Ktorá 43-ročná herečka je tehotná? | Pikošky.sk
13 aug, 2019
Napísal/a | komentárov 23

Ktorá 43-ročná herečka je tehotná?

A bude to jej tretie dievčatko!

Milla Jovovich. Slávna ryšavka z Piateho elementu alebo ak chcete killerka Alice zo série Resident Evil je tretíkrát tehotná. A oznámila to prostredníctvom Instagramu. Tento rok bude spolu s manželom Paulom W.S. Andersonom oslavovať 10 výročie svadby a spolu majú dve dcéry – 11-ročnú Ever a 4-ročnú  Dashiel Edan.

Pred dvoma rokmi si herečka prešla potratom, preto si tehotenstvo doteraz nechávala pre seba. V máji sa na Instagrame vyjadrila aj k schvaľovaniu reštriktívneho zákona o potratoch. V štátoch Ohio, Mississippi, Kentucky, Iowa, Severná Dakota a Georgii sa neumožní ženám potrat ani v prípade znásilnenia či incestu. Jedinou výnimkou bude ohrozenie matky.

Toľko k vážnym veciam, poďme si pozrieť pár fotiek.

 

UPDATE: Ak to teda nebolo z článku jasné, tak dopĺňam, že Mila Jovovich sa postavila proti zákonu o potratoch. Vo svojom poste na Instagrame z mája uvádza, že opäť sú v stávke práva žien slobodnej voľby. Už 6 štátov USA podpísalo tento drastický zákon. Zároveň si zaspomínala na najhoršie chvíle svojho života, keď počas cesty vo východnej Európe sa jej spustil skorý pôrod. Bola 4 a pol mesiaca tehotná a úplne bez rodiny. Z tohto jej najstrašnejšieho zážitku má dodnes nočné mory. Ďalej opisuje svoj strach z toho, v akých podmienkach budú musieť ženy podstupovať potrat pokiaľ bude nezákonný a ako dlho jej trvalo dostať sa z depresie.

V plnej kráse!

 

S vyškerenou rodinou

Na vážnu tému

 

Opäť jedna vyškerená fotka….a jej staršia dcéra ma tie uši krásne!

 

Zdroje: instagram.com, independent.co.uk, whodatewho.com, goodtoknow.co.uk

 

Napísal/a dňa 13.8.2019. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Milla Jovovich, novinky, Tehotné ženy.

 1. Vulgar hovorí:

  to ušaté nie je jej dcéra, jej najstaršia stojí medzi mamkou a tatkom a mladšia asi ostala doma. 😀

 2. Viki hovorí:

  Na tej druhej fotke ta mensia asi nema 4. 😂

 3. Dana hovorí:

  a ako sa teda vyjadrila k tomu schvaľovaniu potratov? keď už píšeš článok, tak snáď do neho daj aj nejaké informácie

 4. Angy hovorí:

  @Dana ona, keď bola tretí krát tehotná, tak jej zomrelo bábätko v piatom mesiaci v bruchu. Vtedy natáčala vo východnej Európe a tam jej vyvolali urgentný pôrod/potrat (aj keď si myslím, že slovo potrat je v tomto koncepte dosť zavádzajúce). Musela si to všetko prežiť a doteraz vraj z toho má nočné mory a depresie a že spomienky na to ju budú prenasledovať do konca života… Preto odsúdila nové zákony o potratoch, lebo že keď si predstaví, že ženy budú podstupovať potraty (ilegálne) ešte v horších podmienkach, tak sa jej z toho obracia žalúdok. Odsúdila tiež zákony, ktoré umožňujú potrat iba do 6. týždňa – teda do času, keď mnoho žien ešte nemá potvrdené, že sú tehotné, bez ohľadu na to, či šlo o znásilnenie alebo incest. Podľa nej má žena právo na bezpečný potrat pod dohľadom skúsených lekárov.

  Inak Milla je krásna a tie jej baby-žaby sú tiež podarené.

 5. malyslonik hovorí:

  Áno, žena má právo rozhodnúť sa sama. Nie sme nesvojprávne bábky. Grc hnus tieto zákony. A ešte vtedajšie vyjadrenia tých dementov ako “že znásilnenie je vôľa božia” alebo “že keď dôjde k znásilneniu, máš sa zrelaxovať a užiť si to” Jedným slovom HNUS! A som zvedavá, či by to ten chumaj povedal aj svojej dcére alebo manželke. Že uzi si, dcérka moja! Či im vari bude udelená výnimka ako to je vždy? Stavím sa, že jeho dcéra aj keby otehotnela štýlom šmyklo sa, na bezpečný potrat pôjde. Nie to ešte pri znásilnení. Akože fakt grciam.

