Romantický Rami Malek | Pikošky.sk
15 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 12

Romantický Rami Malek

Na prechádzke s frajerkou.

Ignác si ich odchytil na Manhattane, zdá sa, že potrebovali doplniť zásoby v chladničke. Okrem toho si zašli na spoločnú večeru a vyzerali pri tom šťastne. Rami randí s 25-ročnou herečkou Lucy Boynton, s ktorou sa zoznámil počas nakrúcania Bohemian Rhapsody. Ich láska na rozdiel od tej filmovej stále trvá a trvá. Lucy Boyton hrala v Bohemian Rhapsody Mary Austen, Mercuryho snúbenicu, s ktorou sa napokon kvôli svojej orientácii rozišiel. Lucy môžete poznať aj z filmov Vražda v Orient exprese a Sing Street. V druhom menovanom filme bola neskutočne čarovná a ja dúfam, že ju čaká hviezdna kariéra, pretože sa jej akosi neviem nabažiť.

38-ročný Rami má egyptské korene, na ktoré je údajne veľmi hrdý. Na budúci rok ho vidíme v 25. bondovke, bude hrať hlavného zloducha. Po smrti M, sú Bondovi protivníci asi tým jediným, čo ma ešte na filmoch o agentovi 007 zaujíma. Vždy ich hrajú skutočne dobrí herci, scenáristi im doprajú silnú motiváciu a vy vlastne aj celkom chápete, prečo chcú ten svet zničiť. V bondovkách platí základné príbehové pravidlo, hrdina je len taký silný, ako jeho protivník. A Javier Bardem bol v Skyfall fakt dobrý. Podobne zažiaril aj Mads Mikkelsen v Casino Royale. Dúfam, že Malek bude pokračovať v tejto tradícií.

Rami nemá ešte ani 40 rokov a na poličke sa mu už povaľujú 3 vzácne ocenenia. Za stvárnenie Freddieho Mercuryho dostal Oscara, Zlatý glóbus a Baftu. Kritici tiež ocenili jeho herecký výkon v seriáli Mr. Robot. Za rolu hackera Elliota získal zatiaľ len nomináciu na Zlatý glóbus, ale ktovie, možno sa to čoskoro zmení. Na jeseň bude mať premiéru už štvrtá séria a seriál má stále čo povedať.

 

Rami je šťastný muž. Ako pozerám na tie Lucyne kolená, tuším, že jej nevadí dlhé kľačanie.

 

Pekná je a dokonca vie aj čítať! Lucy drží v ruke Frankensteina.

 

No chutní sú. Dúfam, že to nie je PR vzťah.

 

Rami a Lucy vo filme Bohemian Rhapsody

 

Skutočná Mary a Freddie

 

Na Oscaroch

 

Na Zlatých glóbusoch

 

Cmuk

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

  1. soave hovorí:

    mam ho rada ale ma vyraz psychopata vzdy

  2. Anonym hovorí:

    Úplne úžasný sú spolu. Bože, nech im to vydrží. Ramiho milujem už od Mr. Robot, super seriál a zasa len prvá séria mi prišla skvelá, ďalej ma to už nejak nebavilo. V Bohemian Rhapsody bol skvelý, len tak ďalej.

  3. eli hovorí:

    Pred chvilou som čítala, že novým agentom 007 bude černošská herečka Lashana Lynchová. Tak to je koniec. Zbohom, James Bond😢.

  4. poppy hovorí:

    suhlasim so soave…mal by nosit stale okuliare,dost by to pomohlo…hej,su zlati…ale dnes cistam same,ze bond bude zena,tak-ja uz neviem-nech rami znici svet,vazne 😛

  5. Admin-1,618 hovorí:

    @eli – áno, práve sme o tom napísali 🙂

  6. kvietok hovorí:

    no práveže na BG ich dosť prezentujú ako PR vzťah, takže nečakám veľa od toho 😀

  7. Lorelai-Lori hovorí:

    on má oči ako Mila Kunisová 😀

  8. Megan hovorí:

    Rami je gaaaay, ale chutny 😁

  9. Anonym hovorí:

    fiha, fakt, on a Mila 😂 to by bol strasidelny par

  10. Kasandra hovorí:

    anonym ale uplne..obidvaja oči na vypadnutie ako voly pred kopcom 😀 človek by sa poľakal 😀

  11. Love hovorí:

    anonym @ prečo strašidelný párik ? Mila keď sa namaľuje nemá tie oči také vypúlené, kiežto Ramy ich má hrozné ale namaľovať sa nemôže 😀

  12. Saša hovorí:

    Ako?? Nevadí jej dlho kľačať ? Trošku ste nedomyslely 🤪

Pridať komentár