Je koniec | Pikošky.sk
2 okt, 2019

Je koniec

Kylie a Travis sa rozišli.

Som šokovaná. Šokovaná, že tento vzťah vydržal až dva roky. Dva roky, chápete to? Kylie Jenner a Travis Scott sa dali dokopy niekedy v apríli 2017 a zhruba po mesiaci už zamiesili na malú Stormi. Bola som si istá, že im to nevydrží ani do jej narodenia, ale mýlila som sa. Nie je nič, čo sa nedá kúpiť za peniaze a pasáčka Kris určite zaplatila Travisovi tučný balík za to, aby jej rodinnej show zvyšoval sledovanosť. Kontrakt mal ale evidentne len na dva roky.

Vtipné je, že ich rozchod prišiel len 2 týždne po tom, čo im vyšli spoločné „zaľúbené“ fotky v Playboyi. V rozhovore dokonca trepali o ich úžasnom sexuálnom živote. Nuž, asi až taký úžasný nebol. Ešte v auguste sa spolu objavili na premiére Travisovho dokumentu s názvom Look Mom I Can Fly, no na svadbu Justina a Hailey už prišla Kylie bez Travisa. Podľa blízkych zdrojov nejde o úplný koniec, idú „len“ od seba a starostlivosť o Stormi si rozdelia, no ja osobne si nemyslím, že sa k sebe ešte vrátia. Aspon nie v skutočnosti. Či sa Kris rozhodne zaplatiť si ešte nejaké divadielko, to je druhá vec.

 

Napísal/a dňa 2.10.2019. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Kylie Jenner, novinky, OMG!, rozchody, štýl-neštýl.

 1. cissy hovorí:

  Ja som im tú lásku nežrala

 2. Meno hovorí:

  Nemám slov 😀 nečakane

 3. poppy hovorí:

  pici,konturuju sa jak dive,ze ake sexbomby sme,ale aj tak kazdy chlap od nich utecie 😀 😀 /karola nepocitam,toho udrzuju na praskoch/

 4. bella hovorí:

  Bude to tá miliarda, čo to zavinila. Láska a peniaze naraz, takú luxusnú karmu kto mal? Peniaze bránia rozvoju citov a zvyšujú rast osamelosti a závislosti na plastikách.
  Táto kňažka Dolára, ktorú od detstva vychovávajú v chráme konzumu a ktorá sa nám denne obetuje na sociálnych sieťach je teraz voľná pre kňazov svojho kultu.

 5. Bambi hovorí:

  Tá malá je riadne rozkošná. A maminka Kylie vyzerá ako taká vyžitá stará šlapka.

 6. ewa hovorí:

  bella to vystihla nikdy nikto nebude mat všetko, nuž som zvedavá kto bude jej ďalšou obeťou 🙂

 7. Brittany hovorí:

  Vraj sa stretla v hoteli s Tyga

 8. Dana hovorí:

  bože, v takom mladom veku vyzerať tak vyžito a umelo!

 9. soave hovorí:

  on sicee vyzera divne, ale ked som s nim pocula rozhovor, bol dokonca introvertny. myslim, ze prenho musi byt cela ta ich rodinna komedia a nonstop media vsade, totalny stres

 10. Domi hovorí:

  Nečakané 😀 Ešte bude zaplatené nejaké to znovuzrodenie vzťahu zo strany Kylie akože ako sa obetuje chúdatko pre malú Stormi ale následne to nepôjde lebo Travis bude za zlého 😀 Cítim sa zúfalo. Viete prečo? Lebo skutočne neviem či sa mali ozaj radi a splodili aj dieťa alebo je tá rodina tak šibnutá že sa radi vôbec nemali a všetko je len o peniazoch 😀 😀

 11. Teda v 20-ke vyzerať na 40-ku sa jej podarilo..opačne jej to nevyjde a to sa bude veľmi snažiť..a v kategórii,ktorú obľubuje/ú je ešte adeptov dosť,takže dlho smútiť Kylie nebude..

 12. Charlie hovorí:

  momager Kris sa mohla trošku pousilovať a dcére nájsť aj krajšieho chlapa ako tento zjav…

 13. red kite hovorí:

  aj tento vyzerá ako večne zdrogovaný

 14. Aurora hovorí:

  Travis by mohol hodiť robiť čerta na Mikuláša aj bez maskovania

 15. Teris hovorí:

  1. Z profilu vyzera ovela horsie, ako en- face. Tie ksichtove vyplne su ozaj desne.
  2. Aj tak sa cudujem, ze si vyberaju take odporne slizke a od pohladu aj tupe hochstaplery. Za tie prachy by mozno aj daky celkom pekny a svetly drzitel nobelovky mohol smyknut, nie?

 16. Sis hovorí:

  Teris, ono hentaké plastikové hrošice s nechtami po zem a so zadkami veľkými ako premietacie plátno milujú chlapi tmavšej pleti, tí „belší“ na to veľmi nie sú…

Pridať komentár