Lady Gaga má nového frajera

pridal WonderWoman 30.7.2019 o 17:29


Aspoň sa tak zdá.

Keďže som bola na dovolenke a rozhodla sa trávi ju offline mimo Internetu a sociálnych sietí (ok, zopár fotiek som postla), mám teraz čo doháňa. A neverili by ste, čo všetko na mňa vyskočilo v súvislosti s Lady Gagou. Samozrejme, že sú to už vyvrátené kačice, ale aby som pobavila aj vás, tak Gaga sa má údajne tajne stretáva s Bradleym, ktorý ale nechce ublíži svojej bývalej Irine, a preto to teda taja. Druhá (už vyvrátená) informácia bola, že Gaga čaká s Bradleym diea, no a tretia, že diea s ním čaká aj Irina. Normálne som sa nahlas zasmiala, čo všetko si dokáže bulvár navymýšža.

Každopádne, máme aj dôveryhodné zdroje a jedným z nich je aj magazín People. Ten prišiel v sobotu s fotkami, na ktorých sa Gaga bozkáva s mužom, ktorý rozhodne nie je Bradley Cooper. Iste, môže to by iba zástierka na odpútanie pozornosti od informácií o tajnom randení s Bradleym, ale zas nebuďme až takí konšpirátori. Chlapík, s ktorým bola Gaga na brunchi, je zvukár menom Daniel Horton. Nie je to ale len taký ten obyčajný nenápadný zvukár, s Gagou spolupracovali už dávnejšie a vlastní aj spoločnos Audio Engineering Consulting Group, v rámci ktorej spolupracoval s hviezdami ako Camila Cabello, Bruno Mars, či Justin Timberlake. Tak čo myslíte, je toto skutočne nový vyvolený Lady Gagy?

 Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk