Renée Zellweger pre InStyle magazín | Pikošky.sk
17 nov, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Renée Zellweger pre InStyle magazín

50-ročná Bridget zdobí decembrovú obálku InStyle magazínu a posťažovala sa na prepieranie jej mena v bulári počas ťažkého rozchodu.

Poďme pekne po poriadku. Áno, Bridget má krásnych 50. Už v apríli oslávila krásne jubileum v kruhu svojej rodiny. Roky nám letia, ale našťastie Renée sa po dlhej dobe konečne podobá na samu seba. Jej padajúce viečka sme spomínali ešte v septembri, kedy Renée absolvovala mierne zvláštny rozhovor v rámci propagácie svojho najnovšieho filmu JUDY. Film bol do britských kín uvedený začiatkom októbra a jej stvárnenie legendárnej Judy Garland bolo kritikmi celkom slušne prijaté. Napríklad na rottentomatoes.com má hodnotenie nad 80%. Čo je naozaj slušné.

Nedávno Renée poskytla rozhovor pre InStyle. Čo-to porozprávala, čo-to pofotila v tých úplne prirodzených, nestylovaných a neretušovaných pózach. Okrem toho ako stvárnila Judy či ako znáša stárnutie, porozprávala aj o tom, ako sa cítila ponížená tým, že sa stala terčom bulváru v ťažkom období svojho života. Jej kariéra bola na vrchole a ona prežívala náročný rozchod. Samozrejme neuviedla, o ktorý z jej rozchodov presne šlo. A bolo ich veruže dosť. Okrem tých oficiálnych ako Jim Carrey, Bradley Cooper či uponáhľané manželstvo s Kennym Chesneym, sa v niektorých obdobiach jej života šepkali mená ako George Clooney, John Stamos, Luke Perry či John Krasinski.

 

50! Nespoznala som ju…

 

Alá Sestrička Betty

 

Judy Garland v podaní Renée

 

Bridget Jones aktuálne dámy!

 

Bridget Jones ako ju poznáme

 

Kto si pamätá Sestričku Betty???

 

Zdroje: dailymail.co.uk, instyle.com, whosdatedwho.com, ew.com, nathanzoebl.com

 

 1. Abbie hovorí:

  Veľmi je pekná.

 2. flegma hovorí:

  to uz z vacsej dialky ju fotit nemohli? prd vidim…

 3. Teris hovorí:

  Velmi jej to pristane, na tych fotkach je krasna. Co jej to vlastne porobili tenkrat s tym oblicejom, neviete? Jasne operacia oci, ale ako jej tym zakrokom priblizili obocie uplne nad oci a zuzili celust? Teraz zase vypada ako ona…

 4. Moncika hovorí:

  Kolko rokov trvalo kym odpuchla z toho botoxu?

 5. Duffy hovorí:

  Fuu, ta zbierala znamych frajerov jak ini znamky..

 6. Petlica hovorí:

  Niekedy bezal taky serial ako dvaja plasticky chirurgovia opravovali spackane plasticke operacie. Urcite si tym aj Renee presla. Mala zrazu aspon o 2 cm vyzsie celo,cela bola ina.Teraz sa zase na seba podoba,je pekna,fotky vydarene,akurat toho vela nepovedala.

 7. Dana hovorí:

  fotky nič moc – ála 50-čka chce ukázať, aká je ešte sexy mladá šťabajzna

  mladú Bridget zbožňujem, sestričku Betty nepoznám

 8. Sis hovorí:

  @Petlica, na E!Entertainment to stále beží… Dám si k tomu vždy popcorn a čokoládu a nestíham sa čudovať, čo sú ľudia schopní dať so sebou urobiť bez najmenšieho zaváhania, napr. keď ženskej povedali, že ak si praskne silikónové implantáty sama doma, bude mať výmenu lacnejšie…

 9. Micka hovorí:

  Teraz vyzerá dobre..ale v BJ 3 teda nič moc, tam bola veľmi zničená.Som strašne v obraze,nakoľko som to včera pozerala:-)

Pridať komentár