Vo vzduchu je cíti koniec

pridal WonderWoman 6.6.2019 o 21:42


Irina sa od Bradleyho odsahovala.

Tak žeby bola láska týchto dvoch naozaj odsúdená na zánik? Vyzerá to tak, že Bradley Cooper a Irina Shayk neustoja krízu, v ktorej sa podža blízkych zdrojov už dlhé mesiace ich vzah nachádza. Keď sa totiž jeden z dvojice odsahuje zo spoločného domu, je to viac ako pravdepodobné.

V poslednej dobe sa dos nahlas šepká, že ani jeden z nich nie je šastný a bojujú zo všetkých síl, aby svoj vzah kvôli spoločnej dcérke Lei udržali. Naposledy sme ich videli všetkých troch spolu na prechádzke koncom mája a Irina sa veru šastne netvárila. Najprv som si myslela, že je to kvôli tým turistickým topánkam, ktoré mala na nohách, ale dôvod bol zrejme oveža vážnejší. Samozrejme, že ako prvá sa naskytne otázka, či to celé nie je kvôli Gage. Aj keď ja som si vôbec nešla ten boom okolo ich údajnej lásky, ktorý prišiel po spoločnom filme A Star Is Born. Sama Lady Gaga to celé vyvrátila, takže by som bola vežmi prekvapená, keby nakoniec Bradley skončil v jej náručí. Alebo myslíte, že by to tak mohlo dopadnú? V Hollywoode je predsa všetko možné…

 Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk