Ožran za volantom | Pikošky.sk
3 nov, 2019
Napísal/a | komentárov 10

Ožran za volantom

Ktorá detská hviezdička sa schľastala pod obraz Boží?

Ak podľa titulného obrázka E.T – ho tipujete Drew Barrymore, sklamem vás. Drew má už dlhé roky svojich démonov pod kontrolou. Tým previnilcom je Henry Thomas, ktorý v kultovom Spielbergovom filme stvárnil hlavného hrdinu Elliotta.

Je pondelok, pol deviatej večer, na ulice mesta Tualatin už sadla noc. Oregon, ten krásny, ale aj hriešny štát na západnom pobreží Spojených štátov, už takmer spí. V jeho uliciach však bujnie zločin. Na miestnej policajnej stanici zazvoní telefón. Šerif si ledabolo prehodí cigaretu z jedného kútika úst do druhého a zodvihne to.

„Šerif, musíte mi pomôcť! Uprostred križovatky stojí auto. A je v ňom muž, ktorý sa nehýbe! Ponáhľajte sa, lebo nestihnem svoju hodinu pilates!“ kričí zo slúchadla hysterický ženský hlas.

O niekoľko minút neskôr vyráža do ulíc eskorta policajných áut. Nemôžu predsa pripustiť, aby milá pani zmeškala svoje pilates.

Na mieste určenia sa skutočne nachádza auto. Policajti obozretne otvoria dvere. Na volante leží akýsi muž. Ústa má pootvorené, slina mu lenivo steká priamo na páčku, ktorou na ovládajú stierače. Neznámy chlapík pravidelne pochrapkáva a čosi si mrmle zo sna.

„Hej, ja toho maníka poznám, veď on hral v tom starom filme o tom mimozemšťanovi!“

Jeho kolega posvieti polomŕtvemu mužovi do očí.

„Ježiš, fakt! Myslíš, že sa len ožral, alebo si aj vyfetil mozog?“

„Ktovie… Hej, E.T, vstávaj, ideš s nami na našu vesmírnu stanicu!“

A tu končí naša nedeľná chvíľka prózy, ďalej nasledujú už len (ne)overené fakty. Henry je oficiálne obvinený z jazdy pod vplyvom alkoholu. Policajti ho skutočne našli spať s hlavou na volante uprostred križovatky. Úbohý Henry sa po prebratí vo Washingtonskej väznici dožadoval telefonátu. Vraj chcel volať domú.

Inak, Henry Thomas (48) sa napokon celkom úspešne vymanil z prekliatia svojej detskej úlohy. Momentálne hviezdi v úspešnom  hororovom seriáli The Haunting of Hill House a pravidelne sa objavuje v rôznych (zvyčajne béčkových) filmoch a seriáloch.

 

Väzenská.  Na to všetko vyzerá ešte celkom v pohode.

 

Civilná

 

Zamladi aj so svojim kamošom

 

A takto vyzeral jeho konkurz na rolu Elliotta. Neskutočný talent. Na konci mu Spielberg povie, že tú úlohu získal.

 

Zdroje: news.sky.com

 

 1. akademik ján hovorí:

  Neznášam takýchto debilov, čo šoférujú pod vplyvom. Pred časom som zistila, že v mojom širšom okolí sa takéto veci celkom tolerujú a ľudia majú sklony takýchto ožranov aj ľutovať. Píšem to preto, lebo jedného som takto nabonzovala polícii a ja som bola tá zlá. 🤷‍♂️ Aj vy beriete takéto sochárske správanie ako normu? Vraj démoni 🤦‍♂️😒

 2. nufka hovorí:

  @akademik jan Spravne. Podla mna su to potencialni vrahovia.

 3. Petlica hovorí:

  Velmi pekne napisana nedalna chvilka prozy s nadychom kriminality.Preco ho odviezli z Oregonu do Washingtonu? Zase preplnena? A dovolal sa niekomu,kto zaplatit kauciu?Dufam,ze bude pokracovanie tejto pikosky. Pre mravnostnu hliadku,nebojte sa ,dost dlho bude musiet chodit Uberom,pokuta,odvykacka…do Vianoc vystarano .Ako chlapca bol velmi zlaty.

 4. akademik ján hovorí:

  Namiesto „sochárske“ malo byť „sockárske“, ale mobil zase moralizuje, a nedovolí mi písať takéto expresívne slová. 😀

 5. Teris hovorí:

  Opily ridic, vesely vrah? Akademik stopercentny suhlas. Netolerujem. A nemam pochopenia ani pre tych, co jazdi ako prascs.

 6. verculka hovorí:

  On hral aj v legende o vasni, skoda ho.

 7. Ni hovorí:

  Pozrela som si to video… chudak, dalsia krehka detska dusa rozmrdana filmovym priemyslom :/

 8. eli hovorí:

  Keanu Reeves má babu!!! Takú staršiu (aspoň výzorom). Deti asi nebudú😏. Škoda.

 9. Silvinka hovorí:

  Ten konkurz, no odpadnem, bolo mi ho ľúto ako naozaj. Ale ten opilecký skrat, to by sa ani auto nemalo dať otvoriť a naštartovať, keď ide opitý vodič za volant!!!

 10. Alijanor hovorí:

  Alkohol za volant nepatrí. Každá sranda a byť cool má svoje hranice a tie začínajú, keď človek môže potencionálne akokoľvek ublížiť. Opilec za volantom je sebecký hajzel.

Pridať komentár