Lil Wayne a jeho starterpack | Pikošky.sk
13 jan, 2020
Napísal/a | komentárov 12

Lil Wayne a jeho starterpack

Čo všetko sa dá nájsť v lietadle rappera?

V decembri som písala článok o Sharon Osbourne, ktorá sa radostne tešila zo siahodlhého zoznamu plastických operácií. Počnúc viečkami a končiac vagínou. Spomenula som si na to, pretože jej plastické operácie zrejme robia radosť. Tešila sa, že si svoje telo, svoj chrám, dala vylepšiť a pravdepodobne v tejto bohumilej činnosti mieni pokračovať. Taký Lil Wayne, si tiež svoje telo dáva pravidelne vylepšovať, nie síce plastikami, ale tetovaniami. Tie určite vyžadujú pravidelnú údržbu, aby vyzerali dobre. Džízs, vyzerajú hrozne aj tak. Veď sa naňho pozrite.

Okrem tetovaní, svojmu telu sem-tam rád dopraje nejaké tie omamné látky. Ja som celý život čistá, drogy ma nelákajú. Nuž, ale keby si pri mne niekto nejakého toho jointa odpálil, bolo by mi to úplne šumafuk. Keby bol Lil môj kamarát, to už by som asi nepredýchala. Ja som si myslela, že existujú aj nejaké hranice, ktoré by človek nemal prekračovať, pokiaľ neplánuje balansovať na hranici smrti. Ono je ale asi možné, tie hranice akosi posúvať. Ešte minulý mesiac, si rapper naložil lietadlo, opustil Kaliforniu a namieril si to priamo do Miami. Čo však čert nechcel, po prílete mu bolo oznámené, že na základe anonymného tipu, sa bude musieť on a priestory lietadla podrobiť prehliadke. A čo teda našli? Kokaín, marihuanu, heroín, extázu, analgetiká a silný sirup proti kašľu, ktorý sa predáva len na lekársky predpis. Kodeínový sirup je v US známa prísada do omamného drinku. Sprite + sirup  = sizzurp. Letí to najmä v black komunite. S drogami idú ruka v ruke aj zbrane,  tie však na kusy nerátali.  Našiel sa len zlatý revolver Remington a k nemu náboje. Pretože bežne sa ju chystáš použiť, že? Všetky nájdené substancie v pomere konských dávok, Lil zrejme potrebuje k tomu, aby vedel vôbec fungovať. Pri vypočúvaní policajti skonštatovali, že bol pod vplyvom neznámej látky (rozumej pod vplyvom všetkého). Momentálne, sa ako správny slušný občan, teší dobrému zdraviu na slobode, čo ma privádza k otázke, prečo? Je vôbec normálne so sebou ťahať pol tony fetu, zbraň a nebyť zatknutý? Oh, nie pán policajt, ten herák a koks patrí pilotovi. Zbraň som dostal k happy mealu. Čo myslíte, nepreháňajú to tam už trochu?

 

 

Fešák, určite žije zdravým životným štýlom.

 

Starší mugshot. Zodpovedný otec 4 detí.

 

Prekvapuje ma, že Lil Wayne má len 37 rokov a už má 20-ročnú dcéru. Okrem nej má ešte 3 synov. Každé dieťa má s inou ženou. Na obrázku dcéra Reginae.

 

10-ročný syn Dwayne Michael Carter.

 

10-ročný Cameron Lenox Carter.

 

9-ročný Neal Carter vpravo.

 

A ako už tradične, pridáme si tu aj nejakú tvorbu. Celkom počúvateľná kolaborácia s Brunom Marsom.

 

Zdroje:  dailymail.co.uk, instagram.com, youtube.com, tuko.co.ke

 

Napísal/a dňa 13.1.2020. Pridané v celebritný guláš, Celebrity, Lil Wayne, novinky, OMG!.

  1. Anonym hovorí:

    nikdy som nepochopila tetovanie na cernochovi, vsak to len vyzera, ze je spinavy

  2. Anonym hovorí:

    Ja sa nanho rada pozeram, nie preto zeby sa mi pacil, ale je taky cely divny 😀

  3. Dankajanka hovorí:

    Tento patrí u mňa medzi najväčšie socky ever, len v Amerike si bolo možné vypestovať takúto kultúru že vraj raperov co majú IQ 37,2 zarábať neskutočne prachy lebo idiotkovia im za ich talent (haha) zaplatia, ved co sa od takého debila dá čakať, on nemá na to inteligenciu aby bol normálny a zveľaďoval seba a svoj majetok, takže kurvy chlast a chlebíčky su jediný osud 😃

  4. Maggie hovorí:

    Kurvy, chlast a chlebíčky … plačem 🤣🤣🤣

  5. Sis hovorí:

    Zbraň k happy mealu je top 😀

  6. KráskaDňa hovorí:

    Lekársku správu z vyšetrenia na psychiartrii tam nenašli?

  7. Vyzerá ako čutak krížený s E.T..a to som hlboko urazila toho milého tvora..osobnosťou je na úrovni tej prvej veci..

  8. Vulgar hovorí:

    k čomu je to dobré totálne sa pravidelne sfetovať pod obraz boží? mne doslova prekáža, keď som omámená niečím, keď to proste nie som ja.

  9. Alexalex hovorí:

    Kurvy, chľast, chlebíčky 😂

  10. Lusi hovorí:

    @dankajanka u made my day uz si spievam slize: Po vcerajsej noci, zostali 3 deci a ktomu 2 mokre chlebicky…

  11. Pixie23 hovorí:

    Je vôbec normálne so sebou ťahať pol tony fetu, zbraň a nebyť zatknutý? Oh, nie pán policajt, ten herák a koks patrí pilotovi. Zbraň som dostal k happy mealu…TOP!!!

  12. Lex hovorí:

    Kde mu konci ten krk?

Pridať komentár