Tajomstvo lásky Lily a Timothéeho | Pikošky.sk
25 sep, 2019
Napísal/a | komentárov 20

Tajomstvo lásky Lily a Timothéeho

Poďme sa pozrieť na zúbok dcére Vanessy Paradis a Johnnyho Deppa. Nie, chrup po mamke Lily našťastie nezdedila.

Nádejná modelka Lily-Rose Depp už rok randí s nádejným hercom Timothée Chalametom. Obaja vedia, že na to, aby boli nielen nádejní, ale aj úspešní, musia sa sem-tam ukázať aj na titulkách bulvárnych plátkov. Na dovolenke v Taliansku predviedli celému svetu, ako veľmi to medzi nimi iskrí. Nechcem veľmi špekulovať o tom, či je ich vzťah skutočný, alebo je to len divadielko pre masy. Na Blindgossip v tom majú jasno. Na pikoškách sa totiž snažíme písať len 100-percentne overené fakty. Ja sa teda nebudem pýtať, odkiaľ Ignác vedel, kde presne si bude mladý pár vymieňať telesné tekutiny. Je predsa úplne normálne, že Ignácovia prečesávajú svetové moria a oceány a hľadajú ďalekohľadom loďky, na ktorých šantia celebrity.

Pozrime sa aj na Timothéeho zúbok. Považujem ho za veľmi talentovaného herca a jeho výraz vystrašeného kuriatka vo mne prebúdza materinské city. Jeho vkus je však trošku podozrivý. Hviezdu filmu Daj mi tvoje meno pozoruhodne priťahujú celebritné dcérenky. Od roku 2013 do roku 2017 sa vodil za ručičky s Lourdes Leon, Madoninnou dcérou. A nevadilo mu ani jej bujné ochlpenie. Od minulého roku sa zase pravidelne ukazuje s Lily-Rose Depp. Takto od klávesnice tajomstvo ich lásky asi nerozlúštim. Ale ak máme medzi pikoškármi nejakého Sherlocka Holmesa, možno bude vedieť vyčítať pravdu z reči ich tela.

Takže čo. Láska alebo fejk?

Pozri výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snáď nevypadne takto aj z tohto vzťahu 😀

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 1. ozruta hovorí:

  Tak filmy tohto mládenca mám napozerané, výborný herec.

 2. malyslonik hovorí:

  Takú trápnu lízačku som nevidela snáď roky 😀

 3. Anonym hovorí:

  VHladom na jeho biele mlandrave chude telicko som usudila FEJK!

 4. jana hovorí:

  čo je zlé na vanesinom chrupe? istotne krajší ako johnyho chrup. práveže genetická výbava od maminy je výhra v lotérii. vraždila by som za tie lícne kosti.

 5. Pikolka hovorí:

  Vzhladom na jeho biele mladrave a vychudnute telicko som ususila FEJK!

 6. Dana hovorí:

  či láska alebo fejk, súhlasím s malým sloníkom, trápne predvádzanie

 7. Silvianka hovorí:

  On je bledučký, chudučký, nemužný. Ona hoc objektívne by asi mala byť pekná, mne sa nepáči. Tie riedučké vlasy a čelolo ako Rihanna… Nuž, láska je slepá tak toto tipujem na pravú lásku 🙂

 8. Pixie23 hovorí:

  Fuj, mam pocit, ze pozeram detske porno 🙁

 9. Jours hovorí:

  Podľa mňa láska s tým, že chcú byť zaujímaví 😀

 10. Vočko hovorí:

  Dievča má perfektnú postavu, on zase tvar. Pôsobí to cele trápne, ale to asi všetci keď sa idú jeb… pred ľuďmi, lebo nehnevajte sa na mňa ľudia, ale toto jak úvod do porna. Hlavne ta fotka kde na ňom leží. No koniec. Takže ja hlasujem za možnosť, že sú naozaj spolu a predvádzajú sa

 11. Anonym hovorí:

  je mi hrozne trápne za nich….ako keď som kedysi bola malá a pozerala v telke film s rodičmi a nadišla bozkávacia scéna akčná

 12. Petlica hovorí:

  Myslia si,ze je to Laska,za par rokov to posudia ako nahromadenie hormonov plus letne slnko Nechcela by som byt s nimi na tej lodi,trapne.Lili je asi presvedcena,ze zadok makrajsi ako ksicht,lebo ho viac prezentuje a davam jej za pravdu.
  Vanessa bola krasna v jej veku,aj Johnny.Nezdedila veru tie najlepsie geny

 13. Micka hovorí:

  on je nechutný..normálne som si ho musela vygúgliť .. a bohužiaľ,ani tieto tu fotky nie sú pre neho lichotivé.
  Slečna má postavičku ako lusk..vanilkový 🙂

 14. Lola hovorí:

  Kedže neznášam slovo „fejk“ tak som dala láska…

 15. ewa hovorí:

  Ach takí mladí a takí nadržaní, šak nech si zaebu ta čo teraz… vážne tu ideme riešiť či to je láska alebo fejk?

 16. Teris hovorí:

  Tiez sme boli mladi a nadrzeni, vsak? Akurat mam pocit, ze nas si chlapci stiskali ovela blizsie. Tieto akoze vasnive sceny nahodne vyfotene vsetky ako cez kopirak. Aj dvojmetrovy konarik by sa zmestil medzi.

 17. Juj chlapec vyzerá riadne neduživo a veruže sa pevnejšie drží zábradlia ako Lily..asi sa jej hanbí povedať,že má morskú chorobu-Lily má peknú postavičku a oceňujem konečne iný výraz tváre ako ten s padajúcimi viečkami čo zvykne predvádzať..

 18. Sis hovorí:

  Iba ja sa cítim trápne, keď sa dve deti olizujú? Akože ešte ona má tie ženské tvary, ale on je taký nedorastené nedochôdča a ako mu trčia tie chlpy z tých vychudnutých pazúch… ble…

 19. Bubu hovorí:

  To ho tam mohla hned aj vyfajcit

 20. red kite hovorí:

  Pixie23, Sis, Bubu.. 😀 😀 😀

Pridať komentár