Čo majú spoločné Ariana Grande a JonBenét Ramsey? | Pikošky.sk
6 aug, 2019
Napísal/a | komentárov 19

Čo majú spoločné Ariana Grande a JonBenét Ramsey?

Je to bizarDné a úžasTne nečakané, takže sa vôbec nemusíte haMbiť, ak na to neprídete.

Ak nie ste fanúšikmi true crime (v tom prípade si negooglite meno Albert Fish) a pri tom druhom mene tápate, tu je krátke vysvetlenie. JonBenét bola americká detská kráľovná krásy. Viete, z tých súťaží, kde sa matere medzi sebou predbiehajú, ktorá svojej malej dcérke spraví akur(v)átnejší mejkap, navlečie ju do kratších šatočiek a urobí z nej lepšiu návnadu pre pedofilov. Mám podozrenie, že si tieto matky kompenzujú svoje (podľa nich) nedostatočne pekné detstvo skrz svoje deti, aby ho aspoň tie mali perfektné (podľa ich vlastnej, totálne pokrivenej optiky). No a táto JonBenét sa na Vianoce v roku 1996 ako 6-ročná našla mŕtva. V dome svojich rodičov, v pivnici. Nikdy sa oficiálne nevyriešilo, kto bol za to zodpovedný. Ľudia sa dnes domnievajú, že za tým boli rodičia, alebo jej brat a rodičia ho kryli. A nájdu sa aj takí, čo veria, že JonBenét v skutočnosti nezomrela, že žije aj dnes – ako speváčka Katy Perry. Čo na to povedať, v Amerike je mnoho fanúšikov konšpiračných teórií. Ja si ale neodpustím skritizovať existenciu celých týchto súťaží krásy, príde mi to fakt choré. Je to zaujímavý paradox. Ak tam zvýšite na decko hlas, prípadne mu jednu capnete po zadku, ste krkavčí rodič. No ak z dievčatka robíte dospeláčku a ešte ju aj promenádujete po móle, to je ok. Kto nevidel film Little Miss Sunshine, odporúčam, venuje sa práve takýmto súťažiam a beauty queens a tiež na nich nenechal nitku suchú. Abigail Breslin za svoju úlohu účastníčky súťaže dokonca bola v desiatich rokoch nominovaná na Oscara.

A teraz sa môžete pýtať, čo s tým celým má Ariana. Ak odhliadneme od toho, že sama vyzerá ako dievčatko, čo sa hrá na dospelú ženu, tak ešte aj niečo iné. Vyrobila totiž s kamarátom malý škandál, keď zavtipkovala, aby išiel na Halloween prezlečený za JonBenét. Chyba stávky bola v tom, že táto ich výmena prebehla na instagrame. Ariana síce komentár vymazala, no ale viete. Čo leží, to nebeží, a čo raz na internet zavesíte, to už nepopriete. Speváčka si potom sypala popol na hlavu, že vraj prestrelila a vie to. Jej poznámka sa ale podľa mňa dala pochopiť aj tak, že kamarát sa na Halloween má nahodiť do podobne lichotivých šiat zo súťaží krásy. Nie obliecť sa konkrétne za JonBenét. Takže neviem, či by som sa zase až tak ospravedlňovala. Ja som rada, že s kamarátmi nie sme celebrity, niekedy sa zabávame na takých veciach, že by sme možno hneď mali po kariére. A možno nemali, pretože naše súkromné konverzácie a vtipy by som určite verejne nezdieľala. Keďže Ariana to urobila, rozhodla sa ísť cestou pokánia. Človek sa inak musí trochu pozastaviť nad tým, že sa jej zase podarilo vyrobiť faux-pas. Už by som čakala, že sa trochu poučí, lebo toto nie je prvýkrát, čo Ameriku svojím konaním pobúrila.

