Rozchod | Pikošky.sk
22 sep, 2019
Napísal/a | komentárov 7

Rozchod

Po ultrakrátkom „vzťahu“.

Ach, tie letné lásky. Ak si s niekým stihnete začať v júni, tak môžu trvať aj 3 mesiace, ale ak sa s niekým prvýkrát vykusujete v auguste na jachte na Lago di Como, tak v septembri už si musíte dať zbohom. Inak by to predsa nebola letná láska.

Tieto vedomosti má zjavne aj Miley Cyrus, a tak sa po necelom mesiaci randenia (rozumej chrápania po hoteloch) s bývalou ženou Brodyho Jennera – Kaitlynn Carter rozhodla, že ich spoločný čas vypršal. Samozrejme, že na ich priateľstve to nič nezmení. Blízky zdroj pre magazín People prezradil, že zostávajú naďalej veľmi dobré priateľky, len už v tom nebude žiaden romantický vzťah. Vraj tu vždy boli jedna pre druhú a boli si vzájomnou oporou aj počas toho, ako sa každá rozchádzala so svojim mužom (dúfam, že toto nečítaš, Liam). Zaujímavé, že ešte pred pár dňami (?) iný zdroj tvrdil, že Miley a Kaitlynn spolu bývajú a Miley je s ňou veľmi šťastná. Uvidíme, s kým ďalším naša Miley skončí a ja len dúfam, že to bude chlap, aby si neprestala umývať vlasy.

 

 1. N. hovorí:

  ŠOK!!! Navrhovala by som jej ako ďalšiu partnerku Kirstenku, dúfam, že to dajú, bol by to pár snov, len nie pre vlasovú kozmetiku…

 2. Anonym hovorí:

  Nejaka preoperovana transexualka by bodla teraz. Alebo obojpohlavnik

 3. Vždy tu boli jedna pre druhú..neverím,že reálnu podstatu a význam tejto vety niekedy prežijú.

 4. poppy hovorí:

  ja miley navrhujem dat si na nejakej klinike prisit penis-aj tak ma vyzarovanie chlapa…a potom sa moze vrhnut na „romatikus“ vztah aj so sam smithovcami…

 5. malyslonik hovorí:

  A možno tým “ďalším” bude Liam. Lebo možno nič neskončilo. Hmmm, to by bola prča, nie? Veď aj naďalej sa obaja sledujú na IG, nevymazali žiadne spoločné fotky… A Miley treba promovať nové pesničky.

 6. Anonym hovorí:

  Malyslonik keby to bola pravda, tak by boli je*nutejsi ako su teraz

 7. Vulgar hovorí:

  podľa mňa malyslonik vystihla podstatu situácie.

Pridať komentár