Liam Hemsworth je zabijak | Pikošky.sk
18 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Liam Hemsworth je zabijak

Vo svojom novom filme.

Fešák Liam Hemsworth, manžel Miley Cyrus a brat Chrisa Hemswortha, prichádza v novom filme, kde stvárňuje hlavnú úlohu. Priznám sa, že ani neviem, či už niekedy mal možnosť hrať hlavnú postavu. Sledujem jeho Instagram, ale jeho filmy nie. S výnimkou Hunger Games a nedávno na odporúčanie zhliadnutého filmu Isn’t It Romantic som s ním asi nič iné nevidela. A to odporúčanie sa teda nestretlo s mojim očakávaním.

Tomuto kriminálnemu thrilleru ale možno dám šancu, aj keď zápletka neprináša nič nové. Liam ako kriminálnik menom Moe Diamond má nehodu, pri ktorej stratí pamäť a ďalej si to už asi viete predstaviť. Vlastne nemusíte, stačí si pozrieť trailer nižšie.

 

 

Napísal/a dňa 18.7.2019. Pridané v Celebrity, Film, Liam Hemsworth, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Anonym hovorí:

  Pozri si The Dressmaker. V ostatnych filmoch ma velmi nepresvedcil o svojich hereckych kvalitach.

 2. Astal hovorí:

  Tiež som ten film videla, celkom ok.

 3. Ellie hovorí:

  pozri si The last song a Dressmaker s Kate Winslet 🙂 a Den nezavislosti 2

 4. N. hovorí:

  Ja si film pozriem čisto kvôli Liamovi, snáď to zvládnem. Chystám sa aj na Last Song, aj keď neviem, pre tento žáner mi už asi ušiel vlak. Z Dressmakera mám také zmiešané pocity, čakala som od toho filmu viac, aj keď…zrejme to malo zanechať v človeku divné pocity. Hunger Games nie je pre mňa, hocijaký shit zvládnem skôr ako tamto. A ešte som videla s ním Špionáž- trailer lepší ako film.

 5. Anonym hovorí:

  Sagan s pistolou? Nemal byt na tour de franc

 6. Myslím,že pamäť pravidelne stráca aj v reálnom živote..viď Miley

Pridať komentár