Medové týždne na jachte | Pikošky.sk
15 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 7

Medové týždne na jachte

Tie si užívajú Sophie a Joe.

No komu lepšie ako Sophie Turner a Joeovi Jonasovi? Po svojej druhej romantickej svadbe vo Francúzsku si momentálne užívajú medové týždne v Taliansku a to rovno na luxusnej jachte. Kto by s nimi menil?

Títo dvaja šťastní zaľúbenci sa prvýkrát zobrali prvého mája vo Vegas a potom 29. júna vo Francúzsku. Následne odleteli na svadobnú cestu na Maledivy a teraz sú v Európe, na plavbe jachtou po Tyrrhenskom mori. Včera stávili deň pri meste Positano, kde skákali do mora, preháňali sa na vodných skútroch, smiali sa a túlili sa k sebe. Ako málo stačí, však? Žiaden ultra luxusný hotel s desiatimi hviezdičkami, stravovanie v michelinských reštauráciách, ani nič podobné. Len more, skútre a oni dvaja. A samozrejme Ignác na nafukovacom člne opodiaľ.

 

Napísal/a dňa 15.7.2019. Pridané v Celebrity, Joe Jonas, Kto s kým, novinky, OMG!, Sophie Turner, štýl-neštýl.

 1. poppy hovorí:

  make-up je velky carodej 🙂

 2. Jours hovorí:

  tak tuto by som absolutne nevedela o koho ide, suhlasim s poppy

 3. ňuf hovorí:

  Žiadny prepichový hotel, ani michelinské reštaurácie?? Tieto jachty sú oveľa luxusnejšie a drahšie a určite tam nie sú len oni dvaja, ale obskakuje ich personál…

 4. Ellie hovorí:

  Ja im prajem 🙂 dobre im je, tak nech im je stale dobre spolu

 5. Anonym hovorí:

  no tak pri tychto fotkach sa neviem rozhodnut kto je vacsie hrozno

 6. janie hovorí:

  Suhlasim s Nuf, jachty su ovela drahsie ako hotely, nehovoriac o ich pobyte na Maledivach kde noc v Soneva Jani rezorte v tej chatke v ktorej boli stoji 30 000USD na noc. Takze clanok trosku mimo, ale neva.

 7. Dankajanka hovorí:

  Booze vy viete pochopit ironiu, sak na maledivach mali vlastny obrovsky dom nad vodou 😀

Pridať komentár