Sofia Vergara dovolenkuje | Pikošky.sk
18 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 5

Sofia Vergara dovolenkuje

Aj oslavuje…

Ja milujem túto ženu. Je energická, krásna, vtipná a má perfektnú postavu. Hoci som s ňou nevidela žiadny normálny film, mám ju napozeranú zo show Ellen DeGeneres. Je medzi nimi chémia a vedia si zo seba perfektne vystreliť. Aby som sa ale dostala k meritu veci, Sofia sa tento týždeň vybrala s manželom dovolenkovať na Capri. Nebola to ale obyčajná dovolenka. Spojili ju s oslavou jej narodenín. A teraz sa podržte. Táto žena má 47 rokov. Neuveriteľný sexepíl, a keď sa usmeje tak sa musím aj ja. Je skrátka nákazlivá.

Joe Manganiello ju vzal na romantický výlet na mori a večer jej usporiadal mini narodeninovú oslavu. Mimochodom títo dvaja sú celkovo veľmi sympatický párik. Manželia sú od roku 2015.

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásny párik

 

Sofia Vergara a Ellen DeGeneres v reklame na riasenku pre nemecký trh. Samozrejme, že len zo srandy. Ale ak som nevidela to video 10 krát tak ani raz. DAS BOMBSHELL!

 

A v tomto videu si pchajú do obrovských bombarďákov lopty

 

Zdroje: dailymail.co.uk, youtube.com

Napísal/a dňa 18.7.2019. Pridané v Celebrity, Ellen Degeneres, Joe Manganiello, Kto s kým, Sofia Vergara.

 1. Dana hovorí:

  reklamu som nepochopila, Sofiu som v ničom nevidela, na fotkách na mňa zväčša pôsobí vulgárne, ale musím uznať, že je pekná a na svoj vek vyzerá vynikajúco

 2. Martin hovorí:

  Vulgarne? Skor vymleto 😀

 3. Maggie hovorí:

  Posedela by som na tej jachte,aj drink by som si dala…a oni by tam ani nemuseli byť😂

 4. loreen hovorí:

  Jasné, že dala vedeť kde je…poznáme tieto tajné foto ! =DDDDDDD

 5. Pekný pár,no ja mám pocit,že títo dvaja len oslavujú a dovolenkujú..aj pri mnoho-mnoho ďalších je trochu mimo tvrdiť,že oddychujú-to je spôsob života,nie dovolenka..

Pridať komentár