Je Jessica Alba rasistka? | Pikošky.sk
31 júl, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Je Jessica Alba rasistka?

Buďme radi že nie sme celebrity.

Keď nám obyčajným ľudom niekto hackne sociálne siete a v našom mene vypisuje na net chujoviny, je to hanba len v dedine. Keď sa to stane celebritám, je to hanba na celý svet. Ako by povedala Nora M. „že sa nehanbí hovädo. Veď to je hanba indická!“.

Hviezdam sa môžu prihodiť dva druhy takýchto problémov. Buď nejaký šikovný hacker hodí na net domáce porno (keď tak nad tým rozmýšľam Kardashian klan si na tom postavil celé imprérium) alebo holé fotky ( Justin Bieber alebo Jennifer Lawrence by o tom vedeli rozprávať). Druhý typ problému nastane keď ten hacker začne pod ich menom vypisovať hanlivé a rasistické statusy. Toto sa stalo aj Jessice a cez víkend vybuchol jej Twitter.

Zrazu sa v jej mene začali objavovať posty o „negroch“, typu „heil Hitler, Nemecko neurobilo nič zlé“, „nenávidím gejov“, „znásilnenie by sa malo oslavovať“ a podobné skvosty. Vieme že v dnešnej dobe akékoľvek rasistické vyjadrenie ukončí kariéru aj áčkovej celebrite, hlavne v Amerike. Ale každému so súdnou mysľou asi došlo že to nepísala ona.

Momentálne je Jessicin Twitter neaktívny a vymazaná celá história.

 

Ty jsi hekla! Hekla jsi

 

Malá ukážka láskyplných tweetov

 

 

Vďaka tomuto nechutnému tweetu o znásilnení si toho hackera predstavujem ako v škole šikanovaného nerda s malým penisom

 

Na záver fotka tejto milej rodinky, sú zlatí (aj keď dievčatá veľa po mame nepodedili)

 

Zdroje: twitter.com, Celebrityinsider.org, Mirror.co.uk

 

Napísal/a dňa 31.7.2019. Pridané v Celebrity, Jessica Alba, novinky, OMG!.

 1. Angy hovorí:

  To musel písať nejaký úbohý Incel 😀
  Tá jej ryšavá dcéra stále neviem, po kom je taká ryšavá, ale tá staršia je viac na Jessicu.

 2. Lea hovorí:

  je pekna ale nechapem preco ju vsetci povazuju za najkrajsiu na svete. to je asi jedina herecka na ktorej vyzor som necitala nikdy negativny komentar ( a ešte na našu Marcinkovú)

 3. Jémine-to teda musí byť zakomplexovaný,závistlivý a naivný jedinec..Jessica je kočka,rodinku má peknú-staršia dcéra je čím ďalej krajšia,aj keď bije na oca a z mladšej bude tiež pekný typ..akurát ten jej manžel mi príde ako-poviem to korektne-menšinový muž..

 4. akademik ján hovorí:

  Hm, na tie hitlerovské hlášky je Jessica veľmi tmavá. Útočník si mohol vybrať belšiu celebritu, tej by to možno naozaj aj uškodilo.

 5. Nina hovorí:

  Mňa udivuje koľko ľudí dalo like na tie tweety, alebo čo znamenajú tie srdiečka

 6. Antientam hovorí:

  Trošku smiešne ked ona nie je biela. Bola raz v relácii kde robili DNA testy aby zistili predkov a vačšinu DNA a predsa len bielu. Taká bola z toho chudera neštastná až mi jej bolo lúto. V Hollywoode máte kariéru zničenú rýchlo.Včera Mario Gomez v interwiev povedal, že rodičia by nemali deti do 3 rokov vychovávať ako transgenderov, lebo ešte nevedia čo sú. Dnes ho začali bombardovať ako transgenderfóba a musel sa rýchlo ospravedlnovať.

 7. Teris hovorí:

  Antientam chore, vsak?

 8. Antientam hovorí:

  Ano Teris, fakt neviem čo bude o 10 rokov.

 9. Anonym hovorí:

  no mne pride naopak starsia dcera cely otec a mladsia na jessicu

Pridať komentár