Lamar Odom si zahral mini gulečník | Pikošky.sk
12 okt, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Lamar Odom si zahral mini gulečník

Oduševnená pikoška.

Tak dáme si to zjednodušene. Lamar Odom, bývalý manžel Khloe Khlozilly Kardiashianovej, sa pravidelne objavuje v takej tej klasickej večernej TV show Dancing with the stars. V tomto prípade je asi tou hviezdou on. Aj keď neviem no… Nechajme to tak. V poslednej časti si so svojou tanečnou partnerkou Petou Murgatroydovou (profesionálna tanečníčka, a áno jej meno je vtipné, ale teraz na to kašlime), zatancoval viedenský valčík. Lamarova technika bola výborná, romantické pohľady boli opätované, nervozita sa dala krájať, a na koniec si dokonca zaslúžili aj standing ovation.

No a potom v takmer zákulisí, viete, v takom tom medzi priestore medzi pódiom a šatňou, kde vás ešte odchytia na nejaké trápne interview, to už Lamar nevydržal. A stalo sa. V nepozorovanej chvíľke, kedy si myslel, že ho tých 7 kamier neberie, si riadne prešmátral gule. Ale že riadne. Teraz ho internet trestá a jeho škrabkacie video beží na všetkých sociálnych sieťach.

 

Nech sa páči pikoškári, takto sa nenápadne napráva rozkrok.

 

Vydarený viedenský valčík aspoň trochu zachraňuje situáciu.

 

Keby ste niekto nevedeli o kom hovorím, tu sú na obrázku spolu s Khloe. A áno, toto je Khloe, pred tým ako sa vložila do rúk plastických chirurgov. Cítim povinnosť vám to oznamovať, zakaždým keď zmení vzhľad. To sa deje pomerne často. Uvidíme čo prinesie čas.

 

Zdroje: hollywoodlife.com, pinterest.com, youtube.com

 

 1. Ivet hovorí:

  no neviem pri to valčíku bol ako slon v porceláne, je privysoký ku partnerke

 2. akademik ján hovorí:

  Chlapča to spravilo naschvál. Chlapča chce pozornosť.

 3. Anonym hovorí:

  😂 ze vydareny valcik, zmysel pre sarkazmus ide do dalsieho levelu 😂😂😂 nachytali ste ma 😂

 4. En hovorí:

  Halooo Miley ma vraj noveho chlapa? Je to pravda?

 5. len ja hovorí:

  Že „Lamarova technika bola výborná“…už ani vtipné mi to nepríde. Ona tancovala, on okolo nej dupotal, ale ak toto bol viedenský valčík zožeriem kefu. No zrejme na Ameriku postačí. A pochybujem, žeby nevedel, že aj v zákulisí nie je na obraze, ešte pohľadom skontroloval kameru, kým si tam šáhol. Fakt exhibicionista jak vyšitý.

 6. Pixie23 hovorí:

  boze, on vyzera ako stlp a este je aj rovnako nemotorny 😀 😀 😀

Pridať komentár