O Ritinej riti | Pikošky.sk
2 aug, 2019
Napísal/a | komentárov 14

O Ritinej riti

Tentokrát bez hádanky. Nadpis sadol ako riť na šerbeľ.

Tak. Rití už bolo dosť. V podstate by som vás chcela informovať o tom, že sa na seba Rita Ora s jej mamou podobajú. Rodinka sa slnila a užívala prázdniny, alebo akokoľvek to celebrity volajú, v slnečnej Kalifornii. Ritina mama (ja to fakt nerobím naschvál, proste sa tak volá), ktorá má 55 rokov, má uznania hodnú postavu. Takže sa rozhodli zvečniť svoje plážové nadšenie na sociálnych sieťach.

V plavkách a okuliaroch, vysmiate ako lečá, nás všetkých pracujúcich pozdravujú!

 

Tu je Rita aj s mamou Verou a otcom Besnikom. Ešte pripomeniem, že Rita pochádza z Juhošky a jej priezvisko je Sahatçiu. Jej mama je psychiatrička a otec vlastní bar. Rita má ešte dvoch súrodencov, staršiu sestru Elenu a mladšieho brata Dona.

 

Mama Vera

 

Celkom dobrá nie?

 

Rita s otcom

 

A Rita a.k.a sexoška

 

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Napísal/a dňa 2.8.2019. Pridané v Celebrity, Rita Ora, sexice.

 1. wiwi hovorí:

  Tie Gucci plavky sú nádherné. Dlho ma žiadne takto neuchvátili. A Rita aj mamča majú pekné postavy a dobrý vkus na plavky teda.

 2. Gertrudo hovorí:

  Ta zenska ma neskutocnu postavu.

 3. Licu hovorí:

  ten obama 😀

 4. Jours hovorí:

  Mama je kocka a vlastne aj Rita

 5. ROSE hovorí:

  Rita nepochadza z Juhosky ale z Albanie…

 6. Ewelina hovorí:

  Vyzera vaaazne super

 7. lai hovorí:

  @ROSE mám pre teba dnešnú hodinu geografie. Rita sa narodila v meste Priština. V dobe, keď sa narodila, bola Priština súčasťou Juhoslávie. Juhoslovanská zväzová republika zanikla v roku 2003, kedy sa z nej stalo Srbsko a Čierna Hora. Dnes je Priština hlavným mestom Kosova, ktoré niektoré krajiny uznávajú za autonómnu krajinu, niektoré ju považujú za súčasť Srbska. V Prištine síce žije početná menšina Albáncov, ale ako vyplýva z vyššie uvedeného, nie je albánska.

 8. NikiPp hovorí:

  Ja kosovsko-albanskeho povodu a narodená v Kosove

 9. Luckaa hovorí:

  Suhlasim, ze tie plavky su naadhernee. A raz darmo, Rita je kocka- aj mamina. A ma fantasticke brucho, to sa ako dosahuje ta ryha pod prsiami? 😀musim si nastudovat ake cviky

 10. ruzovy zajacik hovorí:

  @Luckaa tu ryhu pod prsiami mam tiez. Myslim ze to bude skor geneticky, kedze vobec necvicim. Aby to nevyzeralo ze sa chvalim tak mam aj ine „prednosti“ ako napr. slusne vypestovanu celulitidku.

 11. Micka hovorí:

  postavu má Riťka vynikajúcu..mamina kočka.. genetika nepustí:-)

 12. Veru-veru,treba mať správne korene ak chceš mať vkus na plavky-postavu má Rita fajnu a teda jej mama na svoj vek vyzerá výborne a obliecť sa tiež zjavne vie..

 13. Domi hovorí:

  Aaaah ja som prečítal v rýcjlosti nadpis ako : O ritnej riti.. 😂🙄🤦🏻‍♀️

 14. Anonym hovorí:

  rit jej fotil ocko ci mamka?

Pridať komentár