Nový párik

pridal WonderWoman 13.7.2019 o 16:59


Dua Lipa a brat Gigi a Belly.

Možno ste ho spoznali, možno nie, ale každopádne, novým frajerom Dua Lipy je Anwar Hadid. Je to mladší brat sestier Hadidových, ktoré ho odjakživa ospevovali kade chodili. Akosi sa však zabudli zmieniť, že im ich modelkovský brat dosť oškaredel. Aspoň mne sa tak zdá.

Due Lipe sa však škaredý nezdá, naopak, a tak vymenila svojho dlhoročného frajera Isaaca Carewa práve za Anwara. S Isaacom sa k sebe po prvom rozchode vrátili pred osemnástimi mesiacmi, no aj tak im to nevydržalo a pred troma týždňami si dali definitívne zbohom. Dua za ním však dlho nesmútila a zdá sa, že už je znovu zamilovaná. S Anwarom sa od seba minulý víkend nevedeli odtrhnúť na hudobnom festivale v Londýne a vôbec sa nehanbili svetu ukázať, že sú pár. Dua má 23, Anwar 20, takže to vidím buď na takú tú letnú lásku, alebo to možno potiahnu až do konca roka. Uvidíme.

 

Dua Lipa so svojim exMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk