Trendy: SVADBA FILMY

Hviezdne vojny

pridal NoName 10.9.2019 o 13:59


Pretože pikošky sú ako Vilo Rozboril skrížený so zlatou rybkou.

V komentároch k staronovej rubrike NAJ outfity tohto týždňa ste sa vyjadrili, že by ste chceli prebudiť k životu rubriku Hviezdne vojny. A my vaše sny s radosťou plníme! Na rozdiel od Bieleho z nosa (či ako sa to teraz volá?) sa aspoň netvárime, že sme charita.

Priznám sa, pri písaní týchto riadkov ma chytá nostalgia. Zbožňovala som tú rubriku. Viete, koľkokrát som škodoradostne zaklikla možnosť „dve hrozná“? Asi viete. Určite som nebola sama. Týmto pozdravujem Jula Viršíka, ktorý nesmrteľný výraz dve hrozná zaviedol do bežnej komunikácie. Stále je to ten najlepší spôsob, ako odkúriť hneď dve osoby naraz.

Trochu som sa vŕtala v histórii a zistila som, že Hviezdne vojny sa objavili na pikoškách prvýkrát v roku 2009. Od roku 2011 mala rubriku pevne v rukách dominique. Sem-tam hosťovali aj iní redaktori.

Cítim sa hlboko poctená, že môžem Hviezdne vojny opäť priviesť k životu. Dúfam, že potešia staré aj nové generácie pikoškárov. Utieram si slzu dojatie a verím, že si to užijete.

 

Hailey Bieber a Maisie Williams

 

Noomi Rapace a Christina Ricci

 

Christina Aguilera a Meghan Markle

 

Nicki Minaj a Nicole Scherzinger

 

Kumail Nanjiani a Nick Jonas

 

Sharon Stone a Bella Hadid

 

Margot Robbie a Bella Thorne

 

Thandie Newton a Lauren Silverman

 

Christina Hendricks a Octavia Spencer

 

Lady Gaga a Kaia Gerber

 

Zdroje: insider.com, people.com, msn.com

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk