Zomrel Ron Leibman | Pikošky.sk
10 dec, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Zomrel Ron Leibman

Tá zubatá nedá pokoj!

Pred pár dňami zomrel americký herec Ron Leibman. Priznám sa, že som si spočiatku nevedela herca zaradiť. No neskôr, sa začali objavovať na internete články, kde sa jeho meno spájalo s postavou z legendárneho seriálu Priatelia. V populárnej show, Ron stvárňoval otca Rachel Greenovej, doktora Leonarda Greena. Ak by k článku neboli žiadne fotografie, iste by ste si po predošlých riadkoch vybavili jeho tvár.

Jeho smrť nastala po komplikovanom zápale pľúc, vo veku 82 rokov (06.12.2019). Hercov agent, Robert Attermann potvrdil smutnú správu pre portál The Wrap. Okrem hereckého obsadenia v seriáli Priatelia, Ron účinkoval aj v seriáloch Sopránovci, Zákon a poriadok alebo To je vražda, napísala. Účinkoval vo filmoch aj v divadle. Úprimne, ani jeden mi podľa imdb.com (databáza hercov a filmov) nič nehovorí. Ak sa tu nájde niekto, kto herca pozná aj z filmu, dajte vedieť.

 

Ako otec Rachel

 

 

Rok 1979 vo filme Norma Rae. Nominácia na Oscara sa na víťazstvo nepremenila. Na fotke s herečkou Sally Field, ktorá ocenenie za najlepší herecký výkon dostala.

 

Vo filme The hot Rock druhý zľava. No fotke s Paulom Sandom, Robertom Redfordom a Georgom Segalom.

 

S manželkou, tiež herečkou Jessicou Walter.

 

 

Zdroje: dailymail.co.uknme.com

 

 1. ruzovy zajacik hovorí:

  Juuj chudak..ako Rachelin otec bol bohovsky. Jak daval cely cas dole Rossa :DDD Inak som ho nikde inde nevidela..

 2. Gertrudo hovorí:

  Stary ludia zomieraju no.
  Keby tu bola pikoska o kazdom trochu znamejsom umelcovi co zomrel nic ine ako nekrology by tu neboli.

 3. Tiež ho poznám len z Priateľov a v tej úlohe bol podarený..ak mám byť sprostá,tak v tomto veku bežne ľudia na takéto komplikacie zomierajú,požil si pekne a niečo aj zažil na rozdiel od mnohých..nech odpočíva v pokoji..

 4. len ja hovorí:

  Pekného veku sa dožil… a ďalšia odišla aj Marie Fredriksson z Roxette – RIP

 5. Pikoska o nebohej Mari z Roxette bude kedy? 🙁

 6. ruzovy zajacik hovorí:

  Prave som sa docitala ze zomrela spevacka Marie z Roxette. 😔 Napisete aj o nej prosim? Gertrudo este ten jeden clanok das. 🙂

 7. Ja som sa o Marie dozvedela až po komentovaní,tak sa ešte pridávam,že článok venovaný jej by som prijala oveľa viac-zbožňujem ju,pre mňa pani speváčka s hlasom akým by som chcela disponovať,bez škandálov,vulgárnych oblečkov a prejavov,melodické piesne,normálne klipy-musela,som si hneđ pustiť Queen of Rain,You Don’t Undearstend me,Wish you could fly atď,atď..zimomriavky..

 8. poppy hovorí:

  vsetci zomrieme…ten zivot je taky kratky…

 9. Teris hovorí:

  Aj ja som kedysi milovala Roxette. A Marie mi vzdy prisla desne cool. It must have been love…

Pridať komentár