana hovorí:

  to najlepšie, čo sa im môže stať? naozaj? pre deti bude najlepšie, že si ich niekto kúpi ako hračku? lebo mnohé celebrity majú adoptované deti len na predvádzanie (niektorí využijú aj vlastné)

  kedysi som mala Nicole veľmi rada, ale vidím, že jej už poriadne hrabe

 7. Titi hovorí:

  On je úplná buzna

 8. Moncika hovorí:

  Pusu memooozes mam ru daj mi celovku.

 9. Moncika hovorí:

  RUZ

 10. Teris hovorí:

  Frankensteinova nevesta a niekto, kto vyzera zenskejsie ako Kaitlyn Bruce Jenner. Parik snow. Pochybujem, ze maju spolu nieco tak prizemne a staromodne ako sex.

 11. poppy hovorí:

  oni chcu vnucata,ale boja sa,ze ich ludia zacnu oslovovat dedko a babka,a to svojim vybotoxovanym tvarickam nespravia 😀 ten keith je zena,chcem ho vidiet naheho!uz aj chapem,preco sa nicol znecitlivuje vsetkym tym chemickym svinstvom do tela-aby si neuvedomila a neprecitila tu hrozu,s kym liezla do postele-najskor tom a teraz keith…a sanca,ze by ju chcel uz niekto iny takmer ziadna…to vydesi …

 12. Silvinka hovorí:

  Ále nooo, ľudia. Obaja majú polstoročie oslávené, trošku úcty im preukážme 😉

 13. Dana hovorí:

  Silvinka: úctu k žene, ktorá v 52-rokoch túži otehotnieť? si robíš srandu?!

 14. Silvinka hovorí:

  Dana, bol to sarkazmus:)

 15. Livia hovorí:

  A tak nádherná bola pred všetkým tým botoxom a plastikami. Mám chuť si ísť okamzite pustim Moulin Rouge. Ale aj v tom jej novom seriáli vyzerá cekom fajn, hlavne tie ryšavé vlasy v jej prípade robia strašne veľa. Tento blond jej vôbec nešluší

 16. Micka hovorí:

  už dlho vyzerá tak, že keby sa nepohnuto postavila do panoptika voskových figurín,zapadla by dokonale.

Pridať komentár