Celebrity na dne

pridal NoName 15.6.2019 o 21:45


Tom finančnom.

Chceli by ste byť slávni? Lebo taká celebritná kariéra so sebou prináša mnohé úskalia. Ignác sa vám lepí na päty, aj keď si len idete kúpiť rožky (samozrejme bezgluténové) a hoci oslavujete päťdesiate narodeniny, bulvár stále píše o tom, ako ste teraz už zaručene tehotná (týmto pozdravujem Jennifer Aniston). Ale jednu výhodu to má. Peniaze. Ako celebrita on ne nemáte núdzu a tým pádom o starosť menej, nie? Nie vždy! Pár nasledujúcich hviezd to finančne nie úplne zvládlo.

 

Tori Spelling

Spoznali ste tú strašidelnú ženu na titulnej fotke? Nie? Aj vás chápem. Ale, každopádne, ide o Tori. Najprv mi napadlo, či sa do dlhov nedostala nespočetnými plastikami (aj keď možno by tvrdila, že nič urobené nemá), no vraj to nebolo dôvodom. Tak to potom asi bude tým, že jej kariéra akosi upadla. Okrem Beverly Hills si neviem spomenúť na nič iné, v čom hrala. S manželom Deanom mali aj vlastnú reality show, ale ani to ich nedokázalo zachrániť a v roku 2016 mala Tori na konte 700 000 dolárov v nesplatených daniach. Súdil sa s ňou aj American Express, takže mala to pestré. Snáď jej aspoň trochu pomôže reboot Beverly Hills, 90210, ktorý sa chystá už tento rok (bohužiaľ, Luke Perry si v ňom už nezahrá). A možno by Tori pomohlo aj to, keby jej posledné dieťa aj ostalo posledným. Má ich päť a tak nejako si myslím, že pre človeka s finančnými problémami aj stačí.

 

Nicolas Cage

Naschvál pridávam túto fotku, lebo Nicolas asi teraz nemá tak veľa dôvodov na úsmev. Jednak sa nedávno po dlhom a vyčerpávajúcom manželstve rozviedol a jednak už na tom jeho kariéra nie je ako kedysi. Za starých čias si mohol dovoliť míňať peniaze na exotické zvieratá alebo súkromný ostrov, ale potom sa zistilo, že aj on akosi zabudol platiť dane. A nezaplatenou čiastkou dokázal tromfnúť aj Tori – šlo o 14 miliónov dolárov! Takže ak v najbližšom čase uvidíte Nicolasa hrať v každom druhom filme, viete prečo. Treba to splatiť. Inak vedeli ste, že Nicolas má doma Oscara? Vyhral ho za svoju rolu vo filme Leaving Las Vegas. A Oscara za najlepší herecký výkon má doma aj Cher (áno, tá speváčka). Išlo o najlepší herecký výkon vo filme Moonstruck, a v tejto romantickej komédii si zahrala práve po boku Nicolasa. Oni dvaja sú trošku divná kombinácia, ale v tom filme to funguje. To len taký tip na víkend.

 

Mischa Barton

Alias Marissa Cooper v seriáli The O.C. . Pozerali ste? Chodilo to akurát v čase, keď som prišla domov zo školy, takže ja áno. Cohenovci mali dom s bazénom, a to sa mi strašne páčilo. Ak ste seriál sledovali tiež, tak viete, že Mischa ho v štvrtej sérii opustila, pretože Marissa zomrela pri havárii auta. The O.C. sa prestal vysielať dvanásť rokov dozadu, takže kto sa mi bude sťažovať na spoiler, tomu odkazujem nasledovné: Darth Vader je otec Luka Skywalkera! Ale aby sme sa vrátili k Marisse, Mischa sa rozhodla zo seriálu odísť, aby sa mohla stať filmovou herečkou. Táto kariéra jej však príliš nevyšla a teda nebolo ani príliš veľa peňazí. Vraj k tomu ale prispela aj jej mama a zároveň manažérka (ďalší dôkaz, že robiť biznis s rodinou nie je vždy dobrý nápad), ktorá nejaké tie peniaze svojej dcéry spreneverila.

 

Brendan Fraser

Platonická láska môjho mládí. Myslím v Múmii a jej pokračovaní. Kedysi som dosť chcela byť Rachel Weisz práve kvôli tým filmom. Teda, samozrejme, až kým nenatočili tretí diel, The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor. Tam už Evelyn nehrala Rachel, ale nejaká iná ženská, a vôbec, tento diel ani netreba pozerať. Ešteže tam stále bol vtipný John Hannah ako brat Evelyn. Ale aj tak sú prvé dve časti lepšie. V čase, keď tieto filmy vyšli, bol Brendal skutočne veľkou hviezdou, no po rozvode s manželkou v roku 2007 sa to všetko nejako pokazilo. Jeho kariéra začala upadať a upadla až do tej miery, že v roku 2013 musel požiadať súd, aby mu znížil sumu, ktorú mal pravidelne vyplácať ex-manželke. Na 900 000 dolárov ročne vraj jednoducho nemal.

Spomienka na staré časy: Rick a Evelyn v Múmii

 

 

Aaron Carter

V prípade, že pri tomto mene absolútne netušíte, Aaron Carter bol v podstate taký Justin Bieber 90-tych rokov, slávnym spevákom sa stal ako tíndežer. Ale v tom čase vyzeral lepšie ako na tejto fotke, samozrejme. Pár rokov dozadu sa mu tiež prišlo na nezaplatené dane, ale v porovnaní s Nicolasom išlo len o slabé tri milióny. Údajne sa mu túto čiastku podarilo splatiť za rok, takže dobré preňho. Inak má vraj aj pomerne nový album, LOVE vyšiel len minulý rok. Takže Aaronova kariéra možno nebude zase až tak úplne stratená. Určite ale nemá na kariéru svojho staršieho brata Nicka, ktorý je jednou pätinou The Backstreet Boys. Síce tam nie je môj obľúbený (lebo tým je Kevin), ale Nick mi je aj tak rozhodne sympatickejší ako Aaron. Hlavne teraz, keď už nemá na hlave taký agresívny blond ako v začiatkoch BSB. Vy máte ktorého z tých piatich najradšej? Ja viem, že som od Aarona dosť odbočila, ale tak keď oni sú moja srdcovka. Pustím si nejakú ich pesničku, a zase mám 14 rokov. Asi by som aj podprsenku hodila na pódium, keby som sa dostala na koncert.

 

Tak to by sme mali známe tváre, ktoré to s peniazmi nie vždy úplne vychytali. Ak ste v tomto zozname nenašli svojho obľúbenca, nezúfajte. Celebrít vo finančných ťažkostiach je dosť, a tak pokračovanie článku nie je vylúčené!

Zdroj: socialgazette.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk