Svadba a dieťa | Pikošky.sk
26 dec, 2019
Napísal/a | komentárov 15

Svadba a dieťa

Všetko jedným vrzom.

Svadbu majú za sebou a dieťaťa sa čoskoro dočkajú Joshua JacksonJodie Turner-Smith (tak potvrdili blízke zdroje). Asi sa ešte chceli zmestiť do záverečného bilancovania roku 2019 tu na pikoškách. Seriál Dawsons Creek som nikdy nesledovala (som oboznámená len s plačúcim Dawsonom a vtipmi okolo neho), ale Joshua mi je sympatický. Čo sa týka Jodie, na niektorých fotkách sa mi zdá veľmi krásna, na niektorých trošku menej, každopádne tvár má zaujímavú. Títo dvaja pekní ľudia si spolu začali v novembri 2018, pričom stretli sa mesiac predtým na oslave narodenín Ushera. V auguste svoj vzťah potvrdili na Instagrame a pred mesiacom si odbili aj párovú premiéru na červenom koberci. Okrem toho to bola aj premiéra filmu Queen & Slim, v ktorom si zahrala Jodie.

Pred ňou tvoril Joshua pár s Diane Kruger, spolu boli 10 rokov a rozlúčili sa v lete 2016. Hodili sa mi k sebe, ale mnohých Diane prekvapila, keď si krátko po tomto rozchode začala s Normanom Reedusom. Teda vlastne nebolo to tak úplne po rozchode s Joshuom, to skôr rozchod prišiel kvôli Normanovi. Tvrdí Blind Gossip. Údajne Diane svojho dlhoročného partnera podviedla s Normanom, keď to Joshua zistil, nemohol tomu uveriť a potom nasledoval rozchod. V súčasnosti sú Diane a Norman stále spolu, vychovávajú dcéru a podľa mňa tvoria vizuálne pomerne nesúrodý pár. Normana som tuším nikde hrať nevidela, takže sa k jeho hereckému umeniu nevyjadrím…ale fyzicky sa mi teda absolútne nepáči. No čo už, otec môže byť dobrý. (*admin – my ho, ale určite poznáme z The Walking Dead ako Daryla Dixona, prípadne je aj hlavným hrdinom hry Death Stranding)

A otcom bude teda čoskoro aj Joshua, dieťa by sa mu malo narodiť na jar. Svadbu s Jodie vraj absolvoval prakticky hneď ako sa dozvedel o tehotenstve. Lebo to tak chceli, nie preto, že ho do toho Jodie tlačila. A sú veľmi šťastní. Tak posielame dvojnásobné gratulácie.

 

Jún, Jodie na Twitteri potvrdzuje, že chodí s Joshuom…No, chodí. Jodie skôr potvrdzuje domnienku stránky Bossip, že s ňou Joshua spáva. Inak Bossip znamená black gossip, ak by vás náhodou zaujímalo.

 

Augustová, podľa všetkého si Jodie a Joshua boli vyzdvihnúť marriage license, dokument potrebný k sobášu. Ten platí 90 dní, čiže aj by to sedelo

 

Jodie spieva ódy na svojho priateľa, lebo sa usmieva v spánku. Ja to tam síce až tak veľmi nevidím, ale proti gustu….Veď vraví sa predsa, že láska je slepá, nie?

 

Augustová instagramová

 

Premiéra na premiére

 

Šibnite očkom na ľavú ruku Jodie, má tam byť snubný prsteň. Len tá ručička tu vyzerá byť nešťastne krátka.

 

Manželia na letisku v Berlíne…už aj s bruchom

 

Tentokrát aj s vizuálnou pomôckou. Mimochodom, spomínam si na fotky, na ktorých sa Joshua na letisku bozkáva s jednou slečnou. Vtedy síce podľa časovej osi mal chodiť s Jodie, ale tá slečna na fotkách veru Jodie nie je. Tak snáď to budúci rodičia majú nejako vyriešené.

