Sexice v plavkách po 50tke | Pikošky.sk
26 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Sexice v plavkách po 50tke

Vek je len číslo! A medzi celebritkami máme pár dôkazov.

Hoci sa niekedy plastickí chirurgovia vyšantia na tvárach našich obľúbených celebrít, s telom to je už iná reč. Áno, aj tu dokážu čo-to opraviť či vylepšiť, ale väčšinou ide o poriadne sebazaprenie, odopieranie, drinu v posilke či genetiku.

 

Len nedávno sa ukázala v dvojdielných plavkách 54-ročná Brooke Shields so skromne sklonenou hlavou. Časy keď sa prechádzala modrou lagúnou sú už dávno preč. Tuším tam mala sladkých 15. Aj napriek bohatej filmografii som ju odvtedy takmer vôbec neregistrovala. Ak nerátam Ženícha na úteku, kde sa mihla ako ziskuchtivá mrcha a ex  Chrisa O’Donnella. No a ako fanúšik seriálu Jane the Virgin (preklad Panenka Jane je strašný) musím spomenúť aj jej postavu River Fields, ktorá je takou ženskou verziou mojho obľúbenca Rogelia De La Vegu!

 

Susan Lucci tento rok čakajú 73 narodeniny. Túto herečku poznajú hlavne Američania zo 41 rokov trvajúceho seriálu All My Children. Ja som ju zbožňovala v Devious Maids (Prefíkané slúžky). Ešte dodám, že tento rok oslávi s manželom 50-te výročie svadby. To už je niečo!

 

Angelu Bassett sme spomínali v článku Sexoši z 911. V týchto plavkách oslavovala svoje 60-tiny.

 

54-ročná Elizabeth Hurley takto oslavovala 4. júl. Herečka je známa tým, že celých 13 rokov chodila s lámačom ženských sŕdc Hughom Grantom (ktovie prečo).

 

Aj doktorka Quinnová (Jane Seymour) vo svojich 68 rokoch sa môže pochváliť slušným telom v plavkách. Takto hrdo oznámila svojím fanúšikom na Instagrame, že sa jej podarilo dostať do formy.

 

52-ročná Halle Berry netreba zďaleka predstavovať. Ďalšia herečka, ktorá zrejme našla elixír mladosti.

 

Courteney Cox tento rok oslávila 55-ťku. Aj napriek tomu, že údajne ľutuje všetok ten botox, ktorý si nechala napichať do tváre, telom by mohla konkurovať nejednej dvadsiatke.

 

Speváčka Sheryl Crow aj vo veku 57 rokov nemá problém ukázať sa v plavkách.

 

Žeby sme nedali do tohto zoznamu aj niekoho z najznámejšieho klanu súčasnosti? Kris Jenner má dnes 63 a 6 pôrodov za sebou. Vybujarili sa aj tu plastickí chirurgovia? A kde všade?

 

Nech pozerám ako pozerám, na tejto fotke nevidím 62-ročnú Sharon Stone. Vy snáď áno?

 

53-ročná supermodelka Cindy Crawford na pláži.

 

Oscarovú herečku Julianne Moore tento rok čakajú 59 sviečok na narodeninovej torte. Dodnes ma desí fotka s jej nohami v sandáloch. Nepriložím vám ju, radšej si ju nájdite, ale upozornenie ste dostali.

 

Netuším či je Demi príbuzná s Julianne, ale 56-ročná ex-manželka Brucea Willisa či Ashtona Kutchera vyzerá v bikinách popri svojich dcérach naozaj dobre.

 

Zdroj: people.com, whodateswho.com, wikipedia.com

 

 1. Linda hovorí:

  Toto mi nerobte, tie fotky ma nutia zacat
  navstevovat posilku…. zatial som sa tomu uspesne vyhybala.

 2. Jours hovorí:

  Sharone stone ctj? ved ja tam vidim nejaku 25-30 rocnu

 3. Micka hovorí:

  to čo má Demi s prsiami?
  všetky vyzerajú dobre, ale fakt..rešpekt.

 4. zuzqa hovorí:

  Super a tá Halle vau.

 5. Livia hovorí:

  Normálne som si musela ten vek u Sheryl Crow overiť. Stále som bola v tom že má okolo 45 max 50

 6. Len hovorí:

  Sharone Stone…jasne ked si takto lahne, aj brucho je chudé aj nohy sú stíhle..a este aj tvár si kryje 😀

  …líska jedna prefíkaná 😀 a ked uz sme u toho, to kde to lezí 😀 jak cigáni pred Kauflandom 😀 prázdne pohare dopité, náladicka je…ejha podme sa fotit 😀 😀 😀

 7. Dana hovorí:

  pri Angele Basset celkom pochybujem, že je to fotka 60-ročnej ženy, pri Halle wau, Elisabeth Hurley som videla na iných fotkách, kde nemala takú dokonalú postavu ako zvykne prezentovať, no a ostatné majú postavu primeranú svojmu veku, sú štíhle, no inak je na nich vek vidno

 8. deni hovorí:

  mám síce „len“ 40, ale chcela by som mať takú postavu, pracujem na tom a myslím, že by sa mi to do 60-tky mohlo aj podariť 😀 ale bude to veľa driny :D:D:D

 9. Sis hovorí:

  Som dostala depku práve… Idem vyzvracať tú čokoládu, čo som práve zožrala…

Pridať komentár