Ed Sheeran sa oženil | Pikošky.sk
18 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Ed Sheeran sa oženil

Priznal to vo svojej novej piesni.

O svadbe Eda Sheerana s jeho priateľkou Cherry Seaborn sa špekulovalo už dlhšie. Vo februári tohto roku sa začalo šuškať, že Ed a Cherry sa zobrali niekoľko dní pred Vianocami 2018. Svadba to mala byť malá a tajná, pozvaných bolo len niekoľko najbližších priateľov, rodina a kňaz.

Mladomanželia Sheeranovci držali až doteraz bobríka mlčanlivosti. Pred pár dňami sa konečne priznali, že sú už svoji. Svadbu potvrdil samotný Ed, urobil to celkom netradične. V jeho novej piesni Remember the Name zaznie aj tento verš:

My wife wears red but looks better without lipstic. / Moja žena nosí červenú, ale lepšie vyzerá bez rúžu.

A bolo to tam. Fanúšikovia mali svoje metaforické potvrdenie, ale potrebovali aj to skutočné. A to im Ed doprial v interview s redaktorom Charlamagne Tha God (áno, tak si ten človek hovorí). Charlamange sa rozprával s Edom o novom albume, preberali pieseň za piesňou, až došli k inkriminovanej skladbe, ktorú Ed naspieval s Eminemom a 50 centom. Ed sa priznal, že keď písal text, ešte neboli s Cherry manželia. Dúfal však, že keď pieseň oficiálne vyjde, budú už zosobášení. A to sa aj podarilo.

Ed a Cherry sa poznajú od detstva, chodiť však spolu začali až v roku 2015, keď ju Ed pozval na koncert Taylor Swift. V januári 2018 sa zasnúbili a v decembri sa zosobášili. Svadbu vystrojili u nich doma v Suffolku, pozvánku dostalo len 40 ľudí. Mladá pani Sheeranová vypražila rezne, upiekla tortu a urobila zemiakový šalát, Ed hral na gitaru a všetci spievali, až kým im neodišli hlasy. Tak nejako si tú ich svadbu predstavujem ja, ale pravdepodobne to bolo ešte o kúsok romantickejšie. Som zvedavá, či aj Sheeranovci podľahnú momentálnej móde a zopakujú si svadbu. Podľa denníka Sun údajne plánujú väčšiu párty pre kamarátov počas tohto leta.

Dúfam, že budú šťastní, aj keď sa obávam, že to nebudú mať vôbec jednoduché. A takisto dúfam, že sa bude nový Edov album dobre predávať. PR mu urobili celkom slušné.

 

Touto fotografiou oznámili svoje zásnuby. Myslíte si, že by s ním chodila aj keby nebol úspešný? Alebo by ho nemilosrdne strčila do friend zóny?

 

 

 

Pieseň, v ktorej sa „prekecol“, že sú už svoji.

 

Interview s Charlamagne Tha God o novom albume. Priznanie nájdete v čase 20:00.

 

Zdroje: edition.cnn.com, people.com

 

Napísal/a dňa 18.7.2019. Pridané v 50 Cent, Ed Sheeran, Eminem, Hudba, Kto s kým, novinky, Taylor Swift, Taylor Swift.

 1. Anonym hovorí:

  Mne k sebe pasuju, obaja taki nic moc. Jej pomoze makeup jemu konto v banke… Nech su stastni, ved sa poznaju dlho, tak sa nemaju co vyhovarat na neprekonatelne rozdiely. Vsak Cheryl?

 2. Jours hovorí:

  Ona zas tiez nie je bohvieako pekna, takze podla mna aj ano, hlavne keby vedel aj tak spievat a hrat na gitare 😀

 3. Lola hovorí:

  Ja som si myslela, že sú svoji už dávno 😀

 4. Vic hovorí:

  Ta pesnička je super ♥️

 5. Teris hovorí:

  Sa to iba nesuskalo, ved o tom vsade pisali, ze uz sa ozenil.

 6. N. hovorí:

  Súhlasím s Anonymom. A vôbec ma neprekvapilo, že moderátor je Afroameričan (dúfam, že som politicky korektná a nejde o rasistické označenie), nakoľko títo milujú obdobné umelecké mená/mená…

 7. Astal hovorí:

  Spieva pekne ale výzorovo sa mi vôbec ale vôbec nepáči. Stále mám pocit, že tou ofinou maskuje kúty alebo plešinu.

 8. Cicamica hovorí:

  To musi byt laska…lebo byt s rysavym hobitom len tak,to sa neda dlho vydrzat

 9. Anonym hovorí:

  Milujem tohto speváka. Zostal skromný aj keď má za sebou búrlivé obdobie. Na nič sa nehrá. A vybral si myslím správne. Neviem si pri ňom predstaviť nejakú,, celebritu „

Pridať komentár