Pár mesiacov dozadu sa rozhodla dať sa potetovať pri príležitosti vydania novej pesničky s názvom 7 Rings. Chcela, aby tetovanie v japonských znakoch znamenalo názov pesničky, ale výsledný výtvor vraj znamená „gril na barbecue“. Potom sa to snažila opraviť, ale vyšlo z toho „japonský barbeque prst“. Nuž, zdá sa, že tie vtipy o tetovaniach, ktorých význam je niečo ako „polievka s rezancami“, už nie sú len vtipmi. Samozrejme, výsledkom celej tejto aféry pre Arianu bolo to, že ju označili ako necitlivú a ignorantskú voči japonskej kultúre. Ale nijaký škandál už asi nezatieni ten z roku 2015. Vtedy Ariana v pekárni pooblizovala na pulte vyložené donuty (a pomedzi to sa bozkávala so svojím frajerom, takže na obľúbenej pochúťke Homera Simpsona sa ocitol mix slín dvoch ľudí), ktoré si neskôr údajne nejakí zákazníci, netušiaci o tejto kontaminácii, kúpili. Vo videu od TMZ môžete ale vidieť nielen to, ako sa Ariana vysporiadala s typickým americkým pečivom. Keď zamestnanec pekárne na pult položí plech s novou sadou donutov, Ariana svojím kamarátom zahlási: „I hate America“. Teda, že neznáša Ameriku. Predpokladala som, že tá príchuť cukroviniek, čo priniesli, nepatrila k jej obľúbeným, alebo čo. Američania sa ale nepozastavovali nad strašne nechutným a nehygienickým aspektom toho celého. Problém mali s tým tvrdením, že neznáša svoju rodnú hrudu. Takže sa musela spustiť ospravedlňujúca tour. Ariana vydala vyhlásenie, že Ameriku miluje a vraj komentár bol namierený na vysoké percento detskej obezity v tejto krajine. S obezitou súvisiace donuty ju údajne podnietili k tvrdeniu, že Ameriku neznáša. Ale to nie je pravda, ona neznáša len obezitu! Akurát ospravedlnenie za to lízanie som v jej reakcii nenašla. Hm.

Zaželajme teda Ariane do budúcnosti viac rozumu a menej škandálov. A kto sa na nej chce zabaviť, ten nech si pozrie video Julie Finkelstein. V ňom paroduje Arianu a štýl rozhovorov, aké sa robia pre časopis Vogue. Celebrita si pozve reportéra k sebe domov (alebo do nejakého prenajatého domu) a zodpovie 73 otázok. Julia fakt trafila Arianin hlas aj celkový prejav a verím, že nejaké z tých priblblých odpovedí by Ariana použila aj v reálnom interview. Enjoy.

 

JonBenét Ramsey. Zlaté dieťa so smutným osudom

 

Rovnaká farba vlasov (áno, Katy je od prírody blond) a očí to isté. Žeby sme mali JonBenét celý čas pred očami?

 

JonBenét bez všetkých tých nánosov mejkapu s mamou Patsy. Tá bola kedysi sama kráľovnou krásy, takže už asi chápete, prečo sa v tých súťažiach angažovala aj jej dcéra.

 

Čierny humor, alebo krok cez čiaru?

 

Tu to máte celé. Originál príspevok, pobúrenie, aj Arianinu reakciu. Len Ivan sa trochu sekol, v čase smrti malo dievčatko šesť, nie osem.

 

Nové tetovanie. Vie to tu niekto prečítať a potvrdiť ten údajný preklad?

 

Julia Finkelstein ako Ariana. Cop? Je. Mačacie uši? Sú. Čižmy po stehná? Sú. Gate? Nie sú. Perfektné.

 

Paródia od Julia Finkelstein

Ariana a šišky

Zdroje: buzzfeednews.com, dailymail.co.uk, justjared.com, insider.com

 

Napísal/a dňa 6.8.2019. Pridané v Abigail Breslin, Ariana Grande, Celebrity, Katy Perry, novinky, OMG!.

 1. malyslonik hovorí:

  Neznášam, úplne že NEZNÁŠAM tie trápne rozhovory pre Vogue. Videla som asi tri a nenormálne ma to umelé (akože prirodzené a spontánne) prevedenie iritovalo.

 2. Angy hovorí:

  Julie Finkelstein to trafila a ešte aj úplne zaklincovala 😀 strašne som sa pobavila, aj keď zabudla prižmurovať oči, ako Ariana, keď niečo zjavne nevidí, ale aj tak nenosí ani okuliare, ani šošovky.
  jááááj a ste sa opovážili takýto článok, tuto dievčence z vedľajšej diskusie pod článkom o tom jej novom feťošovi vás rozdupú na prach! 😀 😀 😀
  Lebo len závidíte a nemáte kompletné životy či čo…

 3. Vulgar hovorí:

  Neviem, či to je nejaký super špecifický slangovy výraz pre barbecue gril, ale prvý znak znamená 7 a druhý ring, ale skôr počítadlo pre kolesá. Vyložene ring sa povie inak, aj keď tento znak sa v zloženine tiež nachádza. Ako japonský znak mi to nepripadá, skôr čínsky, lebo tomu chýba nejaká normálna gramatika. Bože, zase Japonci hlasné trúby, keď ani tie znaky nie sú pôvodne ich. 😀

