Ručná modelka Christina Hendricks a prvé roly iných hviezd

pridal NoName 27.8.2019 o 12:48


Lebo všetci nejako začínali.

Aj keď titulok tohto článku k tomu navádza, nie, Christina nezačala svoju kariéru ako poskytovateľka rozkoše manažérom a producentom za každú ponúknutú rolu. Aspoň ja o tom teda nič neviem. Čo viem je, že v jednom zo svojich posledných instagramových príspevkov odhalila jednu zo svojich celkom prvých rôl vo filmovom priemysle.

Kto by nepoznal Oscarmi ovenčený film z roku 1999 Americká krása s Kevinom SpaceymMenou Suvari v role tínedžerskej kamošky jeho dcéry, po ktorej počas celého filmu slintal? Ako sa teraz dozvedáme, aj Christina si v tomto filme zahrala svoju mikro rolu. Vtedy ešte ako neznáma modelka a začínajúca herečka totiž poskytla svoju ruku pre nafotenie legendárneho plagátu tohto filmu. To dokonalé brucho, na ktorom spočíva, tiež nepatrilo Mene Suvari, ako si moji vášňou rozpálení spolužiaci zo strednej vtedy mysleli, ale zas inej modelke, ktorá to však nedotiahla tak ďaleko, aby som o nej dnes písala článok.

Christina je po Mad Menoch a Good Girls už dávno za vodou a svoje ruky môže používať k zmysluplnejším účelom. Obdobne sú na tom aj mnohí jej hereckí kolegovia. Aj oni všetci však nejako začínali a keďže tento typ článkov vás v poslednej dobe baví, vyhrabala som z prehistorických internetov nejaké tie videjká a fotečky, aby ste videli, čo všetko museli robiť, aby sa dostali tam, kde dnes sú. Enjoy.

 

 

Brad Pitt

Dávno pradávno v 80-tych rokoch začínal mladý Brad Pitt kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo, chrústaním chipsov na kameru. Prelom k lepšiemu nastal až jeho rolou vo filme Thelma a Louis, kde hral po boku Susan Sarandon a Geeny Davis. Brad síce nikdy nebol môj hrnček kakaa, ale jeho plavé vlásky v tejto reklame by moje srdce vtedy určite chytili. Škoda, že som mala dva roky, no.

 

 

Will Smith

Will chcel byť raper. Na začiatku, a potom ešte veľmi dlho, keď s kamošom založili duo DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince a v 1988 dokonca spolu vyhrali Grammy. Paráda. Škoda, že Will akosi zabudol zo svojich rapovacích príjmov platiť dane a keď na neho IRS (Internal Revenue Service) konečne prišli, finanční poradcovia mu poradili, aby vzal rolu v novo-pripravovanej show NBC, aj keď nemal žiadne predchádzajúce herecké skúsenosti. A tak sme dostali The Fresh Prince of Bel Air, ktorý snáď všetci poznáme. Málokto však vie, že prvé tri roky vysielania tohto seriálu šlo celých 70 percent Willovho príjmu priamo IRS a až potom sa dostal finančne znova na nulu.

 

 

Leonardo DiCaprio

Leo začínal, podobne ako Brad Pitt, ako pekná tvárička v reklamách. V interview pre časopis People prezradil, že jedna z jeho prvých rôl bola v reklame na autíčka Matchbox, tú som ale nevedela nikde nájsť v celku. Hore máte z nej akurát screenshot. Čo som však našla je reklama na žuvačky Bubble Yum, v ktorej si ho môžete pozrieť ako praská bubliny. Dole pod videjkom je fotečka zo šouky Romper Room and Friends, v ktorej sa objavil ako 5-ročný a z ktorej ho vraj takmer vyhodili, lebo neposlúchal, lapaj jeden.

 

 

Mila Kunis

Reklama, v ktorej Mila češe barbínke trblietavé vlásky, bola natočená asi 4 roky pred kastingom do legendárnej šou „V tých rokoch sedemdesiatych“, mala teda cca 10. Neskôr 14-ročná ašpirujúca herečka oklamala celý štáb seriálu o svojom veku, pretože hľadali minimálne 18-ročné dievčatá. Tak si ju však zamilovali, že ju už nepustili a my môžeme povedať – chvalabohu.

 

Sofia Vergara

Mladá Sofia študovala už druhým rokom v Kolumbii za zubnú lekárku, keď jej došla duma do rozuma, že chce byť modelka a herečka. Skúsila svoje šťastie v reklame na Pepsi, ktorú si môžete pozrieť vyššie a dnes ju poznáme zo seriálu Modern Family.

 

 

Halle Berry

Známa herečka sa celkom prvýkrát objavila v žiari reflektorov, keď v roku 1985 ako 17-ročná vyhrala celoštátnu Miss Teen All-American Pageant, teda tínedžerskú súťaž krásy. O rok neskôr sa objavila už v originálnej Miss USA ako nominantka za štát Ohio – vo videu si na ňu kliknite v 3.54 min. Aj keď nevyhrala, v roku 1989 zažiarila vo filme Living Dolls a dnes ju, na rozdiel od ostatných účastníčok súťaže, pozná celý svet.

 

Zdroje: dailymail.co.uk, insider.com, businessinsider.com, huffpost.com, people.com, complex.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk