Rande na tenise | Pikošky.sk
14 sep, 2019

Rande na tenise

Romantika kdekoľvek.

No pozrime sa na ne, na hrdličky jedny zaľúbené. Nežné bozky, hlava stúlená na ramene tej druhej a úsmevy od ucha k uchu. To je náš lesbický párik v zložení Cara Delevingne a Ashley Benson. Pri Ashley si síce nemyslím, že je vyhranená lesbička, skôr už nevie, ako docieliť, aby si ju niekto všimol a nebodaj ponúkol nejakú rolu. Ale možno jej krivdím a Cara je jej životná láska.

Momentálne sa tak teda tvári (alebo ukazuje, že vie predsa len hrať?) a zamilovanosť z nich oboch len tak sršala aj minulý týždeň na US Open v New Yorku. Prišli síce na zápas Sereny Williams proti kanadskej tenistke Biance Andreescu, ale viac sa venovali jedna druhej ako sledovaniu zápasu. Možno aj preto Serena prehrala a víťazstvo si namiesto nej odniesla 19 ročná Kanaďanka. Tak díky, baby. Mali ste viac povzbudzovať, ako sa vykusovať.

 

 1. Lulu hovorí:

  Som jedina ktorej tento lesbo positive PR uz lezie hore krkom??? Kua, ved podla fotiek z medii uz asi hetero pary vyhynuli…

 2. Majo hovorí:

  Tá Kara…oooochhh

 3. Zuzka hovorí:

  Ashley nie je lesbička ani náhodou. Alebo žeby zabudla a teraz si spomenula? 😀

 4. Chuďatence moje,asi ešte stále bývajú s rodičmi a málo sa vídajú..ale pekné sú ináč obe..

 5. Micka hovorí:

  Ashley je veľmi pekná.
  Ja im to moc neverím, tímto mladučkým celebritám..Inak,ten starší pár nad nimi musel zírať,keď začali dávať francuzáčiky.

 6. Cicamica hovorí:

  sen chlapov o trojke, iste by ich brali

 7. Aurora hovorí:

  Tiež v tom vidíte len volanie po pozornosti? Ako malé dieťa ktoré si nevie vydupat pozornosť tak naschval hádže hračky o zem….

 8. Peepee hovorí:

  Cara Delevingne nie je lesbička. Hovorí že je non-binary.Raz hovorila že je síce na ženy, ale nedávno mala sen s mužom a prakticky ho znásilnila.

 9. Majo hovorí:

  Ja by som sa podujal na to,aby ma znasilnila.

 10. red kite hovorí:

  už je to riadne trápne, ako 14r. pubertiačky

Pridať komentár