Matt, Lily a Claire | Pikošky.sk
4 dec, 2019
Napísal/a | komentárov 16

Matt, Lily a Claire

Čisto britský trojuholník.

Hercov, ktorých sa týka, asi poznáte. Matta Smitha a Claire Foy pravdepodobne zo seriálu The Crown. Alebo ste ich okrem mladých verzií kráľovnej Elizabeth a princa Philipa videli aj ako Anne Boleyn v seriáli Wolf Hall a ako Doctora v Doctor Who. Lily James (ako človeka, ktorý si prešiel Harry Potter obdobím, ma jej meno vždy pobaví) hrala napríklad v Downton Abbey (nevidela som), Pride and Prejudice and Zombies (netrúfla som si na to), Baby Driver a Mamma Mia! Here We Go Again (toto som už videla). A okrem toho chodí s Mattom. Alebo teda aspoň donedávna chodila, naposledy ich spolu na verejnosti cvakli v auguste, odvtedy nič. Samozrejme sa nedá vylúčiť, že bol len Ignác nešikovný a oni dvaja zase dobrí v hre na schovávačku, ale aj tak sa už špekuluje o tom, či sa náhodou nerozišli. Ťažko to overiť, ani jeden z nich o partnerovi v rozhovoroch veľmi nerozprával. Lily to zdôvodnila tým, že ak jej vzťah náhodou nevyjde, bude sa cítiť lepšie s vedomím, že o tom vzťahu neexistuje audio dôkaz. Vizuálne dôkazy typu fotky z akcií jej ale asi neprekážajú… Alebo možno prekážajú a preto sa s Mattom v poslednej dobe neukázala.

Mne sa k sebe tí dvaja hodia, ale niektorým sa Matt hodí ešte viac k niekomu inému. Tou osobou je práve bývalá kráľovná Claire Foy. Blízke zdroje (snáď ste nečakali niečo iné) tvrdia, že po rozchode s Lily Mattovi Claire poskytla pliecko na vyplakanie sa. Lebo že vraj sa veľmi spriatelili pri natáčaní The Crown a ešte si aj nedávno spolu zahrali v divadelnej hre Lungs, tak spolu, prirodzene, trávili veľa času. Dobre, tomuto som ochotná veriť. Ale žeby si Matt a Claire spolu začali čosi viac ako len kamarátstvo? Prekvapilo by ma to. Vy si čo myslíte?

UPDATE: Akurát ako som to tu dopísala, poslal Ignác nové fotky. Z dneška. Vidíte, stačí ho trošku poohovárať, a hneď sa viac snaží. Tak teraz viete, že Matt a Lily sa v utorok podvečer vybrali do londýnskeho pubu. Išli tam spolu, čiže asi sa predsa len nerozišli. Niektorých si však všimli, že majú medzi sebou veľkú medzeru (tým pádom ich myši zožerú), čo vraj podľa nich naznačuje, že hoci sú stále spolu, kríza tam je. Pozrite na fotky a analyzujte, ja idem poďakovať Ignácovi. Vo všetkej počestnosti, samozrejme.

 

Matt a Lily na Met Gala v roku 2017. Dokopy sa dali v 2014 práve pri natáčaní tej zombie verzie Pýchy a predsudku

 

A jedna civilná. Je to krásne, že aj Kýblik zo Snehulienky vedel nájsť lásku

 

Ale aby som bola úprimná, hoci Matt veľmi nemá obočie, nie je to s ním až také zlé. Je mi sympatický. Najsexi Doctor síce nie je, lebo tým je David Tennant, ale nevadí. Spolu s Claire Foy, s ktorou je tu na fotke, sa úlohy kráľovského páru zhostili parádne. Mala som trošku obavy, ako po nich štafetu preberú Olivia Colman a Tobias Menzies. Tretiu sériu som už ale dopozerala a pozitívne hodnotím hlavne Tobiasa, ktorý podľa mňa dosť presne trafil Philipov hlas.

