Richard Gere a veľká klebeta! | Pikošky.sk
5 nov, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Richard Gere a veľká klebeta!

Alebo to nie je klebeta?

Je sychravé utorkové ráno, túlam sa po internetoch a znenazdajky na mňa vyskočí informácia, že čerstvý sedemdesiatnik, Richard Gere, očakáva ďalšieho potomka. Miešajú sa vo mne rôzne pocity. Ja som si myslela, že v takom veku už znie dieťa ako nočná mora. Asi som sa mýlila. Údajne má so svojou manželkou Alejandrou Silvou, očakávať druhého spoločného potomka. Prvé dieťa, syn Alexander, sa im narodil len pred deviatimi mesiacmi. V tomto článku, môžete vidieť, že Richard je skvelý dedo. Pardon otec! Ospravedlňujem sa, zmiatla ma tá fotografia z dovolenky v Taliansku.

Tak čo myslíte? Bude táto informácia pravdivá? Prvé tehotenstvo Alejandra oznámila verejnosti fotografiou, na ktorej jej bruchu žehnal dalajláma. O druhom (povedzme zatiaľ nepotvrdenom) tehotenstve, nás informoval španielsky magazín Hola!. To mi celkom nesedí. Prvý potomok je požehnaný a druhý bude prepieraný v bulvári? Uvidíme ako sa vyjadria budúci rodičia.

 

Zvládnu ešte druhé? Herec s manželkou Alejandrou.

 

 

Richard bol kedysi hollywoodsky švihák. Teraz už akosi zostarol.

 

 

Prvý spoločný potomok bol dokonca požehnaný dalajlámom.

 

 

So synom z prvého manželstva Homerom a synovcom.

 

 

So synom Alexandrom. Táto fotka je odstrašujúca. Richard, je teda ďalšie na ceste, či nie?

 

 

Zdroje: dailymail.co.ukmirror.co.uktheblast.com

 

 1. Sss hovorí:

  To dnesni 30tnici nie su taki plodni jak starsie generacie. Ja zasnem…

 2. Petlica hovorí:

  Mne sa zdal stary a lenivy uz ked bol zenaty s Cindy. Plodit deti v 70-ke je ciste blaznovstvo. Tak ,ale nie je prvy ani posledny. Toho syna ma s 2.manzelkou

 3. Lucia hovorí:

  A to som dufala ze sa docitam o klebete, ako skoncil na pohotovosti po urcitej sexualnej hre 😀

 4. Dana hovorí:

  manželka zrejme chce deti, tak Richard plodí, ale keď tak chcela deti, mala si nájsť mladšieho

  aby si raz Richard nevzdychol ako Karel Gott, že najviac ľutuje, že sa oženil a mal deti príliš starý

 5. Pixie23 hovorí:

  V pripade Richarda aj Karla Gotta ide o zeny zlatokopky…

 6. poppy hovorí:

  nikto ma nepresvedci,ze sexuju a este sa im aj zadari,ked dnes kazdy druhy par obieha reprodukcne kliniky /citite tu hrozu z tych slov?/ …nechapem ani tu zenu-vsak majetok uz ma s jednym dietatom zabezpeceny…dedko sa nudi,ci ma pocit velkeho kludu? minule nadaval talianom,ze nevitaju migrantov s vencami a pesnickami-co keby richard nejakeho adoptoval?ci sa hra na svateho len vtedy,pokial nie je naruseny jeho blahobyt?a harry a meghan mu nieco nechcu povedat,ze viac deti netreba?

 7. Lasse hovorí:

  Mne teda skôr pripomína babku ako dedka… Minule som pozerala film Chicago, tam bol ešte relatívne mladý a názor rozhodne nemením, za mňa veľmi škaredý a nesympatický chlap.

 8. Toto mi už fakt pripadá akoby potrebovali-hlavne on-dokazovať všetkým,že sexujú a ešte má aj schopné spermie,ale ja tomu neverím..realita je skôr ako tá scéna z Kameňáka,kde sa ten starý gróf chválil,že súložil 4×-dnu,von,dnu,von..

 9. Mell hovorí:

  Ja by som s ním mala aj 13 deti

Pridať komentár