Poznáte túto tetu?

pridal NoName 24.8.2019 o 15:27


Ja som na ňu skoro zabudla.

Tak pikoškári, toto je čisto len nostalgické spomínanie. Christina Milian! Keď počujem jej meno, tak sa mi vybaví pesnička Dip it low. Poznáte ju niekto? Nehovorím, že by som ju niekedy aktívne počúvala, ale v tých rokoch 00´ boli videoklipy veľmi dôležité. Ako inak sme sa mali dozvedieť, čo sa práve nosí? V tej dobe dievčatá čerpali inšpiráciu od rôznych speváčok a prostredníctvom videoklipov, sa tieto ženy stali našimi ikonami. Chlapci tiež občas bajočko pozreli, čo má na sebe Justin Timberlake zo skupiny ´N Sync.

Christina, a aj my ostatní, sme sa ale z celej tej šialene módnej éry oklepali a odvtedy som o nej nemala žiadne informácie. Už určite nenosí latexové minišaty a ani žiadne širšie opasky namiesto sukne. Je z nej usadená distingvovaná žena, ktorá nedávno so svojim partnerom Mattom Pokorom (asi nejaký minulogeneračný našinec), oznámili očakávanie potomka.

Gratulujeme, v poslednej dobe sa nám to tu riadne rozbehlo, ale veď je to prirodzené. Nevidím nič hrozné na rozmnožovaní. Len akosi nerozumiem tým fotografiám s ultrazvukom. No veď pozrite…

 

 

S dcérou a kamoškou.

 

Tehotná Christina. Sympoška, nie? Milý úsmev.

 

 

 

Jej hit Dip it low.

 

Aby sme sa z toho novodobého child kultu „tešili“ ešte viac, tu máte populárnu americkú tradíciu Džendžer reveal.

Zdroje:Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Edove majetky
12
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
16
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
25
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk