Justin Bieber mal samovražedné myšlienky | Pikošky.sk
3 sep, 2019

Justin Bieber mal samovražedné myšlienky

Nezvládol skorú slávu.

O tom, že Justin bojuje s depresiou, vieme už od marca. Asi to bolo už dlhšie jasné každému, kto ho aspoň trochu sleduje. Aj kvôli tomu sa s Hailey rozhodli odložiť ich druhú veľkú svadbu, kým sa Justin nedá dokopy. Zachytila som však, že ju chystajú už teraz v septembri, tak uvidíme.

Každopádne, Justin opäť cítil potrebu podeliť sa so svojimi fanúšikmi na Instgrame o svoje pocity a objasniť aspoň trochu, prečo sa dostal do takých ťažkých psychických stavov. Nebudem to celé citovať, tí, ktorí nevedia dobre po anglicky majú aspoň dôvod to napraviť pri čítaní Justinovho orignálneho príspevku nižšie, ale teda aspoň v skratke s čím sa od srdca zdôveril. Písal o tom, aký obrovský tlak a zodpovednosť je kladená na deti v showbiznise, ktoré ešte nemajú dostatočne vyvinutý mozog a emócie. V trinástich sa z chlapca z malého mesta stala hviezda, ktorú zvelebovali a milovali milióny ľudí a tým, že za neho vždy rozhodovali iní, nikdy sa nenaučil prijať plnú zodpovednosť. Do svojej dvadsiatky spravil každé možné zlé rozhodnutie, aké existuje.  V devätnástich začal s tvrdými drogami, zničil každý svoj vzťah, správal sa neúctivo k ženám (Selena by vedela rozprávať…) a vzdialil sa každému, kto ho miloval. Trvalo mu roky, kým dokázal veľa z týchto vecí zmeniť a je požehnaný tým, že má okolo seba výnimočných ľudí, ktorí ho ľubia preto, kým je. Momentálne ho najviac napĺňa manželstvo, ktoré ho naučilo trpezlivosti, dôvere, oddanosti, pokore a všetkým veciam, ktoré ho robia dobrým mužom. Tak snáď mu všetky tie veci vydržia čo najdlhšie a nebude už myslieť na to, že skoncuje so životom.

 

Justin ako nevinné dieťa vo svete showbiznisu

Ešteže má svoju Hailey…

 1. ruzovy zajacik hovorí:

  To ho naplna to manzelstvo cim ked je jedna velka depresia, stale lieta v drogach a chce sa zabit? Podla tej uvodnej fotky to asi nebude nic moc..vieme ze ked sa celebrity v mediach rozplyvaju nad svojou polovickou ze to nevesti nic dobreho. To dievca skor mysli na instagram a pařby s klanmi kurev a ne ze sa starat o choreho manzela. Nevidim to ruzovo, to ich „manzelstvo.“

 2. ShiMi hovorí:

  Škoda že ich neuskutočnil. :/

 3. ewa hovorí:

  eeeejha do roka bude koniec lásky

 4. malina hovorí:

  ShiMi, ty si kompletna?

 5. Linda hovorí:

  Noo, psychicky zdrava zena,co ma samu seba aspon trochu rada, to s chlapcom v depkach dlho nevydrzi…

 6. malyslonik hovorí:

  Ja mu prajem všetko dobré a ShiMi, aj tebe prajem všetko dobré. Hlavne dobrého cvokára, lebo priať niekomu smrť je cez limit zdravého rozumu.

 7. Vulgar hovorí:

  tu aspoň vidno, že keď je duša nešťastná, peniaze na tom nič nezmenia. šťastie asi naozaj pramení zvnútra. snáď sa dá dokopy.

 8. Livia hovorí:

  Nemám ho rada, nie je mi sympatický,ale úplne chápem prečo je v takých stavoch v akých je. A je zázrak, že na tom nie je ešte horšie. Ale v prvom rade, za to všetko môže poďakovať rodičom.

