Jeremy Renner je násilník | Pikošky.sk
19 okt, 2019
Napísal/a | komentárov 17

Jeremy Renner je násilník

Aspoň podľa jeho exmanželky.

Predpokladám, že Jeremyho alias Hawkeye z Avengerov vám veľmi nemusím predstavovať. Jeremy však nie je len ten chlapík s lukom. Hral napríklad aj vo filmoch Arrival (slovenský preklad Prvý kontakt, hm), Wind River, Mesto či Smrť čaká všade. Za výkon v posledných dvoch menovaných bol dokonca nominovaný na Oscara.

Jeho osobný život nie je ani zďaleka taký idylický ako jeho kariéra. V roku 2014 sa rozviedol so svojou manželkou Sonni Pacheco. Ich manželstvo trvalo menej než rok. Podarilo sa sa im však splodiť dcéru Avu. Práve kvôli nej sa medzi exmanželmi rozpútala špinavá vojna. Doteraz si starostlivosť o dcéru delili, teraz ju chce Sonni vychovávať sama. A má celkom vážny dôvod.

Na súdne pojednávanie doniesla dokumenty, podľa ktorých Rennerovi preskakuje. Trpí bipolárnou poruchou, má problémy s alkoholom a drogami, vyhráža sa jej smrťou a má samovražedné sklony.

Sonni hovorí, že Jeremy nechával v kúpeľni ich domu kokaín. Drogy boli dokonca v dosahu ich dcéry. Šňupal a chľastal prvú ligu a keď bol zdrogovaný, strčil si do úst pištoľ a vyhrážal sa Sonni, že sa zabije. Raz dokonca v afekte vystrelil do plafóna ich domu. Ava spala vtedy vo vedľajšej izbe. Takisto si do domu neustále vodil dámsku spoločnosť. Samotná Sonni Rennerove dámy nevidela, ale jej dcéra jej vravela, že otca navštívili Tayler, Kelley, Natalie, Summer, Faith, Christina, Naz a Jessica. A to je, povedzme si úprimne, celkom pôsobivý zoznam.

Jeremy okamžite reagoval na Sonnine obvinenia. Hovorí, že je to len súčasťou jej diabolského plánu. Vraj chce na neho pravidelne vyťahovať špinu, aby zvýšila svoju vlastnú publicitu. Jeremy si dokonca nechal urobiť náhodné drogové testy, aby dokázal, že je čistý. Jeremy platil pôvodne Sonni alimenty vo výške 13 000 dolárov mesačne. Kedže sa však jeho ročný príjem zvýšil na 2,3 milióna dolárov, aj Sonni si pýta viac. Jeremy jej momentálne vypláca ďalších 5% svojho príjmu. A to je… dosť. Moja matematika je biedna, ak máte chuť, dosaďte si to do rovnice a vypočítajte. A nezabudnite vyrátať, koľko nových kabeliek si za to bude môcť Sonni kúpiť. Ten kto príde so správnym výsledkom, dostane predplatné pikošiek na rok zdarma.

Sonni Pacheco

 

Počas šťastného 10-mesačného manželstva

 

S dcérou Avou, momentálne má šesť rokov.

 

Jeremy ako príkladný tatko

 

Jeremy ako grumpy cat.

 

Zdroje: dailymail.co.uk

 

Napísal/a dňa 19.10.2019. Pridané v celebritný guláš, Celebrity, Jeremy Renner, Kto s kým, Sonni Pacheco.

 1. flegma hovorí:

  115 000,- a dakujem za vyhru 😀

 2. Duffy hovorí:

  Ona nanho aj predtým kydala špinu, co som pocula. Ale moc jej neverim.

 3. Sis hovorí:

  No, ona hneď ako porodila začala na neho kydať a keď mala malá len pár mesiacov odišla od neho, že sa vraj o nich nestará a hneď zažiadala o zverenie dcéry do výhradnej starostlivosti a chcela tučné odškodné… On bol z toho, chudák na prášky, lebo raz prišiel domov a tam ani žena, ani dcéra, prázdny barák… Ona mala očividne plán… Niečo vysúdila, ale vidí, že sa mu darí, tak skúša ďalej… Hentaké ku*vy, ktorým nezáleží na živote vlastného decka, by som dala vešať…

 4. Ja jej verím. Neviem čo na ňom ženy vidia…aha, peniaze. 😀 On je škaredý chlap, ani nie moc vysoký, chudý, ničím zaujímavý…Alkohol aj drody sú na ňom vidno.

 5. Tindis hovorí:

  Práveže mne sa páči. Taký drsný chlap 😍 dosť sa mi štýlovo podoba na Toma Hardyho (inak už dlho ste nič o ňom nepísali) 😫😢😭

 6. Vulgar hovorí:

  a nehovorilo sa o ňom, že je gay?

 7. Seňorita hovorí:

  Ať je to jak chce, tak uprostřed toho všeho je malé dítě. Jelikož jsou ale celebrity egoisti, tak jim nikdy nedojde, že parazitují na svých dětech.

 8. Tindis: od drsného chlapa má na míle ďaleko…on ani ako chlap nevyzerá.

 9. Antientam hovorí:

  To ich dievčatko je strašne rozkošné.

 10. Megan hovorí:

  Ja si tiez myslim, ze je gay a tato baby mama bola len zaplatena (ako Ronaldova Georgina alebo Irina) a teraz sa jej zachcelo zvysit vreckove.. V jeho tvari je mi nieco velmi nesympaticke, bud obocie alebo oci ale mam chut mu strelit, vzdy ked ho vidim 😅

 11. Majo hovorí:

  Boha,podľa Vás už je každý teplý a násilník.100% istotu nemáte.

 12. miragia hovorí:

  Ja im verím obom, ani jeden z nich nie je normálny.

 13. Majo hovorí:

  Skôr si myslím,že tá ženská chce len vytícť prachy.To je moderné dnes u žien.

 14. cissy hovorí:

  Mne príde sympatický

 15. Anonym hovorí:

  a mne sa on paci dost teda

 16. ewa hovorí:

  Niečo pravdy na tom môže byt. Ja ako matka by som chcela dieta ochrániť za každú cenu ale zoberte si že on má právnikou a prachy tak ako proti nemu pôjdete len cez verejnosť. A má pravdu tam nech ho oškube ako kuru a nech mu nič nenechá, neznášam chlapou čo nechcú dávať na deti peniaze keď sami zarábajú milióny.

 17. Dana hovorí:

  ako pár mi spolu teda nesadnú, a vzhľadom na to krátke manželstvo, keď stihli splodiť dcéru a hneď sa rozvádzali, by som veru uverila tomu, že to bolo manželstvo len na oko, jej pre peniaze, jemu na zakrytie niečoho

Pridať komentár