Pete Davidson má novú frajerku | Pikošky.sk
7 sep, 2019
Napísal/a | komentárov 15

Pete Davidson má novú frajerku

Alebo novú kandidátku na pozíciu ideálnej ženy.

Môj dedo hovorí, že každý chlap krajší od čerta je vlastne pekný. Čo však láka jednu prekrásnu ženu za druhou k niekomu ako je Pete, ostáva záhadou pre celú populáciu tejto planéty. Vrátane mňa, a to som verná sledovačka Saturday Night Live. Áno, Pete má humor, Pete má nejakú popularitu a Pete má naživo asi aj nejaký ten šarm – netuším, na slovenských uliciach som ho zatiaľ nestretla. Na Blind Gossipe sa dočítate, že má hlavne čosi iné, čo nemôžeme pomenovať na tejto slušnej stránke, a že to má poriadne veľké. Odpoveď bude možno teda tam. V tom. V ňom, ehm.

Najnovším prírastkom do Petovho telefónneho zoznamu nie je nikto iný ako dcéra herečky Andie MacDowell, dvadsaťštyriročná Margaret Qualley. Tiež herečka, ktorá začínala ako balerína, sa na výslnie dostala celkom nedávno vďaka Tarantinovmu filmu Once upon a time in Hollywood. Zaručene overený zdroj informoval, že S Petom to ťahajú už niekoľko mesiacov a je ním vraj úplne nadšená. Pete má za sebou niekoľkomesačný vzťah s veteránkou Kate Beckinsale, s ktorou sa rozišiel len teraz v máji – taký dlhý vzťah to teda asi ešte nebude. Tá zas nahradila speváčku Arianu Grande, s ktorou bol o takomto čase minulého roku ešte zasnúbený.

V každom prípade ju prišiel podporiť na premiéru jej nového filmu Seberg v Benátkach. Aj keď na fotkách vyzerajú skôr ako budúca obeť so stalkerom, sú vraj spolu veľmi šťastní. To je vec, ktorú prajem každému. Akurát sa neviem zbaviť dojmu, že Pete by si mal možno namiesto zvádzania hnedovlasých víl poriešiť svoje mentálne zdravie, závislosti a otrasný melír, lebo ani tá najlepšia frajerka nevysupluje poriadne antidepresíva.

 

Margaret na premiére filmu Seberg

 

S budúcim prenasledovačom o rad za ňou.

 

Hádam si tie smieškoty s černoškom Marge nezlizne

 

Stelesnené zdravie

 

A psychická pohoda sú dôležité pre každý vzťah

 

Margaret na fotení ešte pred premiérou

 

S hereckými kolegami. Áno, to čudo judo v strede je Kristen Stewart

 

Podoba s mamou je nepopierateľná

 

Fotky z interview pre Paper magazín

 

 

 

 

Zdroje: dailymail.co.uk, papermag.com, dailymail.co.ukdailymail.co.uk

 

 1. Zuzka hovorí:

  Celkom zaujímavá žena – vo svete, kde módnej a vizuálnej kráse kraľujú Kardashianky. A vyzerá inteligentne, čo sa zároveň výlučuje s výberom partnera. Možno je mladá a naivná, všetky sme tam boli..Súhlasím s autorkou, že Pete nie je ok! Nuž som zvedavá ako to dopadne, dúfam, že šťavnato 😈😈😈

 2. malyslonik hovorí:

  Čudo judo pobavilo a táto tu Margaret mi v Hollywoode liezla strašne na nervy. Sa tam krútila ako prišľapnutá dážďovka a vidím, že oblizovanie vlastných úst jej podľa fotky s černochom ide aj mimo kamery.

 3. red kite hovorí:

  .. ibaže mama je krajšia

 4. poppy hovorí:

  dobre dievcatka miluju zlych chlapcov…len ja som zmeskala info,ze kedy a pre ake neprekonatelne rozdiely sa s kate rozisiel?!? toto mi ako mohlo ujst?kate je v poho?nezacala chlastat? a o tejto tu zatial vela neviem,ale mama mala vacsi sarm,tato je sice celkom obstojna,ale …v kazdom pripade-titulka paperu sa mi veeelmi paci,aj ta fotka s obrazom/oknom…

 5. Vulgar hovorí:

  aké pekné dievčatko. také sa už vážne veľmi nevidia.

 6. Fleur hovorí:

  Je celkom zlatá, ale na mamu sa nechytá. On – bez komentára

 7. Peepee hovorí:

  No ved si si sama aj odpovedala:“Pete má humor, Pete má nejakú popularitu a Pete má naživo asi aj nejaký ten šarm. A k tomu tomu toho veľkého čuráka ako píše Gossip a ty nemôžeš pomenovať slušne na tejto stránke takže pomerne dosť dôvodov.

 8. N. hovorí:

  Len keď ten Pete vyzerá, že má toho ešte oveľa, oveLa viac- bála by som sa, že v ťuťu muťu chvíľach, aj keby som teda o ne stála a neutekala hneď, ako Peta zočím za svetla, na mne skoná, vykašle na mňa krv, pridusí ma (tu konkrétne narážka na možné psychické problémy) alebo niečo chytím aj napriek všetkým bezpečnostným opatreniam, proste anakonda a možno humor nie sú všetko.

 9. Pixie23 hovorí:

  @N. 😀 😀 😀

 10. ozruta hovorí:

  Už jej mama bola nemastná, neslaná.

 11. Elmo hovorí:

  mne sa nepáči a pridávam sa k malyslonik – tiež ma srala v Hollywoode

 12. alexalex hovorí:

  Hm neviem, mne sa nijak extra nepáči ale zase je prirodzená takže má za mňa plusové body

 13. Micka hovorí:

  on je čistý des

 14. poppy hovorí:

  mimochodom-mozem verit,nemusim…naco tie taraniny o anakonde?chceme dokaz!!!bulvar nech maka!ignac bez!… 😀

 15. Konečne zaujímavá,pekná titulka,aj fotky má pekné-dievčina sa mi hodí viac do modelingu..nakoniec aj jej mama tam začínala..a Pete na mňa pôsobí ako peet fľaša-tvarom,je ho všade veľa,v podstate je škodlivý a siahajú po ňom osoby od ktorých by to málokto čakal..

Pridať komentár