  Celý ten šoubiznis je zvrátený. To nie je miesto pre deti. Ok pri filmoch a seriáloch chápem, že niekto musí tie detské charakteri hrať. Ale v hudobnom biznise by som zakázala podpisovať zmluvy z osobami mladšími 18 rokov. Ale keď rodičom povie producent,že z vášho dieťata by mohla byť hviezda, v očiach sa im objavia znaky dolárikov a podpíšu zmluvu aj satanovi.

 9. Matus hovorí:

  Škoda ze sa nazrbil

 10. MMM hovorí:

  Ten pohlad na uvodnej fotke… Najradsej by ho vykopla z auta v plnej rychlosti.

 11. Fleur hovorí:

  Lívia úplný súhlas

 12. zuzqa hovorí:

  Jara Slávika nemusím, ale stotožňujem sa s jeho názorom producenta, že deti do šoubiznisu nepatria. A tá láska vyprchá, aj keď ho teraz ľúbi, sú príliš mladí a neprežili spolu pol života, aby ho vedela v týchto stavoch dlhodobo podporovať. A ešte si aj napríklad zakladať rodinu.

 13. No..tá depresia sa mu musela ešte zhoršiť po natočení a pustení von toho videa čo na točil s Edom..to šialenstvo okolo neho som nikdy nechápala,ale nič zlé mu neprajem-Hailey ak má charakter,mala by stáť pri ňom,aj keď to asi ani pre ňu nie je bohvieaký pocit,že mu jej podpora nestačí,keďže sa Justin stále potrebuje spovedať cudzím ľuďom..a očakávať podporu od nich..a rodičia čo?kde sú teraz?

 14. Angy hovorí:

  Absolútne zlyhanie rodičovstva v tomto prípade. Ako to, že niektoré deti vedia spracovávať slávu? V prvom rade mali jeho rodičia s ním byť až do jeho plnoletosti, či sa mu to páčilo či nie, mali mať nejaké pravidlá a podobne a napriek obrovskej sláve sa ho mali snažiť držať pri zemi a zabezpečovať mu čo najnormálnejší život.

 15. prinzesz hovorí:

  ja napr. nechapem, ze do tych rozhodnuti nezasahovali aj jeho rodicia… lebo ked pise, ze ini za neho rozhodovali ako kto boli ti ini? byt jeho matka, neexist ze necham rozhodovat za svoje decko niekym z produkcie…

 16. fs hovorí:

  Mal by sa stiahnut do ustrania a vykaslat na všetko a zit si svoje. Peniaze zarobene ma na 10 zivotov a mozno by sa mu ulavilo.

 17. cissy hovorí:

  Tuším všetci, čo začínali kariéru ako deti, majú psychické problémy

 18. Dana hovorí:

  fs: to ale neurobí, teraz mu síce chýba pokoj, ale potom by mu chýbala sláva a pozornosť verejnosti

 19. Micka hovorí:

  ale zas ďalší čo má depku…bože ľudia, v bežnom živote pomaly všetci by sme mali také portfolio psychických ochorení… tak nech zmenia život, peniaze na to majú. Ja mať neobmedzené konto, kupujem domček v Toskánsku a zbieram olivy, kukám na východ a západ slnka, chodím do Florencie a mám všetko viete kde. …ale bohužiaľ.

 20. Micka hovorí:

  a predpokladám – ShiMi to myslela zo srandy..ironicky.

 21. ňuf hovorí:

  Veru tiež tieto ufňukané celebrity s psychickými problémami neľutujem. Keby chceli,môžu sa kedykoľvek stiahnuť do úzadia a žiť si pohodový život,lenže všetci sú závislí na peniazoch, sláve a pozornosti a to je príčina ich diagnóz

 22. Lola hovorí:

  Tiež som názoru, že zlyhali aj rodičia. Ale tak po tom čo tu bolo písané aj o jeho otcovi, ktorý prežíval tiež pubertu sa nečudujem, že sa o neho nemal kto postarať…
  Sú celebrity, ktoré prežili v zdraví detstvo aj dospelosť.

 23. Cicamica hovorí:

  Aj ja mam depku…v pondelok musim ist zas do roboty

Pridať komentár