Dom Georga Michaela je na predaj za 6 miliónov USD | Pikošky.sk
8 aug, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Dom Georga Michaela je na predaj za 6 miliónov USD

Nemáte niekto požičať pendu?

Fadi Fawaz, ak náhodou neviete, je toho času nezamestnaný kaderník. Alebo teda vlasový dizajnér, ako sa tomu dnes nadáva. Zhodou okolností je to aj Georgov posledný ex-frajer a donedávna okupovateľ jeho kalifornského raja na zemi, nad ktorým si už dobrých pätnásť minút utieram sliny. V súčasnosti okupuje už len väzobnú celu, do ktorej ho príslušníci hodili po tom, čo začal túto nehnuteľnosť demolovať a poskakovať nahý po jej balkóne.

Ani sa mu nečudujem. Aj mňa by šlo poraziť, keby ma rodina môjho ex-milenca dala vyhodiť z domu, v ktorom úpešne squattujem dva roky bez akéhokoľvek právneho nároku. To kde sme? Nie len, že ma ten milenec zabudol spomenúť v závete, teraz si po ňom nemôžem nechať ani menšiu pamiatku. Nonsens.

Fadiho teda nakoniec z domu úspešne vykopali. Zámky vymenili, okná zabarikádovali. Asi sa už netrasú, že z neho začnú vypadávať pikošky o Georgovi – čo bol údajne hlavný dôvod, prečo ho tam trpeli tak dlho – alebo ich prestalo baviť platiť dane a energie za okupovaný megadom. Ja som teda hradila najviac inkaso za 3+loggia, ale mám pocit, že tu to bude troška viac.

 

Fadi, squatterský hrdina

 

Tu je mu ešte veselo

 

A tu už pomenej

 

Dve poschodia, šesť spální, výhľad na pacifik, sedí na 5,7 akrovom pozemku v Santa Barbare. Dajú mi na to hypotéku, v pohode, že?

 

Pomôže, keď vezmem obrázok na pobočku? Aj srdiečka dokreslím okolo.

 

Zn.: predám obličku/ možno aj dve, cena dohodou

 

Aj nejakú tú očnú buľvu oželiem. Zrak sa všeobecne preceňuje.

 

Ostatné orgány mi už asi treba, čo?

 

Na luxusný eskort som už asi trocha stará, ale keby mal niekto záujem…

 

No nič, tak aspoň slintajte so mnou

 

 

 

Zdroje: dailymail.co.ukdailymail.co.uk

 

Napísal/a dňa 8.8.2019. Pridané v celebritný guláš, Celebrity, domy celebrít, George Michael, novinky.

 1. flegma hovorí:

  tak este aj cast pecene by sa dalo, nejaky ten zlcnik, kostna dren alebo nejakemu celebritnemu paru ponuknut vajicka 😀 mozno by to stacilo
  na mna privela okien, chybal by mi pocit sukromia

 2. Angy hovorí:

  Krásny domčúrik a ešte krajší výhľad.
  Mňa by zaujímalo, kto platil dane za nehnuteľnosť, lebo tie sú v US obrovské (som vďačná za koeficient 0,507 eur za 1m2 v Petržalke)

 3. Micka hovorí:

  Pekné,ale aj trochu múru by sa tam šiklo,nejaké zákutie..strašne veľa svetla.Ale to je asi účel, na kopci, panoráma,kochajme sa. Inak krásne, pridávam kvalitné vlasové korienky, vlasy na parochňu,1 obličku taktiež a prípadne vynosím aj dieťa- najlepšie Hughovi Jackmanovi – a som ochotná oplodnenie prirodzenou cestou,lebo som filantrop !!! ha ha

 4. ruzovy zajacik hovorí:

  Ze „Zrak sa všeobecne preceňuje.“ 😂😂😂

 5. red kite hovorí:

  konečne pekný celebritný dom aspoň zvonku

 6. N. hovorí:

  Fadimu sa nečudujem, aj mňa by odtiaľ museli deložovať…a ani by som sa Fadimu nečudovala, keby nebol ani homoš…

Pridať komentár