Bella Hadid a The Weeknd sa rozišli | Pikošky.sk
17 aug, 2019
Napísal/a | komentárov 10

Bella Hadid a The Weeknd sa rozišli

Už zase.

Bella Hadid a Weeknd alias ananás alias Abel Makkonen Tesfaye už netvoria pár. Stránke E! News to potvrdil tajný zdroj a uviedol aj dôvod, ktorý znie celkom uveriteľne. Holúbkovia na seba údajne takmer vôbec nemali čas a postupne sa od seba vzďaľovali. Nielen fyzicky ale aj psychicky. Vídali sa zriedkavo a z toho pramenilo napätie a spory. Tie napokon vyústili až do rozchodu.

Bella a Weeknd si rozchodom už raz prešli, konkrétne v roku 2016. Weekend si medzitým vyskúšal lono Seleny Gomez a minulý rok sa k Belle vrátil. Chvíľu sa dokonca šuškalo aj o zásnubách, ale napokon to nevyšlo.

Som zvedavá, či bez seba vydržia. Neviem, či je ich vzťah skutočný, to vedia len oni a ich právnici, ale ja im to celkom žeriem. Pripadá mi to taký typický vzťah, v ktorom dvaja nevedia byť spolu, ale ani bez seba. A sem-tam lietajú taniere a potom nasleduje vášnivé uzmierovanie. Aj tajné zdroje hovoria, že rozchod možno ešte nie je celkom definitívny. Údajne sa teraz obaja chcú sústrediť na prácu, ale v inom časopriestore tomu možno ešte dajú šancu.

 

 

 

Zdroje: eonline.commirror.co.uk

 

Napísal/a dňa 17.8.2019. Pridané v Bella Hadid, Celebrity, Kto s kým, The Weeknd.

 1. eli hovorí:

  Nechápem, čo na ňom vidí.

 2. Anonym hovorí:

  amen

 3. Cicamica hovorí:

  Ja viem co na nom vidi…z ananasovej stavy sa chudne

 4. malyslonik hovorí:

  Tá “maskáčová” fotka ma seriózne vystrašila. Celkom fajn inspo na Halloween.

 5. A máme páchateľa krádeže v Grécku..

 6. Cherish hovorí:

  Náhodou The Weeknd ma dobrý hlas, aj pesničky celkom. Jeho mám rada.

 7. red kite hovorí:

  ja zase nechápem, čo on vidí na nej, on má aspoň dobrý hlas, vie spievať ale čo ona?

 8. poppy hovorí:

  jednoducho.kazdy z nich/minimalne ananas/ ma chut si chvilu zasukat niekde inde,tak aby neboli za debilov ak by ich pristihli,tak sa rozisli a zidu sa opat..vsak aj tak nic ine sa o nich pisat neda…

 9. Lela hovorí:

  Myslite, ze nema casty zapal mocovych ciest, ked je permanentne v tricku pod cecky a vsetci v okoli maju mikiny a normalne su obleceni?

 10. Ajka hovorí:

  Zápal močových ciest nedostaneš z toho, že chodíš vygabaná…

Pridať komentár