 

Joshua a Diane kedysi

 

Diane a jej súčasný amant

 

Bu!

 

Zdroje: buzzfeed.com, dailymail.co.uk, people.com, blindgossip.com

 

 

Napísal/a dňa 26.12.2019. Pridané v Celebrity, Diane Kruger, Jodie Turner-Smith, Joshua Jackson, Kto s kým, novinky.

 1. Viki hovorí:

  Na poslednych dvoch fotkach vyzera Jodie ako chlap. Nehodia sa k sebe. Viac pasovali s Diane. A teda, ak ho Diane vymenila za hentoho, tak je to riadna trubka.

 2. Podľa mňa sa k sebe hodia! Budú mať krásne dieťa.

 3. Lea hovorí:

  Ach, do Joshuu som sa platonicky zaľúbila v the affair, niečo na ňom je 🙂

 4. eli hovorí:

  Jodie nie😏. Taká obludka. Dávám im dva roky.

 5. Dievčatko hovorí:

  Ako sorrka, ale nepoznat Normana Reedusa je mega hriech! A je super herec, zboznujem hooo! A ani sa Diane necudujem, ze Joshua vyfuckovala. Byt tolko rokov spolu a nemat ziadne vyzie do buducnosti, nic ich v podstate nespajalo. A nevidiet ani jeden diel Dawson’s Creek je prinajmensom podivne 🤪😁

 6. kiwi hovorí:

  Dievčatko, ja Normana, samozrejme, poznám, však tam ani nepíšem, že nie. Akurát ani The Walking Dead, ani nič iné s ním som nevidela…no a okrem Dawson’s Creek som napríklad nevidela ani Beverly Hills 90210, či Melrose Place. Sorry!

 7. Brhlík hovorí:

  Admin, vďaka za poznámku! ❤️ A kto už „zbingewatchoval“ Witchera? 😀 Ospravedlňujem sa za to divné slovo, práve som sa ho naučila 😀

 8. Admin-1,618 hovorí:

  @Brhlík ….chceš info k Witcherovi? 😀

 9. Brhlík hovorí:

  Môže byť pikoška 😀 čakala som, že to dopadne oveľa horšie (čítala som knihy hrala Witchera 3), aj keď mám nejaké výhrady 😀 Ďakujeeem

 10. Teris hovorí:

  No oba vymenili partnera za obludu. A to z toho este ten Norman vychadza lepsie. O chlp.

 11. Jours hovorí:

  No hlavne, že sa majú radi…a miešanci sú väčšinou pekní tak snáď…

 12. Petlica hovorí:

  K Diane sa hodia obaja,Norman sa mi paci viac, len vyzera dost opotrebovane. Diane je krasna

 13. Sis hovorí:

  Keď tu už spomíname Witchera, mám za sebou prvý diel a na to, že Henryho Cavilla a jeho jamku v brade a odutú papuľu fakt, ale fakt nemusím, celkom sa mi to páčilo… Ale iné som chcela… Čo je pravdy na tej klebete, čo sa teraz šíri, že je pedofil? Odkiaľ to prišlo? Ako sa na to prišlo? Lebo aj ak je to výmysel, je to dosť cez čiaru… A Dievčatko, Norman má len to šťastie, že si ho párkrát vybral do šteku vo filme Tarantino, lebo tie jeho role, čo som videla, to je dosť slabé…

 14. kiwi hovorí:

  Sis, s tým Henrym ide o to, že ako 32 ročný si začal so slečnou, ktorá mala 18…a potom sa ešte riešilo, či naozaj začali spolu chodiť vtedy, alebo to bolo ešte skôr a len sa priznali, až keď mala 18.

 15. Sis hovorí:

  Díky kiwi… Takže zase veľká aféra pre nič… On nie je pedofil, je len netrpezlivý… Môžeme pokojne spávať…

Pridať komentár