Kirk konečne pred oltárom | Pikošky.sk
24 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 5

Kirk konečne pred oltárom

Sean Gunn sa oženil.

Sean je tajnostkár. Už 15. júna sa v južnej Californii oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Natashou Halevi. Svadobný obrad poňali trošku netradične a usporiadali taký plážový piknik pre hostí. Podľa 37-ročnej nevesty Natashe tak chceli zlomiť niekoľko svadobných pravidiel, tak aby sa každý zabavil a bol sám sebou. Dress code boli teda dvadsiate roky, disco ball a pláž.

No a čerešničkou na torte bol Seanov brat James, ktorý ich oddával. James Gunn režíroval prvé dva diely Strážcov Galaxie a bude aj ten tretí či dokonca nový Suicide Squad. Na svadbe sa zúčastnila aj Jamesova ex – herečka Jenna Fischer, ktorú snáď poznajú tí čo sledovali seriál Kancl. Jenna má momentálne seriál Splitting Up Together s Oliverom Hudsonom (áno, brat Kate Hudson). Z Gilmoriek sa svadby zúčastnili iba dvaja – tvorca Gilmoriek Amy Sherman-Palladino a Keiko Agena aka Lane.

Gilmorky odchovali pár skvelých hercov. Okrem Seana, ktorí hviezdi v úspešných Strážcoch Galaxie a to hneď v dvojrole (hrá Rocketa a taktiež Kraglina). Melissa McCarthy aka Sookie je dnes jedna z najvychytenejších komediálnych herečiek vôbec. Alexis Bledel je jednou z hlavných postáv Príbehu služobníčky. Liza Weil hrá stále po boku perfektnej Violy Davis v How to Get Away with Murder, ktorá ide do záverečnej šiestej série. Matt Czuchry aka Logan hviezdi v The Resident. Milo Ventimiglia je nezabudnuteľný v This is Us. Keiko Agena sa trošku mihla ako učiteľka v 13 Reason Why. Jared Padalecki už 15 rokov ťahá Supernatural.

Celkom slušné, že začínali v jednom seriáli pred takmer 20timi rokmi.

 

A sú svoji

 

Zastúpenie seriálu Gilmorky

 

Svadobný sprievod ako sa patrí

 

Družičky

 

Ženích a herečka Judy Greer

 

Zdroje: people.com, imdb.com

 1. Sargazmus hovorí:

  este by som doplnila info, ze Rocket-a hral pohybovo, ale hlas patri Bradley Cooper-ovi

 2. Ni hovorí:

  Jeeej, sak ona je znama, hrala v kopec filmoch! Spoznala som ju az na poslednej fotke a pre istotu som ju vyguglila – nepoznala som meno, ale pre mna je teda ovela znamejsia nez on. Evidujem ho len v Gilmorkach, aj to by som na to sama nedosla, ale ju som videla v x filmoch. Mohli ste sa jej povenovat ovela viac.

 3. Ni hovorí:

  Ale ani ja nemam rada, ked je furt niekto nespokojny, tak vdaka aj tak 🙂 drzte sa, viem, ze sa snazite

 4. Ni hovorí:

  Jaaaj, Judy Greer nie je ta nevesta :)))) sorry! Ale clanok o nej by som si precitala. 😉 Idem radsej spat…

 5. Anicka hovorí:

  Neviem či niekto sleduje serial The 100 (na Markize-Dajto ako Prvých 100), ale obaja hlavní hrdinovia sa tajne v máji vzali na Havaji a oznámili to svetu cez twitter.Nikto z kolegov ani priatelov netušil že sú spolu, ešte na Vianoce mali každý iného partnera.

Pridať komentár