 6. Dana hovorí:

  dík, Angy, za to odsúdenie potratov má u mňa palec hore

 7. flegma hovorí:

  Angy – dakujem za doplnenie informacii a Milla ma za to u mna velke plus, suhlasim s jej nazorom
  Dufam, ze s tymto tehotenstvom problemy mat nebude a ma utesenu rodinku

 8. Veee hovorí:

  Dana: Ty asi nevieš čítať a porozumením?

 9. Pridávam sa-staršia dcéra je na druhej fotke v strede..Mile želám veľa zdravia,šťastia,pohody,nech všetko dobre dopadne a môže sa tešiť z ďalšej krásnej dcérky..

 10. Cicamica hovorí:

  ušatá zjavne nie je jej..dcéry sú celá mama, i keď nutno podotknúť, že mama je krajšia ako potomstvo..hold aj tatko do toho zasiahne. Každopádne, aj ako tehotná je krásna.

 11. Fergurine hovorí:

  Ono v USA je to s potratmi o dosť iné ako napr u nás. Nie sú nijako časovo obmedzené, tzn ze ak sa žena rozhodne že nechce dieťa aj deň pred terminom pôrodu stále je jej to umožnené. Preto je z okolo toho taky rozruch. Len ti Amici sú nejaki divni, namiesto toho aby našli nejaký rozumný kompromis, idú z extrému do extrému. Mille držím prsty s týmto tehotenstvom.

 12. poppy hovorí:

  ashley graham je tehotna tiez!

 13. Anonym hovorí:

  Čo viem tak New York to má tak pokiaľ sa dieťa nenadychne prvý krát dovtedy nie je človekom

 14. Linda hovorí:

  Fergurine, to vážne? Fuuu, to je mazec, viem, že i u nás je to možné zo zdravotných dôvodov ísť aj v 5. mesiaci na vyvolanie pôrodu, ale nenazývala by som to potratom….

 15. Dana hovorí:

  Veee: prečítala som si ten kratučký článok ešte raz: „V máji sa na Instagrame vyjadrila aj k schvaľovaniu reštriktívneho zákona o potratoch.“ Z tohto mi veru nie je jasné, či sa k tomu vyjadrila súhlasne alebo nesúhlasne. Toť vsjo.

 16. malyslonik hovorí:

  Dana, ty fakt nerozumieš písanému textu zjavne

 17. soave hovorí:

  @fergurine…ved to vobec nie je pravda. Kazdy stat ma v USA presne stanovene na statnej urovni, dokedy je mozne urobit interupciu. Vacsina staatov to ma do 12 tyzdna. Cela tato debata je v USA preto, ze sa do nej zapojili krestanski fundamentalisti.

 18. Dana hovorí:

  malyslonik: z vety „V máji sa na Instagrame vyjadrila aj k schvaľovaniu reštriktívneho zákona o potratoch.“ mi je jasné len to, že sa vyjadrila, nie ako. Update bol k článku pridaný až neskôr, pre nechápavých ako som ja. 🙂

 19. Anonym hovorí:

  soave:to nie je celkom pravda. Pozri si dva prípady, ktoré legálne formovali možnosť interrupcií v USA. Prvý je Wade vs Roe a druhy Planned parenthood vs Casey. Pri tom druhomústavný súd rozhodol, že je protiústavné zasahovať do obmedzenia interupcii ak tehotenstvo uvrhne na ženu neprimerane bremeno. Aspoň ja som to tak pochopila. Ale hádať sa nejdem.

 20. Veee hovorí:

  Dana: nevadí, aj tak Ťa máme rady 😉

 21. Teris hovorí:

  Dana ved si reagovala na vysvetlenie od Angy, kde pises, ze je dakujes za vysvetlenie a ze ma u teba Mila palec hore za odsudenie potratov, pricom Angy jasne pise, ze sa postavila proti tomuto zakonu. Nie proti potratom. Tolko k tomu porozumeniu. 😉

 22. Teris hovorí:

  Anonym nie som si ista, ale mam za to, ze to neprimerane bremeno, „undue burden“ niet v tomto rozsudku dovod pre aborciu, ale ze z toho dovodu bolo obmedzenie potratov zrusene, pretoze ta opatrenia a prokazovanie pred potratom v Pennsylvanii posobilo undue burden pre vdane zeny, lebo bol pozadovany suhlás manzela, aj tam boli dake cakacie periody pri naplnovaniu 14 dodatku. Aj bol nahrazeny ramec trimestra za tzv. zivotaschopnost tusim. Viability concept. Ale uz to bude strasne dlho, co sme to rozoberali na skole v americkem pravu.

 23. Dana hovorí:

  eeehhh Teris: nerozumiem, čo si mi chcela povedať svojím komentárom 🙂

  inak ešte raz ďakujem angy, namiesto toho, aby mi povedala že som tupé teľa, čo nevie čítať s porozumením, mi poskytla požadovanú informáciu

Pridať komentár