Dvaja sexoši zo seriálu Doktori | Pikošky.sk
8 dec, 2019
Napísal/a | komentárov 14

Dvaja sexoši zo seriálu Doktori

Seriál Resident (Doktori) aktuálne vysiela svoju tretiu.

Už dlho sme tu nemali sexošov, tak sa poďme pozrieť na dvoch doktorov zo seriálu The Resident (Doktori). Seriál vysielala aj slovenská stanica, tak neviem či ste ho zachytili. A ak náhodou nie, nevadí, aspoň sa pokocháte peknou galériou.

 

Matt Czuchry

Matta nejak extra predstavovať nemusím. V seriálovom svete sa pohybuje už niekoľko rokov. Od drzého boháča Logana Huntzbergera z Gilmoriek, cez dravého právnika Caryho Agosa z Dobrej manželky presedlal do medicínskej sféry a v seriáli The Resident stvárňuje doktora Conrada Hawkinsa, ktorý neraz poruší pravidlá kvôli pacientom. Hoci jeho priezvisko poukazuje na ukrajinský pôvod, Matt je rodený Američan. So svojimi tromi súrodencami vyrástol na farme. Ako stredoškolák hrával tenis a dokonca sa zúčastnil niekoľkých šampionátov. Neskôr získal bakalársky titul z umenia. Počas výšky sa zapísal na hodiny herectva a na radu učiteľa sa zameral týmto smerom. Po malých rolách prišli Gilmorky, z ktorých hneď po skončení presedlal k Dobrej manželke a napokon k Doktorom. Dnes má 42.

 

Matt ako doktor Conrad Hawkins

 

Jedna zamyslená

 

Vyzerá na 40-tnika?

 

Tu som ho skoro nespoznala

 

Kto neznášal Logana v Gilmorkách?

 

Jedna foto s poriadnym úsmevom.

 

Manish Dayal

A poďme si dať trochu exotiky. Hoci je Manish taktiež Američan, jeho indické korene sú nespochybniteľné. Jeho rodičia sa narodili v Indii. On sa narodil pred 36 rokmi ako Manish Patel, avšak ako umelecké meno používa meno svojho starého otca. Hneď po výške sa skúšal presadiť ako herec v New Yorku. Po piatich rokoch sa rozhodol presťahovať do Los Angel a to sa mu vyplatilo. Po malých rolách vo filmoch a seriáloch v roku 2014 prišla prvá hlavná v podobe romantickej komédie Láska na kari. Od roku 2018 je súčasťou The Resident ako doktor Devon Pravesh. Dnes má manželku a syna.

 

Jedna umelecká s obrúčkou

 

Och, tie brady!

 

A bradáč pokračuje

 

Hoci Manish rád postne fotku s rodinou, ich syn je vždy otočený chrbtom alebo zakrytý

 

A ešte jedna zadumaná…

 

 A posledná z filmu Láska na kari, kde si zahral po boku Helen Mirren

 

Zdroje: facebook.com, superstarsbio.com, pinterest.com, hollywoodlife.com, thelaterals.com, csfd.com, tvovermind.com, allstarbio.com, spousewiki.com, weheartit.com, instagram.com

 

 1. Nina hovorí:

  Logan❤vzdy sa mi pacil a teraz je este viac sexy ako predtym

 2. karkulka hovorí:

  dear lord, Logan bude navzdy moj najvacsi serialovy crush! Nechapem ako ostatnym mohol pacit ten spratek Jess

 3. Lasse hovorí:

  Z výberu sa viac prikláňam k Manishovi, je chrupmkavý. 🙂 ale aj Logan je ok, ruky by mi od neho netrhali…

 4. Eleanor hovorí:

  No. 1 je pre mňa Doctor AJ Austin 👌

 5. Angy hovorí:

  Pred časom som sa rozhodla, že si pozriem spätne Gilmorky, tak keď mám čas, lusknem si pár častí. Keď to vidím dospeláckymi očami, tak si vravím, že Dean bol totálne jelito, ku koncu nielen hnusný na Rory, ale aj na vlastnú manželku. Jess bol sebecký jebo a Logan mal aspoň štýl. Za mňa team Logan 🙂
  The Resident sem-tam pozriem tiež, Manish alias Pravesh sa mi tam zo začiatku páčil, ale z jeho postavy spravili namysleného ufňukanca a dosť mi ho skazili.
  Inak akože chrumkavci obaja. Na kávu by som s nimi išla. Matt kedysi chodil s Kate Bosworth a odvtedy som nezaregistrovala, že by bol s nejakou babou. Ale dúfam, že je, lebo by ho bola škoda preveliká 🙂

 6. Moncika hovorí:

  Ani jeden.

 7. Nie a nie..

 8. flegma hovorí:

  ak doktor, tak jedine Dr. House

 9. Anonym hovorí:

  Manish je Vanessa Hudgens v muzskom tele

 10. Teris hovorí:

  Nie a nie. Som tu jedina, kto cely ten serial Gilmorky, uprimne neznasal? 😂

 11. Stanka hovorí:

  42???? wtf to je masaker, asi som stara uz 😀

 12. Teris-niežeby som Gilmorky neznášala,ale vždy po občasnom vzhliadnutí som sa cítila veľmi roztržito*))a súhlasím s flegmou..

 13. No fujky, jeden aj druhy

 14. Ellie hovorí:

  Seriál som videla na slovenskej stanici, a vravela som si aky je dr. Conrad sexoš
  Ale žeby mi došlo že to je Logan, tak to nieee 😀 😀

Pridať komentár