 4. Lela hovorí:

  Absolutne sa nepodobaju. Ta malicka mala vyraznu bradu a vysoke celo, uplne iny nos a Katka ma blizko oci pri sebe.
  A presne ako Noname pise, tie Adrianine vyroky by nemal nikto brat vazne, skor na jej sladku naivitu s rezervou 🙂

 5. Vera hovorí:

  Ja si myslím, že toto teľa fetuje určite

 6. Pixie23 hovorí:

  @Angy – TOP! 😀 presne tak, urcite nemame kompletne zivoty a ziarlime na jej dokonaly zivot

 7. Lasse hovorí:

  Som sa musela ísť až pozrieť na diskusiu k minulému článku o Ariane… A to čo že sa to deje??? 😀

 8. Aha,to preto má Ariana v kuse ten previnilý výraz-preventívne..
  Ten prípad malej JonBenet si matne pamätám a je šokujúce,že sa celá spravodlivá Amerika uspokojila s“nevyriešením“
  Tiež nechápem ako prišli ku Katy..a Julia je super..

 9. Anonym hovorí:

  Az ste ma nalakali na ten clanok o tom hnusakovi. Normalne som to s odporom preskocila, ale teda idem citat aj s diskusiou

 10. poppy hovorí:

  jasne,ze ariane zavidime,ja som napriklad vzdy chcela mat meter tridsat a skulit 😀 …ja mat rodicov ako jonbenet a maddie tak sama uteciem z postielky…

 11. En hovorí:

  Ona je prrsne ten tym dievcata, co je na skole mega oblubena kvoli tvaricke, ale zas na druhej strane nie veľmi mudra a hlavne sa sprava ako keby jej patril svet lebo si mysli, ze ju vsetci miluju a vsetko jej prejde. Ospravedlnujem sa, ale nafackala by som jej, strasne ma irituje.

 12. Vulgar hovorí:

  Zabil ju pravdepodobne jej brat sociopat. Stačí pozrieť video rozhovory, keď bol decko a teraz, keď je dospelý. Keď s ním hovorili tesne po vražde, tak bolo vidieť, že si vymýšľa a robil blbeho. Rodičia ho kryli. Väčšina Amikov si tiež myslí, že to bol on. Na CBS vyšiel dokument s rekonštrukciou prípadu. Mal ju tresnut do hlavy, keď mu vzala ananás.

 13. cissy hovorí:

  Ktorý normálny rodič dá decku make up a pošle ho na takú súťaž

 14. ozruta hovorí:

  Ja len toľko, že Little Miss Sunshine je fantastický film.

 15. Anonym hovorí:

  Vražda JonBenet bola po dlhych rokoch objasnena! Napriek vsetkym podozreniam na brata a rodicov bola jej rodina uplne zbavena viny a očistená! Priznal sa k tomu jeden pedofil, ktoremu nasli asi 300 jej fotiek v mobile, bol nou posadnuty!

 16. NoName hovorí:

  Anonym, a si si istý, že je to už celé oficiálne uzavreté? Ja viem, že sa k tomu ten chlap priznal, a momentálne je vo väzení, ale to za iný prípad detskej pornografie, z vraždy JonBenét minimálne zatiaľ obvinený nebol. Pokiaľ viem, tak stanovisko polície ostáva rovnaké, že v prípade JonBenét nenastal nijaký vývoj. Už aj v minulosti sa k tej vražde niekto priznal, ale test DNA ho z okruhu podozrivých vylúčil. Na margo toho, že rodina je oficiálne zbavená viny…to je aj O.J. Simpson a aj tak si niektorí ľudia myslia svoje.

 17. Dana hovorí:

  v roku 1996 mal jej fotky v mobile? žeby až tak predbehol dobu? alebo si 23 rokov po jej smrti zbieral v mobile jej fotky? hm, nie je mi to jasné…

 18. Dana,vzala si mi to z jazyka..

 19. NoName hovorí:

  Keď ho v roku 2016 zatkli za to, že mu na mobile našli detskú pornografiu, našli mu tam aj tie fotky. Takže áno, nebolo to síce 23 rokov, ale po jej smrti si evidentne tie fotky zbieral. Že je pedofil, to asi netreba riešiť, že ňou je posadnutý, to asi tiež nie, ale či ju aj zabil… Oficiálne ho zatiaľ neobvinili a budúci rok už môže byť na podmienku vonku, asi toľko k tomu.

Pridať komentár