 

Takto nejako vyzerala hra Lungs, v ktorej Matt a Claire opäť raz hrali manželov. Tak čo, je medzi nimi v realite niečo viac? Pripomínam, že Claire oznámila rok dozadu odlúčenie od manžela, ale pokiaľ viem, rozviesť sa ešte nerozviedli

 

V nedeľu bola Lily na akcii British Independent Film Awards bez Matta

 

A na BIFA sa ukázala aj komička Aisling Bea. Vlastne to aj celé moderovala. Spomínam ju preto, lebo jej seriál This Way Up kritici označujú za akéhosi nástupcu Fleabag, tak to môžete overiť

 

 

V pondelok bola Lily na ďalšom červenom koberci. No dobre, na BIFA bol modrý, ale chápete. Konkrétne bola na after párty po akcii Giorgio Armani Fashion Awards a z tej after párty odchádzala s Maxom Ianessellim. Google tvrdí, že je herec, tak tomu budeme veriť, lebo to meno mi fakt nič nehovorí.

 

 

Utorok, stretnutie s Mattom

 

 

 

 

Máte medzeru!

 

 

 

 

 

 

Zdroje: dailymail.co.uk, celebitchy.com, dailymail.co.uk

 

Napísal/a dňa 4.12.2019. Pridané v Celebrity, Claire Foy, Kto s kým, Lily James, Matt Smith, novinky, sexice a sexoši.

 1. Kvietok hovorí:

  To boli British Fashion Awards kde bol ocenený Giorgio Armani a nie že jeho Fashion awards.

 2. Ivancaca hovorí:

  Matt je strašne divne vyzerajúci chlap.

  Ale nie to som chcela bože môj čo s stalo s Helen Hunt ? 😱😱😱😱😱😱😱😱

 3. N. hovorí:

  Nemôžem si pomôcť, hoci je Matt strašne škaredý, niečo na ňom je…to s tým Kýblikom bolo síce hnusné, ale trefné 😀 a nové obsadenie v The Crown sa mi v prvej časti zdalo megahrozné, teraz si už zvykám, ešte sa len blížim ku koncu série.

 4. Anonym hovorí:

  Hah, pobavila som sa, super pikoska!

 5. Petlica hovorí:

  Neznasam,ked chlap ide 3 kroky pred zenou.Podla mna to je znak dominancie vo vztahu a sutazivost.

 6. Dana hovorí:

  @petlica – a ako hodnotíš situáciu, keď žena ide tri kroky pred mužom?

 7. Anonym hovorí:

  nepoznam ziadneho z nich, ale on je teda dost skaredy aj na anglicana

 8. Stanka hovorí:

  Som sa pobavila na kyblikovi 😀 😀 Inak suhlasim s N., ze on nie je pekny chlap, ale nieco nevysvetlitelne na nom je 😀

 9. DeeDee hovorí:

  Herecky trochu pripomina N.P.Harrisa,mohol by sa dat konecne dokopy s Karen Gillan,ale to sa asi nestane.

 10. agatha hovorí:

  Co tak pikoska o doktorovi?

 11. kiwi hovorí:

  agatha: A o ktorom? 😀 alebo všeobecne o celom seriáli?

 12. DeeDee hovorí:

  Petlica zvláštne čo už feministkám vadí.Ked tak sledujem feministky v USA, tak mám dojem že ich búchajú po hlavách už v pôrodniciach.Ale nie, učia ich to na univerzitách.

 13. agatha hovorí:

  Šak doktor je len jeden😀
  Ale v podani Davida Tennanta najlepsi😍

 14. kiwi hovorí:

  agatha, tak nevedela som, či to náhodou nechceš o svojom obľúbenom predstaviteľovi 😀 ja mám Davida tiež najradšej a som inak dosť pozadu s tým seriálom… K Jodie som sa ešte napríklad neprepracovala. Musela by si teda trošku vydržať.

 15. agatha hovorí:

  Jodie mozme vynechat!

 16. Antientam hovorí:

  Matt bol najlepsi Doctor.

Pridať komentár